Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka od siedmiu bolesci

dobry jest ten krem z avonu wyszczuplajaco-modelujacy????taki fioletowy

Polecane posty

Gość lipny
jest...nie wierz w te bajki o ktorych mowia w reklamie...juz lepszy i tanszy jest eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
avon akurat ma lipe pod tym wzgledem...tez chcialam kupic ale jak zobaczylam opinie....ide jutro kupic eveline 3D serum i jak bedzie peeling pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa na granicy
na www.wizaz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
ale napisz moze o jaki ci dokladnie chodzi,bo nie ma takiego wyszczuplajacego modelujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez chodzi o to zeby usuwal...glownie o to mi chodzi, chcialam kupic tez do tego peeling, bo osanio sie zalamalam jak przyjrzalam sie swoim udom:O trzeba go uzywac cdziennie a ja nie mam takiego zwyczaju zeby kazdego wieczora sie balsamowac i czesto zapominam, moze nie byc efektow...juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
ja to wiesz...uywalam eveline ale uzywalam tylko wieczorem...a to trzeba tez rano,a rano mi sie nie chce bo jak wstaje jest mi zimno,a on jeszcze chlodzi:D zreszta rano szybko myk myk i wychodze z domu....nie ma czasu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
nie widzialam duzycyh efektow....moze jakies minimalne...ale ja to mam spory cellulit...ehh musze isc po eveline jutro bo nei moge juz patrzec na to...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam avonu
nie jest wogóle skóteczny. Tak na marginesie, seria modelująca avon jest do niczego. A co do eveline to mogę gorąco polecić serum anty, właśnie seria 3D. Naprawde pomaga. Ja miałam cellulit na posladkach i udach, podczas "napinania mięśni", ale od czasu eveline nie mam już takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ja go stosuję i widzę efekty - gladka skora, nie widac nierownosci, ale on nie zwalcza cel. tylko jakos powoduje ze go nie widac, bo jak przestalam stosowac to po paru dniach bylo to samo co przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze moj jest wielki, mam 20 lat a zrobilam sobie taki sajgon bo jem pierdoly:O myslalalm ze nie bede miala takiego problemu nigdy a tu prosze:O dlatego tez chce szybko cos kupic... zobacz na allegro sa fajne oferty z tego eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
ja jestem mlodsza,mam 18 lat,to wogole porazka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
dziewczyny, nie popadajmy w paranoję, celulitu nie da sie calkiem zlikwidowac, czyli co, mam do konca zycia nie wychodzic w kostiumie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
ja ograniczylam,ostatnio juz nie mam takiej ochoty na nie:D(i zeby nie bylo,jestem szczupla osoba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshqa
czasami taki cellulit np e-go stopnia wygląda strasznie. trzeba z tym coś szybko zrobić bo póżniej może być coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshqa
miało być 3-go stopnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
jet dobra oferta,jednak ja wole isc do sklepu,bede miaal szybciej;) a na al;legro zaplace podobnie jak w skolepie bo jeszcze trzeba dodac koszt przesylki(ja zawsze biore przy odbiorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshqa
najlepszy jest chyba vichy ale jest drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
a kiedy chcesz kupic dokladnie??;) bo ja jutro lece do sklepu,top bym ci dzisiaj napisala bo dawno kupowalam i tak dokladnie to nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretgertg
sorki tam nie mialo byc"to bym ci dzisiaj napisala"mialo byc "tio bym ci wtedy napisala":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×