Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej juliana29 nic sie nie stresuj, ja mialam wywoaly porod dwa tyg po terminie bo czekali i czekali kiedy samam zaskocze a tu cisza byla, wiec jak mi podali konkretna kroplowke to w 6 godzinach wszystko sie zamknelo, porod szedl bardzo szybko wody plodowe byly przejrzyste a dzidzia byla sliczna zdrowa i wszystko skonczylo sie dobrze, heheh moge ci doradzic jedno wyspij sie do tego piatku bo potem juz nie pospisz i glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja.moj diabelek w dzien spal wczoraj a noc jak zwykle niespokojna myli dzien z noca no coz.dla mnie to trochr szok bo moja corka byla idealnym noworodkiem spala i jadla a ten niestety nie wiadomo - chlop jakos to przezyje byle by byl zdrowy wkoncu nie bedxie cale zycie noworodkiem jak narazie kolki niema no ale wszysyko przedemną. jaz prawie wrocilam do wagi tez sie przynajmniej tym pochwale. pozdrrawiam swierze mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paola za słowa otuchy :) u mnie planują wywołanie 10 dnia po terminie, to jakby nic się nie działo, to w piątek o tej porze będę się pakować do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bede dzwonic do mojego lekarza ,ktory jest na urlopie czy przyjmuje i ewemtualnie pojde do kontroli bo moze jakies rozwarcie jest a ja nic nie wiem ??? pewnie da mi tez skierowanie do szpitala ale to dopiero od poniedzialku bo wtedy bede rowno tydzien po terminie i wtedy to juz nikt mi laski nie robi i do szpitala przyjac mnie musza :) a w piatek zostane ciocia bo moja siostra bedzie miala cc :) termin miala na 6 wrzesnia ale cc bedzie miec wczesniej troszeczke bo ma wysokie cisnienie :) ale sie ciesze :) chetnie bym do niej pojechala ale za daleko mieszka niestety :( po malu i ja zaczynam lapac dola bo juz zaczynaja sie sms-y telefony itp. no przeciez jak urodze to zawiadomie no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo 7-ja tez czekam kiedy ty urodzisz w koncu mialysmy rodzic razem to znaczy ten sam termin napewno maly bedzie duzy bo posiedzal sobie w brzuszku dosc dlugo,slyszalam ze pierwsze dzieci siedzą zawsze do konca a nawet po terminie nie martw sie teraz to juz tylko na Ciebie czas :)czekam na wiadomosc jak to bedzie juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo nie martw sie wiem co czujesz ale wszytko bedzie dobrze pamietaj jak bedą wywoływać to niech kontrolują bo u mnie poło.zna dała wielkiej dupy zanim mój lekarz przyjechał za dużo oxytocyny czopków i zastrzyków na skurcze i mały ułózył sie na skos i ona tego nie zbadała i jak bym urodziła siełami natury to nie wiadomo co by ze mną było by mnie tak poszarpało jakby mnie rozerwało granatem niechce cie straszyć ale lepiej byś byłoa swiadoma i niech pilnują dokładnie a moj szkrab też dzis wariuje od 4:30 niespał do 8 a teraz spi jak susełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ostatnio mam mało czasu na przyjemności. Albo młody szaleje - wisi przy piersi integracyjnie albo ktoś ma przyjść i trzeba mieszkanie ogarniać... Zaraz wychodzimy na spacer... Tylko jeszcze karmienie, żeby mieć spokój na dworku :) Pozdrawiam nowe mamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do kontroli :) lekarz mnie porzadnie przebada i zrobi usg to dowiem sie ile mala juz wazy ( az sie boje) :P chyba ze sie myszka wystraszy i dzisiaj wyjdzie na swiat albo jutro przed wizyta hehehehe Myszka ty mnie nie straszysz trzeba brac wszystko pod uwage a nie myslec jak to bedzie pieknie bo mozna sie rozczarowac :) najgorsze jest to ze moj lekarz jest na urlopie i dopiero bodajze 6 wrzesnia wraca do pracy w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubia1
witam mamuśki sierpniównik!! Czy moge do was dołączyć? Przez całą ciąże podczytywałam co sie u was dzieje. Je urodziłam swoją córeczkę 8-go sierpnia. Mała teraz męczy sie troche z kolkami. Dzisiaj była u mnie połozna środowiskowa i zaleciła trzymać się tylko mojego pokarmu, bo dodam że karmiłam ją i tym i tym ale tylko z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 -pewnie jutro wstane a tu sie dowiem ze masz juz dzidziusia kolo siebie tak jakos czuje ze to ju Cie czeka na godzinach i tez tak jak ja nagle Cie zlapie.jak poczujesz sciaskanie brzucha takie twardnienie reguralne to bądz pewna ze to juz ..........nawet jak nic nie bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja mam takie twardnienie od dłuższego czasu :( dzisiaj to juz mnie nie na żarty boli i promieniuje do krzyża, ale byłam na ktg i nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nawet nie wiesz jakbym bardzo chciala juz urodzic :) ale teraz to nawet od paru dni brzuch przestał mi twardniec moze mala sie wystraszy jutrzejszej wizyty i zechce wczesniej wyjsc?? kto wie ?? bede mogla z wami o cyckach i kupkach w koncu gadac i nie przespanych nocach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dzięki za fotki Beniaminka :) ale on sie zmienia :) a miałas zgagę w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój aniołek przeradza się w diabełka i już za bardzo spać nie chce. Najchętniej to tylko by jadł i leżał mi na rękach. Ale jak takie słoneczko tego oduczyć. Na razie śpi z nami w łóżku i nie muszę w nocy wstawać i dlatego w ogóle nie chce sam leżeć. Najlepiej jakby usnął przy cycku i wtedy go nie można ruszać. Oj rozpuściłam swojego chłopa. Z pozytywnych rzeczy to uwielbia się kąpać :-) Tatuś go trzyma a mamusia dokładiutko myje. No i lubi spać na polku. Spacerujemy tak godzinkę dziennie a potem jeszcze śpi w wózeczku 1-1,5 godziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a forum na pewno nie padnie tylko musimy troch sobie dzień poukładać z naszymi maluchami. Dobrze jest mieć wasze wsparcie i pomoc w trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia moj szkrab identycznie leży na reku tyo sie uśmiecha a jak łóżeczko to już grymas moj tez robi nz nami co chce kąpiel no narazie nie mamy wprawy z mężem ja uciekam bo zmeczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! chce sie z WAmi podzielić moją radością 21.08 przyszedł na świat mój Synek- Iwo :D mimo wszelkich starań i wielogodzinnej męce skończyło sie nietety cesarką, ale najważniejsze,że Mały jest zdrowy :) pozdrawiamy WAs wszystkie i slemy buziaki i dla tych które jeszcze czekają i dla tych które już tula swoje Szczęscia :) no i jeszcze tabelka :) Milen4............????????...........31...Radom......... 40. .......01.08........+6,4..córka aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….3 7... ..10.08.......+13...synek Mikołaj Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26..............26.......Niemcy...........39... 12.08........+15.......córcia? Katasha 23.......Kasia........23.....Rzeszów...........40....14.08.. .....+12....Wiktor młodziutka _mamusia......Ania.........24.....Lublin................ 39......16.08.....+12....elwira, corka julianna29........Ania.......29......warszawa........... 41....21.08...+17......Michalina misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............39......23.08…..+17…Alek sandra Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..40....26.08......+14…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 41.....26.08……+20...Dominika Catrina33...............33...... Śrem................40 25.08.....+15… córka Gabrysia ________________________________________________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----PŁEĆ-----IMIĘ------PORÓD Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g........S...... Bartosz......SN Kasiaka.......24.07......04-11.08....54...........3300.. .....C.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08........53......... ..3420.........C......Zuzanna.......SN Nati83........27.07.......18.08........51..........2950. .........S……...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07.......11.08.......53...........3350. .........S........Kubuś......SN Apik..........27.07.......15.08........51...........2830 ..........S.....Michał Wojciech.SN Mama-i-ja....28.07.......04.08.......54...........3400.. ............S….....Kubuś.......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54...........3190 ..........S......Cyryl.......SN Soldeluna......30.07.....11.08........53...........2890 .........S......Dawid Józef..SN Pluszka........31.07......03.08.......60............3500 ..........S..........Szymon...CC A_ga2..........01.08.....02.08………..55. ..... ....3260..........C.........Ola.........SN Bartkowa.......01.08................................3800 ...........S........Bartuś......SN Justyna 5X83.01.08...25.07.........60..........3960........S.......K sawery...SN Limetka82......02.08....04.08........54............3150. .....S........Igor.........CC dominika80.....02.08....13.08.......59............3520.. ........C........Maja……...SN Mysza30……….03.08......09.08......54... ..........3600..........s........Jakub.....sn GosiaFrancja..03.08.....14.08......54.5...........4570.. ........s.........Nicolas....sn Amanda......... 04.08......03.08......56.............3500........c........Ig a........cc kika31.........04.08.......02.08.....58cm..........3630g ..........syn.....Kry stian......sn Enais...........04.08........03.08.......55............3 300..........s.......Marcel....SN sokratynka...04.08.........05.08.......57........3600... ..... ....syn.....Wituś.....sn MirelaW.....05.08....?????..............49.............. 3210.......s.....Nico.....sn Dziki Storczyk...10.08.....10.08....58..............3650.......... .c.......Zosia Słonko26........13.08.07....8:54.....12.08.07.....55.... .3885......Maciuś....SN oliwka2..........14.08.07....14:20......10.08.07.....60. ....4400....Iwo....SN Nikusia22........15.08.07....6:05........15.08.07.....57 ......3200...Mateuszek......SN Olinka76..........15.08.......11.08.......57.....4130... ......s.... Łukasz .....sn Agnieszka31...17.08.......26.08.........54.........3600. .....s.....Marcel.......cc Agunia81.......19.08........19.08..........57.......4000 .......s.....Tomaszek....sn dragonka73....19.08.....22.08........59.........4100.... ....s.....Kacper....sn Demeter1980....19.08......08.08.........60.........4150. .......c.......Julia........sn Myszka24.......21.08.......20.08.........56.........3600 .......s.......Beniamin........cc gokata..........21.08.......22.08..........54........3000........s........Iwo.......cc Ankakoza......24.08......28.08........53...........3680. ........s......Kubuś.......cc zona_mundurowego......27.08.....21.08.....51.......3200. ......s......Filip....sn Badeve........27.08.......19.08........58..........4050. .....s......Kubuś....sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze mamusie jeszcze śpią a przyszłe mamy chyba wysypiają się na zapas:) Nam Kubuś dał dziś w nocy odpocząć bo jak zjadł o 21 to budził się następne karmienie dopiero o 3.30 a potem o 6.30 więc dziś jestem pełna energii. Teraz zajął się obserwowanie grającej karuzelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow dostaje palpitacji serca jak moj maly się zaksztusi ale cos w tym rodzaju tak sie o wszystko boje niewiem co sie stalo przy malej bylam inna byc moze z wiekiem czlowiek glupieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj jestem juz 4 dzien po terminie , mala ma czas do jutra bo jak nie to zostane wrzesniowka :( dzisiaj wizyta u doktora ciekawe co powie , moze sie cos ruszylo??? lece do sklepu na zakupy bo glodna jestem a nie mam chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7-wyspij sie bo potem bedzie roznie więc zbieraj sily i nie martw sie napewno cos ruszy bo musi nie ma wyjscia i daj znac co lekarz powiedzal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catrina33
Hej , ja też mam dziś wizyte u lekarza i albo jutro albo w poniedziałek szpital.....a moja psyche już wysiadła na dobre, dziś już piąty dzień po......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich milusio rozpisalyscie sie przez te 2 tygodnie ze nie umie nadazyc urodzilam 20.08.coreczke Emily wazyla 4070g i 53cm przez cc bo juz po 4 dniach wywolywania skurczy myslalam ze im odjade gratuluje nowym mamusia i powodzenia zycze przyszlym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlencia wszystkiego naj naj naj 🌼 Dziewczyny trzymajcie kciuki tak kolo 16 bo bede szla do lekarza :) moze cos sie ruszy??? macie pozdrowienia od Anikozy dzisiaj wychodzi juz z malym do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catrina33
Ja już po lekarzu....jutro szpital choć gin śmiał się i mówił że może spotkamy się wcześniej:):) Więc jest nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×