Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej,ale żeście sie rozpisałyt:)widzę ze 2:1-chłopaki górą:) Ja dziś jadę na wizytę;)no no już coraz bliżej nam niż dalej:) Mam pytanko,kupujcie elektroniczne nianie??? Miłego dnia:)A wszystkim Aneczkom MOC NAJSERDECZNIJESZYCH ŻYCZEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro ja chyba będę kupować ale w późniejszym terminie bo mieszkam w domu więc jak będę na dole w kuchni to nie będę słyszeć mojego skarbka :-) A na kiedy masz termin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje niani elektronicznej bo mała będzie z nami w pokoju :) Agnieszka to ja już nie wiem ale w szpitalu jak leżałam to też dodawali mi o 1 tydzień do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo dla mnie to jest logiczne, że jak w niedzielę stuknęło mi 36 tygodni to od poniedziałku leci 37. Ale w sumie czy to ważne??? I tak nasz pociechy same sobie wybierają dzień kiedy się urodzą. Ważne, że już jest taki czas, że nie grozi im nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tylko ja myślałam w ten sposób : jak skończyłam wczoraj 28 lat to nie mówi się ani nie zapisuje nigdzie 29 tylko 28 i z tygodniami ciąży jest tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gratulacje dla Moonisi :) Kolejna rozpakowana. Ciekawe, kto następny... Dzisiejsza noc była znowu okropna, ale szczęśliwie, bez dłuższych przerw w trakcie snu... Jedyne co to chyba z 10 razy wstawałam na siusiu, bo mądra opiłam się wody wieczorem... Za parę godzin wyruszam na lotnisko. Już się nie mogę doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho zaczyna się na dobre :D Oczywiście wieeeeeelkie gratulacje dla mamusi i córuni i szybkiego powrotu do zdrowia. Ja dziś muszę na poważnie wziąść torbe do szpitala spakować bo leży pół na pół a mam takie przeczucie, że się zacznie w nocy :D Dziś jakoś miałam noc w kratkę - szybko usnełam za to po dwóch godzinam wstawałam sikać. Jak znów usnełam to mąż o 4 rano pilne wezwanie do pracy :) No nie dadzą pospać.Oczywiście jak zaczoł się szykować to ja już w stresie mały zaczoł brykać. Wydaje mi się że się zacznie jak męża akurat nie będzie. A najbardziej się boję, żeby to nie było w nocy. Wczoraj się naprasowałam chyba z 5 godzin a dziś mnie drugie tyle czeka. Aż mi ręka usychała. Wieczorem już mi się nawet kompa nie chciało włanczać :) Super te ciuszki, pościele i kocyki ale poprasować to wszystko to o matko :D Dziś może nam przywiozą w końcu komodę to się pochowam z tym wszystkim. Specjalnie wzieliśmy wiekszą, żeby spakować trochę maluszka rzeczy i trochę naszych ale coś mi się wydaje że cała będzie malutkiego ;) No i mam nadzieję, że dziś będziemy mogli jjuż łóżeczko skręcać bo się doczekać nie moge :D pościel wczoraj powlokłam. Jedno cudo :D My też mamy psa, stary już i przygłuchy :) ciągle śpi. Sama mam obawy ale napewno oddanie nie wchodzi w grę. Czytałam, żeby właśnie wcześniej jak się już jest w szpitalu cos przywieść żeby pies miał szanse poznać nowy zapach. I pod kontrolą dać powąchać maleństwo jak wróci. I zdaje się pies nie powinien za dużo przebywać w pokoju gdzie jest maleństwo. Tu coś do poczytania o psach : http://starania.webd.pl/jak-przygotowac-psa-na-pojawienie-sie-w-domu-niemowlecia-vt5600.htm http://www.baybus.net/viewtopic.php?p=683 Potem wam wyślę zdjęcia narazie jeszcze mykam poleżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo7 dla mnie to normalne skoro dzis jest 26 lipiec to zostalo nam 4 tygodnie czyli zaczniemy w niedziele 37 tydzien chyba dobrze mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa teraminy na pocz sieprnia i koniec:)a to ze względu na niereularne @:) a oto mój zakup :)z okazji swoich imienin zrobiłam prezent dla dzieciaczka:)a co:)pomyślałam ze lepsze to niż mata edukacyjna a w sumie funkcje większe niż w macie:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=216718343 fajne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powinno być :) i wtedy ciąża jest już donoszona i można śmiało rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro fajne :) ja to bym chciałą właśnie taki leżaczek i matę tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moonisia ogromne gratulacje 🌼 🌼 U mnie dzisiaj znowu goraco bedzie,ale co tam :) Ja dopiero wstalam,pozwolilam sobie poleniuchowac :( Ja z usg,ale nie ostatniego (bo z wczorajszego to juz po terminie :( ) mam na dzisiaj termin,a z OM na 14.08 ( a to bedzie 42tc) Lekarz powiedzial,zebym okna sobie pomyla,a ja juz pomylam i nic :( dzisiaj posprzatam sobie,pomyje podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja mam 11 okien do mycia więc zapraszam do mnie. :-) :-) A może tak pochodzisz po schodach czy steperze??? Podobno działa też masaż brodawek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze ostatnio po seksiku miałam takie mocniejsze skurcze. Może faktycznie coś zadziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie masaż brodawek nie będzie działał bo ja masuję je codziennie :P okien przez całą ciążę nie myłam to jak będę chciała już być po to umyję i może wtedy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia masz racje,mam steper musze to wyprobowac,tylko jak meza nie bedzie bo powie,ze chora jestem :) A i zmienilam sobie stopki,bo mnie draznila (dzisiaj zostane mama) A sutki sobie masje przy kapieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie po schodach - to sposób mojej mamy na przspieszenie porodu... Jak była ze mną w ciąży, leżała na patologii i już jej się nudziło, więc poprosiła lekarkę, żeby ją wypuściła na schody - i tak oto przyszłam na świat w 39 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a seksiku u mnie nie bedzie bo mąż ostatnio mi powiedział przez co byłą straszna kłótnia,że kobiety z brzuszkiem go nie pociągają i na dodatek boi się,że może swoim ptaszkiem małą po główce postukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Na początek Moonisia serdeczne gratulacje ❤️ Macro 🌻 Wszystkim Aniom życzę dużo dużo zdrowia, pieniędzy, miłości a przede wszystkim lekkiego rozwiązania i pociechy z malutkich dzieciaczków 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gosia jak wedlug usg twój szkrab juz waży 4kg to Ty chyba dlugo nie pochodzisz. Aniusiek, będzie dobrze, nie martw się za wczasu. Jak się mały urodzi to mu zrobią badania na tą nerkę i się wszystko okaże. Z usg to nigdy nie wiadomo, tylko przypuszczenia. Smiglo ja mam na 28go termin a lekarka mi powiedziała, że najlepiej jakby mały chciał wyjść na świat nie wcześniej niż 8go. Co lekarz to inaczej :-) Co do tygodni to mi tez tak liczy jak Tobie. Dlatego, że jak zaczynamy ciążę i jesteśmy np. w 3 dniu, to mówimy, że to pierwszy tydzień a nie zerowy, tak samo jest potem 35 i 2 dni to leci 36 tydzień. Tak wg mojego lekarza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………30 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn plusz………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....37.....03.08.......+15… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............38....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......28.5……Warszawa .........37....11.08........+1…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............2 9....14.08.......+5....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......34.... .22.08......+6….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............34......23.08…..+14…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......35.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 35.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wzrost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????..........3420g.......córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo czy Monika urodzila dzisiaj? Wpisałam w tabeli datę dzisiejszą, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczyna sie w suwaczku np:36tydzien i 1 dzien to znaczy ze leci 37tydzien ja juz to sobie dobrze obliczylam po ilosci dni do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………30 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn plusz………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....37.....03.08.......+15… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............38....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......28.5……Warszawa .........37....11.08........+1…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............2 9....14.08.......+5....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......34.... .22.08......+6….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............34......23.08…..+14…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......35.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do tych,ktore tez mialy jakies grzybki.Wczora na noc zaaplikowalam sobie czopka i teraz jak bylam w ubikacji to wyszlo mi cos jasnozielonkawego dsc duzej wielkosci,to od tych grzybkow????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×