Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssiiiiiimmmiiiii

czy ktos tu zna simple?

Polecane posty

Gość sssiiiiiimmmiiiii

witam intereseuje sue ta firma, i chciałabym sie dowiedziec czegos o warunkach pracy, o atmosferze, czy jest milo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgsd
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka mi mow
powiedzcie cos o simple wiecej!jakie zarobki atmosfera i w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka mi mow
ile sie zarabia w simple jakie sa warunki??dzieki za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca ciężka, zmianowa. Cały czas trzeba sie miec na bacznosci, byc supermilym, wygadanym, jednoczesnie skakac przy klientce, ale nie narzucac sie. W pracy obowiazuje pelen makijaz (to jest w umowie). Na rozmowie o prace jest straszna selekcja- musisz byc przede wszystkim ladna, inteligentna i znac firme. Dobrze kiedy jestes studentką. No i najwazniejsze- płaca- na szczescie na rękę wyciąga się 1500zł, a do tego jeszcze premie. I z tego jednego wzgledu chyba sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exsolar
Karolinita, a rekrutacja przez internet czy ogłaszają się w prasie? jak to wygląda? czy ze stanowiska sprzedawcy można awansować czy kierowników rekrutują z zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukają pracownika to zawsze wystawiają informację na wystawie, zamieszczają też informację w gazecie (nie wiem jakiej). Oczywiście, sprzedawca może rekrutowac na stanowisko kierownika. Zdarza sie to nawet często, bo rotacja jest dosyć duża. Oczywiście trzeba miec predyspozycje. Moja znajoma po dwoch miesiacach pracy na stanowisku sprzedawcy zostala kierowniczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
A jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badająca rynek
Dla mnie osoba przeprowadzająca rekrutację(Pomorskie) nie zna się absolutnie na swojej pracy.Szkoda,że nie potrafi adekwatnie ocenić doświadczenia,chęci i zaangażowania kandydata,tylko ocenia po pierwszym ,często złudnym ''efekcie halo''.Szkoda było mojego czasu,trzeba było przez telefon jasno uprzedzić,że kolor włosów ma ogromne znaczenie!Na szczęście dostałam ofertę pracy,tam gdzie liczy się przede wszystkim profesjonalizm i kompleksowość dobrej,solidnej obsługi klienta,opartej na procedurach a nie ''widzi mi się'',nie majacej obiektywizmu rekrutorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×