Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tutaj przed porodem jest obowiazkowa taka wizyta.Jest mozliwosc wziecia znieczulenia zoo (bardzo duzo kobiet bierze) i lekarz bada cisnienie,wage,gardlo,kregoslup,przeprowadza z toba wywiad I trzeba jakies badania krwi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A mnie znowu zaczynają boleć stawy biodrowe i zgagę mam koszmarną a poza tym te zaparcia. echhhhhh. A jeżeli chodzi o znieczulenie to przed samym porodem chyba pytają czy wszystko ok i tyle. Zonamundurowego dzięki, poprawiałam to w wordzie i tam chyba szersza stronka jest bo mi wszystko nie chcialo wejsc. Gdzieniegdzie widzę, że literki pozmieniało, ale to już każda sobie poprawi może. Ja też czekam na paczkę z termometrem także się narazie z domu nie ruszam, ale dzisiaj trzeba by trochę pospacerować, bo upały się zbliżają to już nie wyjdę pewnie. Znowu będziemy się pocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza wiesz tutaj do wszystkiego dokladnie sie przygotowuja,milony badan pomiarow,ja nawet bede miala mierzona miednice,bo nie rodzilam naturalnie,wiec musza sprawdzic czy dzidzia przejdzie.Ja na szczescie nie mam zgagi,moze dlatego,ze litrami pije zimne mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,długawo mnie nie było,a to za sprawą książki którą kupiłam na allegro:)wzięło mnie na czytanie książki Tracy Hogg JĘZYK NIEMOWLĄT:)kupiłam ją w komplecie JĘZYK DWULATKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro ostatnio Zonamundurowego nam przesłała tą książkę emailem. Ale fakt, fajna, warto poczytać. Gosia i tak powinno być wszędzie. A nie na chybił trafił. Co zrobić, takie warunki są w Polsce i nic nie zrobimy. Trzeba się tylko modlić, żeby się maluszkiem dobrze zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu, muszę się pojawiać codzinnie przez tydzień żebyście mogły zagłosować. Mam nadzieję że wytrzymacie ze mną? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.........Monika......21,5.....Poznań............ 36.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 35.....04.08.....+11...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .35......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......36........Śląsk................2 4.....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........35.....11. 08....+1,2….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30 ………….Joanna……..30....... .woj.podlaskie.....27.....13.08.....+12…..na 99%synuś Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......10.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........34.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....33... ..20.08...+9….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom&# 8230;……….... 33……..21.08…..+4…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..33.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......33......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś pomieszałam. Teraz będzie dobrze kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.........Monika......21,5.....Poznań............ 36.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 35.....04.08.....+11...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .36......05.08.....+14...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .35......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................36....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........35.....11. 08....+1,2….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........35....11-12.08...+15...synuś Mysza30 ………….Joanna……..30....... .woj.podlaskie.....27.....13.08.....+12…..na 99%synuś Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......10.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........34.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....33... ..20.08...+9….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom&# 8230;……….... 33……..21.08…..+4…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..33.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......33......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......33. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ...........36......03.08...+15…… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 30 wyczytałam, ze masz pessar ja też. Mam pytanie: kiedy będzie Ci go lekarz wyjmować. Mój chce pod koniec lipca. No i mój gin mówi, że to nie jest tak, że on wyjmie i już urodzę, bo może być również tak, ze będzie rozwarcie a nie będzie skurczy. No ja co prawda mam skurcze cały czas ale nie wiadomo. Aha a ile zapłaciłaś za pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza to ty chyba pytałąś o te dokumenty do zusu...może jeszcze pomogę: 1. Zaświadczenie z-3 wypełnia je pracodawca 2. Zaświadczenie o udzieleniu urlopu macierzyńskiego przez pracodawcę. 3. Akt urodzenia dziecka lub zaświadczenie ze szpitala o urodzeniu dziecka 4, Informacja o rachunku bankowym dla zusu( przelew pieniążków)czy jest jakiś wymagany wzór? I z tym do zusu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Czyli wszystko załatwiam już po porodzie tak? Jak dostanę akt urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, ja też wolałabym pozałatwiać to przed porodem, ale po porodzie może za ciebe to załatwic mąż...tzn złożyć ten wniosek no i nie zapominajmy o becikowym polecam fajną stronę wraz z drukami http://www.becikowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie znieczulenia to mnie położna powiedziała żebym zrobiła sobie (na za 2 tygodnie) morfologię z rozmazem, układ krzepnięcia i elektrolity (sód i potas) bo jak dają znieczulenie to muszą mieć wyniki a nie zawsze jest czas żeby je zrobić i wtedy mogą mi nie dać znieczulenia. Więc na wszelki wypadek zrobię. NIe nastawiam się na znieczulenie, ale też biorę to pod uwagę jakbym nie mogła wytrzymać. Pisałam wczoraj że spuchły mi stopy (po raz pierwszy) i tylko trochę zeszło przez noc. Mam nadzieję, żę to normalne ale zaraz idę do lekarza to wszystko sie okaże. Pewnie znowu pół rzeczy zapomnę o co zapytać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w nocy puchną dłonie, tzn palce najbardziej. Takie bańki mam że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza dzięki za zdjęcia, super wyglądasz. :-) A palce u rąk to nie dość że puchną to jeszcze przez cały dzień mam zdrętwiałe. :-( uroki ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem teraz rzadko musze nacieszyc sie mężem po tym wszystkim jakos cięgle chce byc z nim :) u nas wszystko ok troche czytałam wasze wypowiedzi i ja sie troche obaiam znieczulenia ale dziś bede z lekarzem rozmawiac bo ide na wizyte o 18 wiec zobacze czy nasz urwis nabrał wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o zgage to tez mam straszną zwłaszcza wieczorami ale pije mleczko i przechodzi a zaparcia no cóż tez mi sie przyplątały ale na szczescie jogurty na mnie dziłaja jeszcze słabo ale dziłają słodyczy nie jem wcale jaką mnie odrżuca jak na początku ciazy ale jestem bardzo zadowolona bo nie mam rzadnych rozstępów wiem że mogą sie pojawić ale na razie nic smaruje sie oliwką Bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! ja z sąsiedniego lipcowego topicu, tak sobie was czasem podczytuję :-) na zgagę polecam Alugastrin, bezpieczny dla dzidzi ja piłam go dużo, bo miałam zgage koszmarną. W smaku nie jest rewelacyjny, ale od razu przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde własnie się dowiedziałam, że koleżanka ze szpitala urodziła :) a następna idzie dzisiaj ściągnąć krążek i odstawiła tabletki przeciw skurczom i też może w każdej chwili urodzić :) jejku jak u nas zaczniecie po kolei rodzić to dostanę chyba rozwolnienia z nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja tez mam zrobic jakies badania krwi,ale nawet nie wiem co to,ale pewnie krzepliwosc tez tam jest. No jak u nas zacznie sie sypac hihihihi Ciekawe,ktora bedzie pierwsza :D A jesli chodzi o znieczulenie to zobacze jak bedzie u mnie wszystko szlo czy bedzie bolec ze nie wytrzymam,mam czas do 6cm rozwarcia :P Ja na szczescie mam puchniete troche nogi i rece,ale nie za bardzo,ale wiem co to znaczy bo z Mackiem kostek nie bylo mi widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Ty nie wychodzisz sama,a co powiesz jak ja jezdze jeszcze samochodem i nawet do szpitala ze skurczami pojechalam,bo maz jutro ma egzamin,ciekawe czy zda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak pilnują :D mąż siedzi teraz w doimu i nigdzie nie wychodze on rano do sklepu po zakupy śniadanko do łóżka no rozpuszcza mnie jak nie wiem :D a autem jechałw sobote ale nasz synek bardzo mnie kopie jak jade i mnie troche rozprasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka fajnie masz.Moj maz pracuje,ale na szczescie nie wyjezdza do czasu jak nie urodze :D Moi rodzice mieszkaja blisko i tez wpadaja,a jak nie to dzwonia pare razy dziennie,a przewaznie to ja u nich siedze,bo maciek moze wyjsc ta sobie na dwor,bo ma tam kolege i kolezanke :D a u mnie nie ma dzieci niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam olbrzymi obiad i teraz idę spać bo normalnie ruszać się nie mogę :P Myszka czekam na wieści od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche podrzemałam po gigantycznym obiedzie jejku jak ja teraz duzo jem zwłaszcza duże obiady a kolacji prwie nic owoce no ide sie zaraz szykowac do ginka juz sie nie moge doczekać bo dziś usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na chwile.Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.Wlasnie aktualnie sie przeprowadzam i malo mam czasu.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od lekarza. Lekarz stwierdził, że wcześniej nie będę rodzić - hmmmm ma to swoje plusy i minusy ale wolałabym wcześniej, no cóż zobaczymy. Morfologia i ciśnienie super. :-) Mam się zgłosić 23 lipca bo kończy mi się zwolnienie i wtedy będę miała usg. Dzisiaj nie było ... szkoda. Słyszałam tylko serducho mojego syneczka. Zdziwiłam się trochę bo jak rozmawialiśmy o tym , że synek jest duży to powiedział, że jeżeli będzie miał ponad 4 kg to powinnam zapomnieć o rodzeniu sn tylko pozostaje mi cc. Z jednej strony ból porodowy trochę mnie przeraża ale cc???? Z niecierpliwością więc czekam na usg. I mój doktorek jest zwolennikiem znieczulenia. :-0 Odnośnie puchnięcia stóp - to oczywiście normalne i nie ma się czym martwić. A taki ból przy chodzeniu to z kilogramów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×