Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Czy według was sterydy sa złe?

Polecane posty

[02.12] 21:44 steryddddddddd co się dzieje z osoba która bierze starydy prosze o wypowiedzi to bardzo dla mnie ważne [02.12] 21:45 po sterydach zanikają jądra i wzmaga agresja [02.12] 21:46 steryddddddddd na prawdę czy to tylko żart nie jestem obeznana więc nie wiem [02.12] 21:46 prof dr hab nauk medycznych Po sterydach możesz zapomnieć o wzwodzie, chłopcze. [02.12] 21:48 dobry steryd nie jest zły [02.12] 21:48 steryddddddddd wiecie coś więcej ? (ps jestem dziewczyna i moj chłopak chce koksowac ale nie wiem jakie sa tego konsekwencje i powiedziałam ze jak to zrobi to bedzie koniec między nami ) czy dobzre mu powiedziałam? [02.12] 21:51 oczywiście ze tak sterydy powodują impotencję u 80% zażywających. Więc - dziewczyny \"kulturystów\" - we własnym interesie przemówcie do rozsądku waszym facetom. [02.12] 21:53 steryddddddddd jak mam mu to uświadomic zeby tego nie brał ;/;/ ?? [02.12] 21:56 oczywiście ze tak zabierz go do pierwszego lepszego lekarza. Nie dość, że impotencja w sensie braku wzwodu, to jeszcze plemniki w zaniku, a więc zero szans na potomstwo I to wszystko na własne życzenie. Faceci są jednak pierdolnięci. I niedouczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steryddddddddd
co mam zrobic ;( czy warto zrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steryddddddddd
proszę :( o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty jeszcze chcesz
usłyszeć??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steryddddddddd
co się dzieje po sterydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna czytać nie umiesz czy co
masz wyzej wyjaśnione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×