Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gosu - olbrzym z Tego Twojego Nicolasa :)) i jest bardzo podobny do Maciusia. Masz dwóc zabójczych przystojniaków w domu. oj już niedługo będą się Ci sznurki adoratorek do drzwi usawiały :D :D :D hehehehe Mój Dawid ostatnio bardzo się zrobil towarzyski:0 Spi 3 razy w ciagu dnia dwa razy po godzinie i raz 3-4 godziny. w nocy śpi od 20 do 2 a potem do 5;30-6:00. Jak mam fat to popię jezcze do , ale to zadko, bo Oliwka sie czesto budzi kolo 6. dawid ostatnio łapie wszstko co ma pd ręką i pha do buzi - pieluszkę kocyk kawtanik. wyciaga raczki i potraca zabawki wiszace w pobliżu no i recholi sie w głos. Uwielbia jak mu robię prutki w brzuszek. Wtedy też się śmieje w głos. jest cudowny )) Oliwka bardzo Go kocha, ale zauważyłam też objawy rodzącej sie zlości i agresji :((( Teraz już musze kończy, ale przy okazji znowu sie odezwe. Acha była w końcu i gina - wziełam zatrzyk - zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kochane...a ja już po chrzcinach...och w dzień przed w ogóle nie mogłam zasnąć, tak ie tm wszystkim przejmowałam, przyjechali do nas rodzice marcina, mama mi pomogła bardzo dużo, praktycznie całe chrzciny zrobiła, było dużo jedzenia piękny torcik...na prawdę jestem zadowolona kubuś w drodze do koscioła zasnął, ale jak na wejściu ksiądz zrobił krzyżyk na czółku to wtety kuba oczy szeroko otwarte i tak było do końca mszy, z tym, ze buźka też była szeroko otwarta...tak krzyczał, ale drugi dzieciaczek też czasami płakał...no cóż jak to ksiądz powiedział- one wielbią boga w inny sposób :) ale w domu? Mówię wam- aniołek, jak zasnął, tak go nawet pęnięcie balona nie rozbudziło- byłam w szoku!!! spał aż do kąpieli- bo go obudziłam a potem nockę przespał standardowo...obudziłam go dziś o 7 bo te by dłużej pospał,,...ale wiecie jak ten mój plan dnia wygląda :) przesyłam wam zdjęcia z chrztu http://badeve.fotosik.pl/albumy/300388.html#e może teraz bedzie grzeczniejszy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, wspaniałe te twoje dzieciaczki- masz dwóch przystojnych, silnych chłopaków!!! sol, moja chrześnica, na początku była niepewna co do kuby, teraz ciągle się pyta gdzie jest Pubuś...piszę Pubuś bo ostatnio powiedziała mi, że kubuś to jest kubuś puchatek, a to jest Pubuś i kropka...nie może być dwóch kubusiów... ma dwa latka a jest taka kochana..woczraj jak karmiłam kubusia powiedziała...o!! mleko..a jak zmieniłam pierś powiedziała..teraz drugie mleko...śmiałąm się normalnie w głos :) ale podejżeważ, ze gdyby oliwka mieszkała z kubusiem...dopominałaby się uwagi..bo tak raz na jakiś xczas to jets ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, Badeve chłopcy cudowni 🌼 ja też w końcu muszę pomyśleć o chrzcie :-( Idę dzisiaj znowu do gina bo od porodu minęło już 10 tygodni a ja cały czas miałam plamienia brązowe a teraz znowu czerwone, a to nie jest okres. Dzwoniłam więc do niego i kazał mi przyjść bez umawiania się na konkretną godzinę to da mi coś na uregulowanie. Kurcze i znowu stracę140 zł, 70 wizyta i 70 usg a ostatnio bardzo cienko u nas z kasą :-( Zaraz wybieramy się na spacer. :-)NIe byliśmy w sobotę i niedzielę przez szczepionkę bo Tomek miał stan podgorączkowy, ale teraz już jest ok. Jak tylko wstanie to jedzonko i mam nadzieję że z 2 godzinki pochodzimy. czy wasze maluchy też nie lubią czapki ubierać?? Zawsze jak wychodzimy na polko i go kremuję to zaczyna płakać a potem jeszcze czapka ..... dopiero jak go biorę na ręce to się uspokaja. Może zdążę jeszcze coś poprasować. Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna SoldeLuna.....29.07.07.....2890(ok.7)......53(58).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(6kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(7.33kg)..54.5(63cm)...Francja.....Nico las Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6800).......54.(64).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r....4.000........57....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007.....3600 (5100)....56........Łódź......Beniamin ankakoza.....24.08.2007......3680(5985)....53....Wrocław . .....Jakub badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5kg)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200.....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(3880).....50..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiu synek uroczy i taaaki duży, a jak ładnie siedzi. Moja mama myślała że on ma 10 miesięcy hehe. Bedeve piękny chłopiec. Torcik mniam mniam :) Mój leży teraz sam w łóżeczku i się bawi i gada coś do siebie hehe. Muszę iść dziś do lekarzai na cmentarz posprzatać . Mam nadzieję że pogoda na 1 listopada zrobi sie ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja ale sie usmialam z tych 10miesiecy :) :) Badeve sliczne zdjecia Kubusia. Moj wstal i lezy w lezaczku i Maciek z nim dyskutuje :D Ale dzisiaj cos marudny i ciagle mu sie ulewa,mimo,ze kupilam specjalne zageszczone mleko :( a nasza lekarka bedzie dopiero 5ego :( Uciekam prasowac a potem na spacer,mam nadzieje,ze nie zacznie padac,bo Maciek juz swiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ u nas wlasnie minal dlugi weekend (w piatek bylo w austrii swieto narodowe) tatus nadrobil zaleglosci z corcia a ja sie \"byczylam\" :p w sobote przeszlam kryzys laktacyjny-musialam zakupic sztuczne mleczko-na szczescie smakowalo i obeszlo sie bez zadnych skutkow ubocznych :-) ale dzis znow wszytsko wraca do normy(dzieki bawarkom,herbatkom ziolowym i piwku) wiec tylko cyca zapodaje.:-) nadin zaczyna po malu gaworzyc-do tego sliczny usmiech i wogole to bym ja zjadla :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja - chłopcy faktycznie przystojni i podobni do siebie :) Nicolas silny strasznie i duży!! Mój to długi jest tylko, ale nie wygląda tak potężnie... ;) badeve - Kubuś śliczny niemniej :) Najbardziej podobało mi się to zdjęcie z ziewem. Tylko ta gromnica chrzcielna jakaś skromna... Cyryl kończy dzisiaj 3 miesiące. My wciąż jeszcze przed chrztem. Mam nadzieję, że mąż dotrzyma słowa i pójdzie dzisiaj do księdza i uda nam się go ochrzcić w święto niepodległości. Bo jeśli i ten termin nie wypali przez jego niedbalstwo, to... Dzisiaj muszę przetrzepać ubranka w poszukiwaniu większych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam ja tylko na chwilke nawet nie mam czasu czytac waszych wypwiedzi bo tyle pracy przy małym a jak mam wolna chwilke to spie i tak dziś nic nie zrobiłam tylko maly i spanbie tak do 15 aż w koncu wyciągnełam męża na zakupy i robimy przemeblowanie w domu a mały rozgadany i usmiechniety rozwikja sie super i lekarz mówi że prtegania dzieciaki w jego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja juz na nogach i po sniadanku (platki owsiane),jeszcze nawet kawy nie pilam bo boje sie na czczo.Od wczoraj tak mnie brzuch boli,ze szok, juz nie wiem czy to od herbatki na trawienie hmmmm???Czy cos innego.Ale to wszystko zaczelo sie odkad zaczelam sie odchudzac i nie moge sie zalatwic.Oj czlowieku badz tu madry. Moj maly wczoraj caly czas ulewal,kurcze nie wiem czemu????Ale za to wieczorem zjadl o 18.45,poszedl spac i obudzil sie na jedzenie dopiero o 3.45,niezle zadziwil mnie :) Teraz zjadl o 7ej i dalej spi :) A ja mam chwilke dla siebie :D Dobra ide zrobic sobie kawe,bo inaczej nie umiem zaczac dnia :P taki nawyk :P Myszka fajnie,ze sie odezwalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u gina :-P Dostałam jakieś leki na obkurczenie macicy bo prawdopodobnie to przez to jeszcze plamię. Druga możliwość, ale już mniej prawdopodobna to to, że zostawili mi kawałek łożyska. Oby to się nie sprawdziło. :-( Coś mi Tomek nie chce wieczorem zasnąć. dopiero po wielkich trudach i mękach zarówno wczoraj jak i wniedzielę uśpiłam go u mnie w łóżku ale spał wtedy 4 godziny a zazwyczaj budzi się po 3. Gosiu ja na prawdę cię podziwiam za to że potrafisz Nicolasem odwozić Maćka do przedszkola. U mnie czasem trwa to wieki. Wczoraj musiałam go wziąć ze sobą aże był śpiący i już rozdrażniony to po tym jak go zaczęłam ubierać (krzyczał strasznie przy czapce i kremowaniu buźki) to uspokoił mi się i usnął dopiero po kilku kilometrach. Obudził mi się zanim dojechałam do przychodi ale tam już czekał mąż żeby go wziąć. Najgorsze jest to że takie wyjazdu zupełnie burzą mi jego dzień i potem jest taki niespokojny wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cyryl dzisiaj budził się jakoś często - czuję się zmaltretowana. I jeszcze mój mąż wstawał z pół godziny - co chwila włączał się budzik w jego komórce - myślałam, że wyrzucę za okno :( Uczyniłam też mały postęp w usypianiu Cyryla - jak jest już śpiący, to go kładę do łóżeczka, marudzi, wtyka palce do buzi, trochę do niego szepczę i w miarę ładnie zapsypia :) Jutro idziemy do neurologa. Trochę się denerwuję. Wcześniej wydawało mi się, że wszelkie niepokojące objawy mijają, ale ostatnio znów zaczął się wykręcać w lewo. Cóż. Zobaczymy jutro. Potwornie bolą mnie plecy. Dostałam jakąś wełenkę od teściowej do noszenia - a nóż a widelec cokolwiek pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie oraz wszystkie skarby kochane gosiafrancja niewiem czy ci to pomoze ale moglabys sprobowac ACTIVIA ja tez mialam takie problemy z wyproznianiem juz od samego szpitala a po activi 100 razy lepiej u nas dalej uroczo malutka sie tez super rozwija tylko mam jedno ale wieczorem jak idzie spac daje jej smoczek i jak juz spi przynajmniej 2 razy jej wypadnie i placze przez sen a jak go wloze spowrotem jest juz ok ale spi nadal cala noc rano musze ja budzic zeby jechac syna zawiez do szkoly pozdrawiam przyjemnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to ja też mam radę na zaparcia. Tzn. mnie bardzo pomogały, tak, że ledwo dobiegłam do toalety nie wiedząc co zrobić z płaczącym synkiem. Rozprażałam 4 jabłka (na wodzie) i jadłam jeszcze ciepłe. Efekt miałam po max 4 godzinach. Raz musiałam zostawić płaczącego Tomka o 1 w nocy. hihihi Musiałam mu aż przerwać karmienie więc protestował :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlencia,Agunia dzieki 🌼 Wczoraj kupilam sobie wlasnie activie z suszonymi sliwkami :) Agunia to jablko to w calosci gotujesz i cieple jesz??? A jesli chodzi o branie rano malego do samochodu i zawozenie Macka to powiem Ci,ze jest mi czasem ciezko :( Ale nie mam innego wyjscia :( Marlencia u mnie jest to samo ze smokiem.Jak maly zasypia to smoka musze \"przymocowac \" pieluszka,a jak wypadnie to placze przez sen i trzeba wlozyc smoka,ale jak juz gleboko zasnie to smoka wypluwa Paulina ale mialas nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, piękne te wasze maluchy a jakie juz wszystkie duże ja jak się patrzę na swojego też nie mogę wyjść z podziwu, że to już taki klocek :D Moje kochanie dziś ładni spało jak usnoł o 20 to wstał tylko o 2 i 6 a potem spał jeszcze do 7.30 :) także z dzisiejszej nocki jestem zadowolona aczkolwiek w dzień ma problem ze spaniem za cholere nie chce mi spać w domu dłużej niz pół godziny max. godzinke. Co do tych smoków przeczytałam, że jak dziecko usypia powinno si ę mu smoka wyciągać bo potem się tak przyzwyczaja do ćumkania przez sen , że właśnie jak mu wypadnie to się budzi albo płacze. Dlatego ja zaczełam swojemu smoka po zaśnieciu wyciągać. Zauważyłam , że nasz Filip częściej wyciąga lewa rękę i tylko lewą rączke pcha do buzi. Zastanawiam się czy to aby nie są oznaki tego, że będziemy mieli małego lewuska ? Jak to jest u waszych pociech ? a co do kręgosłupa to ja najchętniej też bym sobie już nowy sprawiła chociaż moje \"małe\" waży dopiero 5 kilo ;p a jak będzie w granicach waszych to ja juz sobie tego nie wyobrażam :D a mnie od trzech tygodni waga staneła w miejscu i ani drgnie :/ co prawda mniej teraz chodze na spacery i więcej ciasteczek w mojej diecie ale przecież się nie obrzeram ... buuuu a zostało mi jeszcze z 5 kilo do stracenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! mam pytanko, urodziłam moją córcię tak jak Wy w sierpniu i do tej pory nie mam okresu, chodz prawie od początku karmie mlekiem sztucznym (nie miałam pokarmu), zaznaczam ze ciąża wykluczona. Powiedzcie, wszystkie juz macie okres, czy to normalne że tak długo nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jabłka kroję na małe kawałeczki, nalewam trochę wody do garnka i można dać troszkę cukru jak jabłka są nie za słodkie. chwilkę się gotuje i jabłkasię rozpadają. Mnie to zastęuje słodycze. Po prostu uwielbiam to jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego ja mysle ze z tym spaniem u twojego maluszka jest juz niestety tak ze dzieci nie chca teraz spac juz po 4 godziny moja emily spi teraz 4-5 razy po godzinie a jeszcze w tamtym tygodniu spala dwa razy po 3 godzinki nie wiem czy uwiezycie ale dzisiaj mialam tylko ja 2 razy na rekach jak przebieralam i jak karmilam potrafi lezec i patrzec na wszystko co jest kolo niej godzinami nie uczylismy jej na rece za bardzo bo z pierwszym dzieckiem popelnialismy dosyc bledow i teraz wiemy czego sie wystrzegac a druga sprawa do dziadkow niestety ponad 1000 km to nie ma kto ich rozpieszczac niekiedy tak brakuje mi jej bliskosci ze sama ja wyciagam z lozeczka i musze ja poprzytulac tez zauwazylam ze lubi polezec na golaska a przytym ma taki usmiech na twarzy oj .........rozmazylam sie o niej ale naprawde nawet maz i syn przepadaja wprost za nia ale wasze napewno tez grzeczniutkie i kochane bo jak to niekochac takiego cudenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego- mój mąż jest leworęczny, dlatego szczegulnie zwracam uwage na to czy moja córka ma predyspozycje. Wydaje mi sie ze nie bo jednak w zabawki wiszące uderza najczęściej prawą ręką- do buzi pcha obie ręce, ale w ogole to więcej prawą ręka pracuje. Gosza 1977 ja okres dopiero teraz dostalam- tez karmie sztucznym mlekiem. Nie przejmuj się wkrótce dostaniesz. Dziewczyny czy wasze pociechy też lubia spać na brzuszku??? Agnieszka- jakim w końcu mlekiem karmisz?? Ciągle bebilon? Bedeve- piękny ten twój syn. Bardzo ładnie wyglądałaś na chrzcinach.Ja jeszcze przed- ale też się denerwuje jak to bedzie w kościele.Też mam taki leżaczek jak twój synek. Moja córka bardzo lubi uderzac własnie w te zabawki. Czy wasze dzieci tez tak się ślinią. Moja Wiki ma całą buzie od tej śliny wysypaną. Zwłaszcza jak ssie smoczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzka1 dzieki za pocieszenie, ale marwię sie tym, dlatego że przed zajściem w ciąże miałam 2 razy operację - wycinali mi torbiele i podobno ciąza miała to zaleczyc. Wiem, że niektóre z Was pomyślą \"to idz głupia do lekarza i zobaczysz\", ale wiadomo jak to jest z kasa jak jest małe dziecko, a państwowo u nas nie ma co isc, nie ma u nas w miescie dobrych ginekologów. Leczyłam się u \"naszych miasteczkowych\" lekarzy 6 lat i jeszcze trochę i przez nich nigdy nie mogłabym miec dzieci a i sama mogłam się \"przekręcic\" na tamten świat. Dopiero lekarze z pobliskiego miasta sprawili, że zaszłam w ciąże i mam tak cudowne dziecko. A wizyta u nich to koszt 120 zł + ok. 30 zł dojazd, także kasa jak dla mnie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek też dzisiaj jakoś słabo śpi- tak po niecałej godzinie... a dzisiaj idziemy do przyszłej mamy chrzestnej, już przygotowałam mojego małego eleganta - wygląda cudnie :) A teraz śpi. Czekam tylko na telefon od małżonka, kiedy będzie wolny po sądzie (jest ławnikiem). kurczę, jednak przechlapane z tym mieszkaniem z teściami i szwagrostwem. Wczoraj miałam ochotę na małe co nieco z mężem, a jego brat siedział u nas w pokoju, bo od kilku dni przygotowuje komputer do formatu. Zasnęłam zanim poszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosza1977 - poczekaj jeszcze z miesiąc. Jak nie dostaniesz to wtedy pójdziesz. Nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie- jeżeli chodzi o torbiele. Ja też przed zajściem w ciąze ciągle miałam i też miałam już wyznaczony termin zabiegu ale właśnie zaszłam w ciąże.Ciąża faktycznie leczy torbiele.( najczęściej). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam pytanko do mam karmiacych piersia!!!!!!!!!!! dziewczyny czy zazywacie jakies witaminki zeby uzupelniac diete no i oczywscie dogodzic dziecku??????? ja w sumie jem wszystko (oprocz ryb, winogrona i jablek) no i zastanawiam sie czy potrzebne jeszcze jakies witaminki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggg
robiłAM TEST i niewiem czy to też oznacza ciąze bo wyszły mi 2 jasne kreski więc to ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzka ja podczas ciązy zażywałam Feminatal N i nadal zażywam bo to jest również dla mam karmiących. Ostatnio bardziej mi wypadają włosy. w sumie to nie wiem czy to wina jesieni czy karmienia. Zawsze jesienią i wiosną bardzo mi wypadały. :-( NIe wiem więc co jest tego przyczyną. MOże Tomcio mnieobjada za bardzo. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcieło mi najnowsze dane z tabelki więc wpisuję jeszcze raz :-) NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna SoldeLuna.....29.07.07.....2890(ok.7)......53(58).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(6kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(7.33kg)..54.5(63cm)...Francja.....Nico las Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6800).......54.(64).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007.....3600 (5100)....56........Łódź......Beniamin ankakoza.....24.08.2007......3680(5985)....53....Wrocław . .....Jakub badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5kg)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200.....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(3880).....50..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, jak ja miałam trudnosci z wypróżnianiem to tak samo- gotowałam jabłko w całości...potem je jadłam i jeszcze wypijałam tą wodę...także gosiafrancja- to działa!!! u nas już po najeździe rodzinki,,uffff ale moj maluszek rzeszedł tortury..z rąk do rąk...zdjęcia, flesze, już nie chciałam nic mówic...ale ponoć nie powinno sie błyskać fleszami po oczkach maluszka a ile rad usłyszałam, dziewczyny..co kobitka to inne rady..ogólnie nie wszyscy podzielają moja taktykę 3 godzinnego karmienia, ale to ja jestem mamusią, więc się tego trzymam... jutro zapisuję się do doktorki...i zważymy małego... rodzinka twierdzi, że mały podobny do mnie..pokaże wam moje zdjęcie z dzieciństwa i kubusia do porównania: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/502006c0c21a9c5a.html a to ja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40592ac0e3f827bc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×