Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZUKAM DJ-a

SZUKAM DJ-a Z woj.SLASKIEGO NA WESELE

Polecane posty

Gość AmigoParty
Polecam swoje usługi na wesele lub poprawiny. Więcej na www.djslawek.pl lub pod tel. 603168747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mateo
https://www.facebook.com/dj.mateo Profil co prawda świeży ale 6 letnie doświadczenie w branży robi swoje :) 798-422-608 Zapraszam :) #Konkursy #Zabawy # Muzyka "The Best Of '70, '80, '90 #Stała praca jako DJ Nie jestem prezenterem muzycznym jak większość tylko dj'em który mixuje muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Danielo
Hej z przyjemnością mogę dla Was zagrać pochodzę z bielska- Białej;) Zawodowe oświetlenie jak i nagłośnienie. Śpiewam,gram na saksofonie. zainteresowanych prosze o kontakt na mój email. daniel-major18@wp.pl Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Danielo
Hej z przyjemnością mogę dla Was zagrać pochodzę z bielska- Białej Zawodowe oświetlenie jak i nagłośnienie. Śpiewam,gram na saksofonie. zainteresowanych prosze o kontakt https://www.facebook.com/sierzantdaniel?ref=hl email. daniel-major18@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj profesjonalna obsługa wesel, bali ,studniówek ,dyskotek,pikniki imprezy zakładowe 18 stki oraz wszelkiego typu imprezy muzyczne własny sprzęt oraz oświetlenie nagłośnienie każdy rodzaj sali . tanio solidnie i na każda kieszeń .duży profesjonalizm liczy się klient i zadowolenie . wszędzie dojadę .tel.518391029 ogłoszeniodawca: właściciel telefon: 518391029 adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 strona internetowa djravi.bnx.pl do obejrzenia płyta demo jeszcze parę wolnych terminów .proszę wejść na stronę djravi.bnx.pl czytać komentarze .pozdrawiam djravi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jegomosc
Zerknij na www.djdowynajecia.pl a nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mario
Oprawa muzyczna wesel imprez www.mariodj.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Masti
Dj-wodzirej w składzie 3-osobowym Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej. Szeroki wybór nagrań, począwszy od lat 60, 70, 80, 90 poprzez Rock'n'Roll Italo Disco gorące rytmy latynoskie aż do największych hitów współczesnych. Pamiętamy także o wielbicielach mocniejszych rytmów i fanach muzyki biesiadnej, nie zapominamy także o tańcach klasycznych, Swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy udaną zabawę i niezapomniane wrażenia. Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie. Ceny naliczamy za impreze a nie za ilość osób w zespole. Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel:783-830-424 Dj Masti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj bb
Witam serdecznie na moim ogłoszeniu DJ. Z wielką przyjemnością zagram na różnych imprezach . Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z bogatym repertuarem muzycznym znane oraz lubiane polskie i zagraniczne przebojów. Potrafię dopasować repertuar do każdego gustu w każdym wieku. Obsługuję: - Imprezy firmowe - Wesela, poprawiny - Studniówki, komersy, spotkania klasowe - Uroczystości rodzinne np.urodziny, imieniny, rocznice - Pikniki - Bale, bankiety - Sylwester, Barbórka, Andrzejki, Walentynki Zapraszam do współpracy Nie stosuję rozwiązań prowizorycznych, pracuję wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie światowych renomowanych marek, dzięki czemu klient może liczyć na profesjonalną oprawę audio-wizualna prowadzonych przeze mnie imprez. Przykładam dużą uwagę do estetyki wykonania usługi. Stale poszerzam swoją ofertę wprowadzając nowe urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam dj z okolic Katowic. To zawodowy muzyk i na wasze życzenie gra na trąbce solo w kościele podczas ceremonii już w cenie całej usługi (może być też inny instrument do wyboru np. skrzypce itp.). Ma duże doświadczenie w branży i można mu zaufać. Ja i kilka moich znajomych którym go poleciłam byli bardzo zadowoleni z jego usługi. Gra wszystko i oczywiście prowadzi całe wesele. Jest elastyczny i dostosowuje się do waszych oczekiwań. Przesyłam link do jednego z filmików w którym jest podany kontakt:www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;amp ;feature=youtu.be Jest dobry w tym co robi i w dobrej cenie! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam dj z okolic Katowic. To zawodowy muzyk i na wasze życzenie gra na trąbce solo w kościele podczas ceremonii już w cenie całej usługi (może być też inny instrument do wyboru np. skrzypce itp.). Ma duże doświadczenie w branży i można mu zaufać. Ja i kilka moich znajomych którym go poleciłam byli bardzo zadowoleni z jego usługi. Gra wszystko i oczywiście prowadzi całe wesele. Jest elastyczny i dostosowuje się do waszych oczekiwań. Przesyłam link do jednego z filmików w którym jest podany kontakt: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;amp ;feature=youtu.be Jest dobry w tym co robi i w dobrej cenie! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka7678
Nikt inny jak Dj Kamil z Katowic! Jesteśmy niesamowicie zadowoleni! Gość jest meeeega!!!! polecamy. a.. jego stronka: www.imprezazkamilem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do kontaktu obsługujemy wesela z okolic Częstochowy,Kłobucka,Myszkowa Zawiercia,Siewierza! Tel. 502598070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJerzy
www.uslugi-muzyczne.com tel: 694 858 996 witam serdecznie jako dj konferansjer aktor-wokalista poprowadzę wesele muzycznie i artystycznie z zabawami z klasą i humorem ,aktywnie.Jako niespodzianka występ artystyczny w cenie zlecenia .Dostępny również duet z moją osobą ;) pozdrawiam Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
W zeszłym tygodniu byłam z chłopakiem na weselu we Wrocławiu i tak nam się podobała oprawa muzyczna jaką przygotował Dj , że poprosiliśmy młodą parę o kontakt do niego. Grała super muzykę, zajmował się konferansjerką a oświetlenie jakie przygotował było idealnie dopasowane do imprezy. Jego namiary znajdziecie na stronie pod adresem www.djnawesele.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funbox
Zamiast dj weź zespół Travelling Band facebook.com/Travelling-Band-180761662687/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Starzyk
Szukasz najlepszej oprawy muzycznej dla swojego wydarzenia? Masz urodziny i chcesz by Twoi goście świetnie się bawili ? Być może już wkrótce czeka Cię ten najważniejszy w życiu dzień i szukasz Dj, który zagra na Twoim weselu? Jeśli szukasz kogoś, kto za się na swoim fachu, kogoś, kto rozkręcił już nie jedną imprezę, kogoś, kto podchodzi profesjonalnie do swojej pracy - to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dj i prezenterami z wieloletnim stażem, posiadamy profesjonalny sprzęt do odtwarzania muzyki oraz nagłośnienie i oświetlenie. Działamy w 100% legalnie, jesteśmy licencjonowanymi dj i gramy z legalnych źródeł muzyki. Zagramy dla Ciebie każdą imprezę! Dostosujemy muzykę do Twoich wymagań. Przygotujemy repertuar, który sprawi, że Twoi goście nie będą chcieli opuścić parkietu! Oferujemy oprawę muzyczną: - wesel. - urodzin, imprez rodzinnych, rocznic. - spotkań rocznika. - imprez firmowych. - Imprez integracyjnych -bale,Sylwester - każdej imprezy według Twoich wymagań. Ty decydujesz o tym jak ma wyglądać impreza. Uzgadniamy z Tobą dokładny przebieg imprezy, repertuar oraz wszystkie detale - tak by to wydarzenie, było dla Ciebie wyjątkowe! Nasz repertuar dostosowujemy do potrzeb imprezy. W swoim muzycznym zbiorze, posiadamy utwory pasujące do każdej tematyki. Mamy szeroki zbiór muzyki weselnej i biesiadnej, posiadamy utwory z lat 70', 80', 90', oraz bardziej współczesne hity. Jesteśmy w stanie przygotować repertuar według Twoich wymagań, łącznie z tym, że Ty dajesz nam tytuły piosenek, a my je dla Ciebie zagramy! Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się zagrać tak by każdy Gość obecny na imprezie był zadowolony. Ceny ustalamy po indywidualnej rozmowie, gdzie oceniamy jak duża ilość nagłośnienia oraz innego sprzętu będzie potrzebna by Twoja impreza była niezapominania! Zadzwoń 786 - pokaż numer telefonu - lub napisz e-maila teraz i zapytaj, co możemy dla Ciebie zrobić: Wycena jest darmowa, po rozmowie ocenimy, czego potrzebujesz i dostosujemy ofertę do Twoich możliwości i potrzeb! Jestem członkiem stowarzyszenia DJów i prezenterów DJ UNION oraz należę do klubu płytowego DEE JAY MIX CLUB oraz dj Promotion jesteśmy legalnymi i licencjonowanymi DJ ami Posiadamy własny transport oraz wystawiam Faktury VAT. 786 299 111 Krzysztof Starzyk Brzeszcze, oświęcimski, Małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie podpatrzeć z Playdjs, dj/wodzirej to super opcja jeśli chodzi o wesele właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ konferansjer AKTOR
dj konferansjer aktor i operowo rozrywkowy wokalista poprowadzi wesele i inną uroczystosc z klasą i humorem a w ramach usługi występ operowo rozrywkowy prowadzimy również POLSKO WŁOSKIE WESELA ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkai
Rowniez proponuję dj z poznania http://thomasound.com.pl/oferta/oswietlenie/ na wesele szczególnie. Rewelacyjny głos , potrafi wyrwac na parkiet kazdego. Byłam na jednej imprezie ktora prowadzil. Mega balety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×