Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama kasi

wzrost i waga dwulatka

Polecane posty

Gość wagetka
mój ma 90 cm i 12,5 kg. Wygląda normalnie. Nie jest chudy ani też gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagetka
ma 2lata i 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pięknie
Moja córka ma 2 lata i 3 m-ce i waży niewiele ponad 10kg a mierzy 85,5cm. Przy waszych pociechach to kruszynka. Ale z jedzeniem mamy problem od 4 m-ca życia. Każdy zjedzony kęs to zwycięstwo, a tych zwycięstw tak niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja córeczka to tez niejadek :( ma 20 mies a waży zalewdwie 10 kg i ma 82 cm, ale urodzila sie w 31 tyg ciazy, ale chyba jest taka szczupla po mamusi he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GwiazdowaMama
Moja Gwiazda ma 22 miesiace, wazy 13kg i ma 90cm wzrostu. Urodzila sie wazac 3200g i mierzac 53cm. Na aptet nie narzekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia987
moja niunia ma 22 miesiące. Waga 13 kg, wzrost na leżąco 88 cm, na stojąco 85 cm. Jak mierzycie swoje pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia987
mierzycie wzrost na leżąco czy stojąco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornaska
Witam! Mój Synek ma 21 miesiący, waży 15,5kg przy wzroście 93cm. Urodził się z wagą 4,2kg przy wzroście 58cm (urodził się w 42 tygodniu). Jak by mógł to by jadł za dwóch - nigdy nie było problemów. Słodyczy jak najmniej - jakieś rodzynki, płatki śniadaniowe (na sucho do pochrupania). Nie podaję nic w nocy poza wodą, bo zauważyłam, że waga szła w górę gdy dostawał w nocy mleko. Nie ma grubego ciałka, ale jest ubity i pewnie to ma po Mamie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolw
hej jestem mamą dwójki robaczków mateusz ma 8, 5 lat, a Martynka 13 -go skońćzy 27 m-cy waży coś 12 kg z hakiem, jest drobnej budowy choć ja jestem babeczka przy kości ...też się martwiłam jej wagą, a jeszcze karmię cycusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula8878
witam. moja córcia jest wcześniakiem i gdy się urodziła miała 2.1oo i 48cm w tej chwili ma 9,5 miesiąca waży 9.100 i mierzy 71 cm czy to prawidłowa waga i wzrost jak na 9 miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
jak najabardziej :) a w którym tyg sie ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarene
Mój synek ma niskich rodziców ale nie należymy do chudzielców- jesteśmy normalni. Ja zaczynam się niepokoi bo synek jest za chudy - wystaja mu uż kości biodrowe i strasznie to wygląda. Waży niespełna 10 kg przy wzroście 82 cm więc możecie sobie wyobrazić. Nie chce jeśc wartościowych rzeczy a z piciem est najgorzej bo całymi dniami nie chce nic pić . Co tu robić !!!? Pediatra nie widzi problemu - chyba bede musiała go zmienić. JAk sobie radzicie z nieadkiem - aha jak zje to co drugi dzień wymiotuje i mam wrażenie że sam to prowokuje :-( to est najgorsze bo w ten sposób mi się odwadnia. Poradźcie - w poniedziałek ide do lekarza A i tak normalnie to jest pogodny i czasem ma ataki płaczu - bez powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydełło cię
mój przy urodzeniu miał 4,200 i 61 cm - teraz wazy ok 14 kg mierzy 93 cm - chce to je - nie chce to nie je- niczego nie wmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
mój ma 95 i waży ok 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfghjk,
Mój synuś na bilansie dwulatka miał 90 cm i 13 kg. Teraz ma 3,5 roku waży 16,5 kg i ma 102 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2-latka
własnie skończył 2 lata, ma 90 cm, waży niecałe 14 kg, a jest strasznym niejadkiem. Waga urodzeniowa prawie 4300, wzrost 61 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjaaaa 29 l
Mój syn ma 2 lata i 8 miesięcy mierzony i ważony był 2 tygodnie temu - ma 99 cm wzrostu i waży 16,5 kg. ja jestem niewysoka - 165 cm ważę 55 kg. mąż mierzy 186 cm, waży 79 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie trochę za duże te wasze dwulatki kurcze a ja się martwiłam że mój jest za gruby. Mój synek na bilansie ważył 13,400 a wzrost 91 cm. Waga jest w 90 centylach to wasze dzieci ważące po 15, 16 kg mają nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn ma dwa latka i waże 11,5kg, nie mierzyłam go ostatnio więc nie wiem ile ma wzrostu. Jest strasznym niejadkiem, a ruchliwy za 2. Ja raczej też jestem chudziakiem waże ok50 kg/166cm więc czuję, że on genetycznie odziedziczył to po mnie. Widząc, że wiele dzieci waży podobnie troche się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjaaaa 29 l
emilcia79 --- moje dziecko nie ma nadwagi. jest w najwyższych centylach, ale jest proporcjonalnie zbudowane. nie jest grube, nie jest chude. jak to określiła pediatra 2 tygodnie temu "mały jest ubity, a przede wszystkim bardzo wysoki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa88
Chyba troche późno :P ale moj synek 2 letni łobuz obecnie waży ok. 15kg, moze ciut wiecej i jest wysoki na ok. 95cm...uważacie, że olbrzym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mojamajac 2 latka - 87 cm i 10 kg , teraz ma prawie 2,5 i tez 10 kg , wzrostu niemierzylam ale napweno usrosła bo z ubran wyrasta , tez jest niejadkiem i przede wszystkim nie pije mleka , raz je wiecej raz prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój rozrabika ma 2, 5 roku i waży 13 kg a wzrost ok. 94 cm, jest strasznie ruchliwy ani chwili nie usiedzi i niejadek a ja nie zmuszam bo to nie ma sensu. To takie żywe sreberko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa88
Właściwie to uwazam, ze wszystko to zalezy od masy urodzeniowej..Moj ważył 3440g a mierzył moze z 50cm.. Aktualnie przybral na wadze ok. 12kg w ciagu 2 lat i urósł 45cm... Mam kolezanke ktora urodzila 5kg dziecko a w tym czasie moj mial 3 miesiace i wazyl tyle samo co jej noworodek...teraz idą łeb w łeb z wagą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
tak jaki moja w miejscu nieusiedzi nawet jak je to skacze pare gryzow i energia rozpiera nie wiem co to bedzie jak pojdzie do przedszkola , noi boji si eprobowac nowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×