Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość febdka

chirurg plastyczny

Polecane posty

Gość febdka

penwie juz to pytanie pojawilo sie milion razy , ale jedynym nazwiskiem jakie znalazlam na tym forum jest drSkupin. prosze o polecenie dobrych chirurow, chce skorygowa cnos . z gory dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinaaaa
noski świetne robi Stępniewski i nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
a potem sie wszyscy poprawiaja po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz przekonac sie, do kogo NIE zglaszac sie na operacje, to zobacz moje zdjecia po operacji brzucha w MODEL - MED poltora roku temu. Operacji dokonal prof. J.JETHON, i spapral. Potem nie chcial poprawic, twierdzac, ze modelki ze mnie i tak nie zrobi, a ja jestem rozkapryszona zagraniczna turystka, Jego blad byl oczywisty, bo nie odessal tluszczu, tylko scial zwisajacy "fartuch", podnoszac pepek do gory. Po wielkich awanturach do sprawy wlaczyl sie prof. STRUZYNA - jako rzekomy wspolwlasciciel MODEL - MED- i pan JETHON zoperowal mnie po raz drugi. Niestety, pan STRUZYNA rowniez zdecydowal, ze liposukcji nie bedzie, gdyz, jak powiedzial, mam "taki kobiecy tluszczyk, moze 2,5 cm". Rezultaty sa widoczne na zdjeciach pod nastepujacymi adresami: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com./kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg Zdjecia w spodniach czerwonych - moj brzuch po operacji pierwszej; Zdjecia w spodniach zielonych - brzuch po "poprawce" . UWAGA, na pierwszy rzut oka nie widac, ze pepek jest przesuniety o 3 cm w prawo. POZDRAWIAM I RADZE - NIE RYZYKUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecę tylko
Prof. dr hab. hc Kazimierza Kobosa. On uczyła tych wszystkich Skupinów i innych:) Operowałam się u Niego i powiem tylko, że jest idelanie - jestem rok po operacji (nie powiem czego:) ). Wykonywałam u niego również korekcję blizn powypadkowych - 2 razy. REWELACJA. Przyjmuje i operuje w Polanicy Zdroju na ul. Bocznej 2 a. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosiczek
stepniewski jest super, jakie poprawianie po nim? ja nic nie potrzebowalam poprawiac ! nigdy nie slyszalam skarg na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
a w wawie ktooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkaaa
a ja polecam bardzo serdecznie dr Trybusa Marka z Krakowa. swieny specjalista, naprawde warty polecenia, uczciwy i nie naciaga. jak na swa fachowosc naprawde nie jest drogi. REASUMUJAC: swietny fachowiec, UCZCIWY, niedrogi... czegos wiecej trzeba? pozdrawiam i zapraszam do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia

Robiłam plastykę brzucha u dr Pabiańczyka w Krakowie i chociaż panicznie się bałam, to się skusiłam bo mój brzuch wyglądał jak balon bez powietrza. Minęło już parę miesięcy i nie żałowałam ani dnia, chociaż pierwsze dni po operacji nie były lajtowe, ale zwykłe środki przeciwbólowe dawały radę. Staram się jeszcze oszczędzać, tak w razie czego, ale już nie mogę doczekać się wakacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×