Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gosiafrancja no i dobrze ze je 3 razy dziennie no moj je tak.\\ Rano o 6 kaszke z mlekiem 10-deserek 12-zupke duzy sloik\\ 14-mleko 180\\ miedzy 16-17 daje mu albo np.potrawke z kurczaka,albo ziemniaczki ze szpinakiem z bobovity bo duzo w tym jest zelaza sredni sloiczek potem o19.30-calą butle 240 kaszki z mlekiem. Ja daje malemu w srodku dnia raz mleko a rano i wieczorem kaszke z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fotki super. Maciek to już kawał chłopa a Nikuś rośnie jak na drożdżach. A włoski ma dalej gęste. Super chłopak. A jak Ci się mieszka w nowym domu? Dziewczyny a to mleko 3 razy dziennie to o modyfikowane chodzi? Bo jak mój rano zje cyca o 6-7 i w nocy tez trochę pociumka to chyba dobrze, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ale Nicolas jest do Ciebie bardzo podoby, niesamowite. NO i troszkę nowego domku było widać. :-) A Tomek jest niezmordowany w tym wstawaniu. Wstaje, puszcza rączki, klapie na pupę i od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyc to troche inna sprawa bo mleczko matki jest bardziej przyswajalne przez organiz dziecka (chodzi mi o zelazo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, bo już się wystraszyłam. Agunia ja normalnie jak widzę Tomka, to jestem w wielkim szoku. Mój to jeszcze jak siedzi to upada jak się przekręci na bok. A Twój już takie manewry wyczynia!!!!!!! Pobija rekordy dosłownie. A o raczkowaniu to jeszcze mogę sobie pomarzyć. NArazie to tylko dupkę lekko podnosi i tyle. Ręce jak wyprostuje to dupka na ziemi. Tomeczek jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystko ma swoje dobre i złe strony. Ja teraz muszę mieć oczy dookoła głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza mieszka sie dobrze,spokoj,cisza,nie trzeba wchodzic noi Maciek ma gdzie sie wybiegac jak jest cieplo oczywiscie,noi mam wreszcie gdzie gosci przyjmowac,tylko sprzatania wiecej :P Agunia tak wiem,ze Nikus do mnie podobny hihihihi moj maz mowi,ze nawet miny robi takie jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly nie raczkuje,tylko sie czolga,ale od paru dni probuje "chodzic" na pupie...... Tylko,ze ja Wam powime,ze Maciek zaczal raczkowac dwa tygodnie przed tym jak zaczal chodzic,a zaczal chodzic jak mial 9.5miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia masz rację. Teraz to jeszcze poduszkami go obłoże i idę do kuchni czy do łazienki. Ale jakoś nie mogę się doczekać tego, jak sobie sam do mnie przyjdzie :-D Gosia domek to fajna sprawa. Super, że się w końcu doczekaliście. A Nikus to fakt, wykapany Ty. U mnie to jedni mówią, że do mnie Kuba podobny, inni, że do Mirka. Nie wiadomo. Jak dla mie to do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nofaktycznie nie wiadomo do kogo Kubus podobny.Ale tak samo z Mackiem jest np my mamy oczy brazowe a on zielone hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to męża pewnie zastanawia hehe. Żartuję :-D U mnie jak mówią, że do listonosza to mnie odrzuca hehe. Mój listonosz jak wchodzi do bramy to fajami śmierdzi u mnie na 1 piętrze jak on stoi na dole dosłownie. Jara prawie co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania meza nie zastanawia bo odziedziczyl po nim znak rozpoznawczy czyli wielkiego palca u nogi hihihihihihihihi A ja wlasnie szukam na ebaju fotelika dla malego bo niby may ale taki zwykly a latem lanujemy jechac samochodem do Polski wiec musi byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania widzialao w sklepie,ale jak znajde na ebaju to wezme pod uwage dzieki.Tutaj to same bebe confort widze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy taki fotelik http://www.allegro.pl/item328760792_fotelik_coneco_zenith_gratisy_pociag_eduka_wys_0.html W końcu jest spokojny podczas jazdy i obserwuje wszystko dookoła. W niedzielę po raz pierwszy od baaardzo dawna (czyli od dnia porodu) jechałam jako pasażer na przednim siedzeniu i mąż mi trzymał rękę na kolanie - hihihi a Tomek siedział w tyle. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja chciałam bebe confort iseos, ze względu na duże gabaryty mojego Kuby, bo wersja iseos ma pokrętło do rozszerzania fotelika. jednak sprzedawca po cichu nas uświadomił, że to raczej bezpieczne nie jest. Pokazał jak te boki latają po prostu i w trakcie odpukać wypadku chyba takie coś raczej nie chroni dziecka. Także odradzam te iseos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a gdzie masz rodzinkę w polsce tzn. do jakiego miasta przyjeżdżasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, u nas to samo. Mały sobie z tyłu fajnie wszystko obserwuje, bo jest wysoko a my z przodu. Tyle, że mój mi nie trzyma ręki na kolanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia mamy rodzine w centrum w Lowiczu (tam bedziemy dluzej) i na zachodzie niedaleko Gorzowa (tam i ja mam rodzine i maz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj nam nikt nie powie, że forum pada hehe. Badeve, miłego czytania :-) Nadrabiamy straty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze i pisze, oglądam You Can Dance i szperam po allegro za ciuchami dla małego. Trochę tych małych posprzedawałam to teraz zakupuję większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesco jest 24h/dobę. Zawsze jeździmy razem albo jeżdżę z Tomkiem ale pogoda kiepska i jeszcze ta choroba to nie chcę ciągnąć małego. Mąż już 3 razy dzwonił jakie zupki, deserki, kaszki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihihi A musze Wam opowiedziec cos.Jakis tydzien temu maz pojechal do kolegi,Maciek na dworze.Wykapalam malego,polozylam go spac i siedze i nagle slysze placz i krzyk Macka.Wylecialam jak popazona a on w smietniku.K****A Wyciagnelam go,on krzyczy,placze,a nikogo w poblizu nie ma.Wzielam go do domu,wymylam i ptam sie kto to zrobil,wszystk mi powiedzial.Pawel zaraz przyjechal wzial Macka i poszli go szukac.Ale uciekl.Ale daleko nie uciekl bo mieszka kolo nas.Na drugi dzien moj maz go dorwal,pol osiedla sie zeszlo a jak moj maz wpadnie w szal to nie podchodz......Gowniarze mieli po 15lat dla zartu tak zrobili.Ale teraz spokoj bo wiem,ze juz nie tkna nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja mam zawsze problem z zakupami,bo u nas sklepy od 9-20ej,a jak meza nie ma to tylko sobota zostaje,bo w niedziele sklepy nieczynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×