Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam dziewczyny ja dzisiaj najwczesniej nawala mi jedna strona kręgoslupa z biodrem wewnątrz,wiec wstalam wczesniej. Myszka24-zapomnialam podziękowac Ci za zdjęcia bardzo ladnie wyglądasz juz chyb a sie nie zmienisz wiec super wyglądasz w ciązy,przypominam Wam dziewczyny ze gdzies tak od 36 tyg ciązy waga juz nie rosnie moze nawet lekko spasc takze chyba kilogramy juz za nami no chyba ze ktos je 20 ladow dziennie i tym podobne rzeczy.Ja dzisiaj ostatni dzien biore antybiotyk i wiecie co dopiero dzis mam taki przechodzący kaszel wiec dlugo mnie trzymalo bylam chyba niezle zalatwiona i wszystko siedzialo we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już nie śp[ię :) myszka dziękuję za fotki :) moim zdaniem ty się wogóle przez całą ciążę nie zmieniłaś tylko brzuszek ci do przodu poszedł :) a propo brzuszka to mi się wydaje,że masz go nisko(chyba ci się obniżył) jak będę tylko miała fotki na kompie to wam podeślę moje aktualne z wczoraj :) od jutra zaczynam prać rzeczy małej bo jeszcze nic nie wyprałam :) codziennie łapią mnie delikatne skurcze także nie ma na co czekać :) dziewczyny a macie tak albo miałyście,że jak wasze szkraby ruszają się w brzuszku to słychać taki odgłos jakby kostki im strzelały??? bo ja tak mam i ostatnio nawet mój mąż to usłyszał i był w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Oj dzisiaj wcześnie zaczęłyście pisanie. Ja też dzisiaj wcześniej wstałam ale za to tylko raz w nocy wstawałam do toaletki a ostatnio to sięzdarzało po 3-4 razy. :-) Kupiłam wczoraj wanienkędlamaluszka i znowu upatrzyłam nowy wózek. http://allegro.pl/item214160012_mikrus_alu_sprint_fotelik_0_13_kg_8_x_gratis_.html Zanim kupięwóżek to jeszcze tysiąc razy zmienię zdanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agunia fajny wozeczke,ja lubie takie na szerokich kolach :) Ja w nocy taki mialam twardy brzusio,ze nie moglam spac,ani przekrecic sie na bok :( Maly rano zaczal kopac,wiec znowu nie moglam usnac,ale ja lubie jak on kopie :) A teraz znowu mam twrdy i tak mnie ciagnie na dol plecow lalalala,zaraz bore sie za prasowanie,bo w razie czego musze chlopakom ubrania poprasowane zosatwic :) Zaraz wysle Wam zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niemam takiego odglosu ale kazdy jest inny i inaczej odczuwa ciąze,ja tylko mam takie odczucie ze cos sliskiego mi sie przesuwa wewnątrz mayly wprzycha juz sie doslownie wszędzie,musze nieraz dobrze sie wyprostowac bo wlazi gdzie tylko moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 38.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....36.... 12.08…….+14...córcia TOSIA Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........Poznan....37......11.08 /04.08..+7..Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........37.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........37....11-12.08...+15...synuś Mysza30……….Joanna….30…R 30;...woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......19.08...+15.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........36.....1 9.08....+11.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....36... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego………26……zac h-pom.. …..35……..21.08…..+6…...synuś dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..35.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......35......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......34. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....38.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……….Magda. . 31…… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś wieści od Molinezji?? Czy któraś z Was ma do nIej jakiś kontakt ??? Ja dzis idę na osttni zapis KTG i ostatnią wizytę - odbiorę wyniki posiewu i zobaczymy czy pozbyłam się tego badziewia. mam miec tez wyniki moczu. dowiem sie też czy odarzu w czwartek mnie będą wywoływać czy dadzą mi ze dwa dni... No i zobaczymy co powiedzą na ta cho..rna opuchlizną na kostkac, kolanach i palcach u rąk... Trzymajcie kciuki !! Dam Wam znać co się dowiedzialam , jak wrócę , aledopiero wieczorkiem teraz ide się szykowac. Milego dnia i tygodnia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna ja nie mam kontaktu z Molinezja :( ale moze dala ktorejs z dziewczyn numer tel?Ja w razie czego wymienilam sie nr z Ankakoza. Trzymaj sie u lekarza i koniecznie daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOLDELUNKA---Wyniki już masz napewno dobre:)ja dziś zdałam mocz:) Mam pytanko,jak odczuwacie te skurcze o których piszecie?Są ona jakoś regularnie,bardziej w nocy/dzień?Boli brzusio,plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro u m,ie to wyglada tak,ze napina mi sie brzuch,boli,trwa jakis czas i mija,czasem promieniuje do plecow,a od kilku dni caly dzien tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu---aha znaczy takie COŚ miałam dziś w nocy:(normalnie sie wystraszyłam:(to są tzw skurcze przepowiadające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czasem napina się brzuch ale nic nie boli ... na razie. Ale u mnie pewnie jeszcze za wcześnie. Dzisiaj zrobiłam sobie wolne od pracy i odpoczywam. :-) :-) Wczoraj dostałam zaproszenie na wesele na 11 sierpnia. Poszłabym ale jest daleko od Krakowa. Moja siostra bawiła się u mnie na weselu i nikt niepowiedziałby że jest w 9 miesiącu a tydzień pźniej urodziła synka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja to bm raczej nie nadawala sie na wesele :P Ja uciekam poprasowac,nie chce mi sie jak diabli,ale coz ja moge zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie napinanie brzuszka nie boli natomiast mam też skurcze takie jak na okres i te lekko pobolewają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, wlasnie tez sie chcialam spytac jakie macie te skurcze bo mi sie ciagle twardy brzuch robi ale to mnie nie boli - jedynie takie nieprzyjemne uczucie - jak jest silny to az czuje jak kurczy mi sie wszystko az do mozgu ;) ale zadnych boli. Wlasnie zaczela rodzic moja kumpela tez sierpniowka :) chyab sie sypiemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny A ja po ostatniej nocy dziś spałam jak zabita :D Za to mały nad ranem pod żebra się wpychał a ojciec na 7 do pracy, więc mnie zgodnie obudzili ;p U mnie skurcze najczęściej występują wieczorem i nasilają się w nocy, co jest najgorsze. Jakoś tak ciemno i nieraz jeszcze jak jestem sama to się wtedy dodtakowo stresuje i zle czuję. Od kilku dni coś mnie gdzieś w środku pobolewa w pipce z jednej albo drugiej strony. Pewnie się już wszystko rozciąga do porodu. Bóli jako takich nie odczuwam. Jedynie jak twardnieje brzuch i się stawia to czuję ucisk i mnie zapycha. Tak jak się upadnie i brak tchu. Do tego jak się dzieciątko kręci to jest dość bolesne. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Czasami jakby pobolewało mnie w podbrzuszu, ale to raczej jak się za dużo najem :p Ja już mam takie schizy, że cos zaboli , coś zakluje i już się stresuje :D Dziś np jakoś od rana mi dużo wydzieliny leci. Są dni kiedy jej nie ma a dziś to już chyba za cały tydzień poleciało. myszka24 ja nie dostałam twojego zdjęcia ! Gosia twojego też nie mam :/ Co do prania to mi jeszcze też troszkę zostało, ale czekam na pozostałe rzeczy z allegro, żeby to już wszystko razem wrzucić. Teraz tylko moje ulubione prasowanie :D Prasujecie wszystko łącznie z kocykami i prześcieradełkami ? Agunia81 moja znajoma ma ten wózek i bardzo sobie chwali, ma praktycznie wszystkie funkcje jak wózki za ponad 2 tys, z tym że jest chyba zdaje się dość ciężki. Ale jeżeli nie ma to dla ciebie znaczenia to wiem , że jest całkiem całkiem. Gosiafrancja tylko patrzeć jak pojedziesz :D i wrócisz do nas z maluszkiem. JA zauważyłam, że puchna mi ręcę a właściwie palce tylko wtedy jak miewam częste skurcze. Pozatym, żadnej opuchlizny nie mam ani na rękach ani na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 38.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....36.... 12.08…….+14...córcia TOSIA Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........Poznan....37......11.08 /04.08..+7..Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........37.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........37....11-12.08...+15...synuś Mysza30……….Joanna….30…R 30;...woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......19.08...+15.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........36.....1 9.08....+11.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....36... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego…….....…26…..…zac h-pom.. …..36……..21.08….....+6…......synuś dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..35.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......35......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......34. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....38.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……….Magda. . 31…… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero wstałam kurcze ale mam nute do snu :D właśnie wiem że mi sie obniżył juz brzuszek a wizyta 30 lipca ale widze sie z doktorkiem jutro na zwiedzaniu porodówki wiec go zapytam gosia super foto :) i prośba bo do żony-mundurowego też mi ciągle błąd wyskakuje niech któraś z was wysle moje foto cholera coś mam z tą pocztą raz śle a raz nic a co do naszych porodów to może któraś da numer komórki to jak coś to bede słać smsy to mój numer 515299802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka moj numer to : 609-129-260 ja wstałam o 6 rano io teraz coś mnie sen morzy tak więc ja idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tez mialam tak dwa razy, ze bolal mnie brzuch jak na okres. Gosia przeslij mi tez zdjecia. mirelaneufahrn@aol.com Dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×