Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swierzo zareczona

A my sie dzis zareczylismy.

Polecane posty

Gość hero
O kurcze, ale tu towarzystwo przyszło! Ja Ci gratuluje, bo sama tydzien temu się zaręczyłam i na szczescie nie spotkałam takich gburów jak Ty na tym gronie. Wszystkiego dobrego Wam zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
hero gratuluje i dziekuje:) Kiedy slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże drogi...
zaręczyłam się dwa lata temu i nie sram sie z tym jak małolata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
srasz sie juz z tym dwa lata :P Co za maniera zareczac sie i chodzic pol zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże drogi...
nie pol zycia, w lipcu slub i nie pfrzezywam jak mrowka okresu mam wieksze ambicje niz tylko pierscionek i weselicho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże drogi... :) Opanuj sie , Tobie tez gratuluje choc 2 lata to dlugo ... My jestesmy ze sobą 4 latka i jeszcze zareczyn nie bylo choc plany są... jakże wielkie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże drogi...
to wy sie opanujcie raczej :) Życie to nie tylko facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Taaaak teraz jestem cudowna bo facet mnie kocha i dal mi pierscionek jaka jestem wspaniala och a jaka madra dziekii niemu. Wez sie puknij w glowke jesli z moich wpowiedzi wywnioskowalas ze mnie to dowartosciowuje. Lo matko mam juz dosc traktowania mnie jak zauroczona facetem idiotke. A to zareczanie sie i czekanie kilka lat to jak dla nas totalna dziecinada "pani-co-na-szczescie-nie-tylko-facetem-zyje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli oj boli
bo co, wypada przed oltarz biec jak najszybciej, bo sie jeszcze rozmysli, co? :D Czy może co ludzie pomysla? :D To biegnij :D Bo cie jeszcze zostawi jak sie zorientuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka z 3-letnim stażem
ja się zareczałam w swoim zyciu 2 razy z wielka pompą. Nic nie wyszło z tych związków. już znajomi i rodzina mówiła, jak sie rozstałam z ostatnim "wielkim narzeczonym" że oni juz więcej nie chcą uczestniczyć w moich zaręczynach, więc za 4 razem( bo 3- ci to był facet, który chciał , ale sie nie nadawał do związku) poprostu zaręczyn nie było, postawiłam wszystkich przed faktem dokonanym, że to ten, a mój narzeczony zamiast pierscionka z brylantem kupił mi zareczynowy instrument muzyczny-( bo jestem muzykiem zawodowym) i narazie od trzech lat miodzio,- warto było czekać te niespełna trzydzieści pare latek - :D Moja córeczka jest piękna i mądra, a ja spełniona rodzinnie, zawodowo i cenina w otoczeniu. życze autorce topiku, aby sie tak nie podniecała zaręczynami, bo to róz\żnie w życiu bywa, a czas pokaże, co wart jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Tak jestem podniecona ze zaraz orgazmu dostane..normalnie gdybyscie nauczyly sie czytac ze zrozumieniem wiedzialbyscie ze nie podniecam sie tylko stwierdzam fakt. mężatka z 3-letnim stażem rozumiem ze sie instrumentem podniecalas skoro uwazasz ze ja sie pierscionkiem podniecam. A gdybym napisala ze urodzialm dziecko to tez wg was by swiadczylo ze sie podniecam i teraz nie mam mozgu tylko kaszke w glowie? boli oj boli tak lece juz przed oltarz bo jeszcze nie zdaze.. Pojebalo was wszystkie? Dobra koncze ta zalosna konwersacje z wami bo nawet jakbym cytowala tu kanta czy hegla nazwalbyscie mnie podniecajaca sie idiotka. Zegnam i nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
beznadziejne jestescie dziewczyny. zaręczyny to radosne wydarzenie i nalezy się nim cieszyc, co w tym zlego. Ja tydzien temu sie zareczylam i we wrzesniu sie pobieramy i jestem szczesliwa- co Wy na to? Jaka żółć z was wypływa. Świezo zaręczona- gratuluje i ciesze sie z Toba!!! To skarb miec przy sobie kogos kochanego i jeszcze zostac jego narzeczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiogrod
gratulacje serdeczne! sam zareczalem sie dokladnie 2 lata temu :-) dzis mija wlasnie 2 lata- i tym bardziej Ci gratuluje! bo to fajowe uczucie- a dla faceta w szczególności ;-) wiadomo z jakich względów i szczerze mówiąc nie rozumiem tych dziwnych wpisów innych osób, które najzwyczjaniej w świecie obrażają- no ale cóż i tacy są na tym świecie :-) a Ty świętuj ze swoim narzeczonym i bądźcie dla siebie wszystkim :-) no i życzę fantastycznych przygotowań do ślubu ;-) p.s. ja ożeniłem się w kwietniu tego roku- waaarto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem jakie chamskie osoby sa na tym forum!!! bardzo fajnie ze sie zareczylas!!! wiem ze to dla Ciebie szczescie! rozumiem Cie!!!:):):) nie przejmuj sie wypowiedziami tamtych osob bo to swiadczy tylko o ich poziomie i o tym ze sa zazdrosne i wogole wredne:( a powiedz cos wiecej moze.. ile macie lat ze swym narzeczonym i czy dlugo czekalas az Ci sie oswiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Widze ze sa tu jednak jacys normalni ludzie. siedmiogrod "dzis mija wlasnie 2 lata- i tym bardziej Ci gratuluje! bo to fajowe uczucie- a dla faceta w szczególności wiadomo z jakich względów" z jakich bo to ciekawe?:) va_neska jestesmy ze soba juz szosty rok. A ile czekalam. Nie czekalam wogole. Poprostu jestesmy razem i wszystko idzie swoim rytmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Tak chwale sie ze ktos mnie chcial. Wyjdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA-FRYCIA
GRATULUJE SERDECZNIE!! MY JESTESMY ZARECZENI 1,5 MIESIACA A MAJU SIE POBIERAMY,CIESZYLAM SIE BARDZO ,JAK MOJ UKOCHANY SIE OSWIADCZYL (BYLISMY AKURAT ZAGRANICA),WSZYSTKIM NAOKOLO O TYM MOWILAM,LUDZIE SIE USMIECHALI ,BILI BRAWO,PODCHODZILI ,GRATULOWALI...CZULAM SIE SUPER:) ALE TO CO TU PRZECZYTALAM TO JEST SZOK....DZIEWCZYNA SIE CIESZY Z JEDNEGO Z NAJWAZNIEJSZYCH MOMENTOW SWOJEGO ZYCIA,CHCE TO "WYKRZYCZEC" CALEMU SWIATU....A TU TAKIE TEKSTY LECA...SZOK!! JA JESZCZE RAZ SERDECZNIE CI GRATULUJE Z CALEGO SERCA I ZYCZE DUUUZZO SZCZESCIA I DZIEL SIE NIM Z CALYM SWIATEM,A NA TAKICH "ZYCZLIWYCH" NIE ZWRACAJ UWAGI I TEZ IM ZYCZ TAKIE WIELKIEGO SZCZESCIA JAKIE TY MASZ,MOZE TO WPLYNIE TROCHE NA TA ZAWISC!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zawistne kobietki
co to krzyczą na kogoś tylko z tego powodu że ktoś się cieszy to powinny sobie odpuścić. Pewnie nie były na tyle zakochane aby ten dzień traktować w wyjątkowy sposób i tak bardzo się cieszyć. W takim razie współczuję takiego szarego podejścia do życia. Są przeciez dni smutku i radości a wy wszystko ograniczacie do zwykłych dni. Beznadzieja:-( Ps. A skoro to forum jest nazwane ŚLUBY I WESELA to do jasnej cholerki o czym pisać żeby każdemu się przypodobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiogrod
swiezo zareczona- "z jakich bo to ciekawe"- no jak to z jakich??? my to mamy niezłego pierta mówiąc wam to i tamto podczas zaręczyn :-) sam pamiętam swoje doskonale- to oczekiwanie , drżenie rąk, uczucie gorąca na całym ciele - fajnie było :-) z resztą - sam ślub też jest baaardzo emocjonującym wydarzeniem- ale to jeszcze przed Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×