Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julka15

Czy warto kupić tablice korkową dla mojej córki??

Polecane posty

Gość julka15

MOja córka poprosiła ,żebym jej kupiła tablice korkową,bo chce gdzieś wieszać informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, to bardzo fajna rzecz. Zreszta nie wiem, dlaczego o to pytasz. Jezeli corka twierdzi, zze jest jej potrzebna, a Ty mozesz sobie na to pozwolic, to co stoi na przeszkodzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola 2344
Moim zdaniem tablica korkowa jest dobra !!! Pomaga mi by czegoś nie zapomnić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz jakby chodziło
o zakup domu :P tablica korkowa, to tablica korkowa wydasz na nia 10-30 zł i tyle, i o co tu pytać, co warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
Niewiem nad czym sie tu zastanawiac:) ja dalam sa swoja 10 zlotych:) i jest super, mam na niej nie tylko notatki ale zdjecia, pocztowki male miski i inne pierdolki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopoty kłopotliwej. Jak ty sobie do tej pory dawałaś rade w życiu? Rozumiem, magnesiki na lodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
90 cm.szerokosci i 52 długosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
russo bahaterze ty mój, a pomijając twoje rozmiary to ta talbica ile w końcu ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
ha ha ha mortifer:P ja tez kiedys daawlam tablice w prezencie i przyczepilam na niej kilka powiekszonych zdjec i ulozylam napis z tych szpilek czy jak to sie zwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za impertynencję mop...cośtam Tescko 24 na dobe otwarte.... czy to iloraz inteligencji czy idiotyzm, że pchamy sie mimo pozałowania pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazje łapie kiedy mam 50PLN w kieszeni aby sie potem pochwalić chłopakom jaki ze mnie je-tupak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 15
jaką tablice lepiej kupić dużą ,bardzo dużą , czy małą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woodku
mam takie dziwne wrażenie że julka 15 przed chwilą gdzieś pisała że jest w ciązy i ma 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palita
Hej ja mam tablicę korkową zakupioną w sklepie Biedronka; wymiary 60x40cm, kosztowała jakieś nieduże pieniądze, ok.8-9 zł. Na tej tablicy wieszam swoją wielką kolekcję różnorakich naszyjników i korali, fajnie to wygląda i nie ma problemu z rozplątywaniem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMaketa
Niewiem nad czym sie tu zastanawiac ja kupiłam swoja tutaj https://tablice-magnetyczne.com/ i jest super, mam na niej nie tylko notatki ale zdjecia, pocztowki male Córce też sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×