Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Gość gość
Dobre mam doświadczenia z marką ze strony wygodnadieta.pl. Bardzo dobre jedzenie, świeże, dostarczane codziennie rano w higienicznych paczkach. Bardzo fajnie się na takiej diecie czuję, mam więcej sił, waga spada, no i najważniejsze że oszczędzam dużo na czasie, kiedy już nie muszę sobie prawie że wcale przygotowywać posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
Ja zaczęłam się zdrowo odżywiać odkąd przeszłam na dietę pudełkową. Korzystam z cateringu Lunabox, który zaciekawił mnie programem SlimFit. Skoro mam się już zdrowo odżywiać to czemu by jeszcze nie zrzucić kilku (kilkunastu :p) kilogramów. Chodzę najedzona bo regularnie przyjmuję posiłki więc nie podjadam już żadnych słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate987
Wszystkim osobom, które chcą wiedzieć coś o zdrowiu polecam odwiedzić stronę http://e-biblijna.pl/zdrowie,76.html. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznieizdrowo
Osobiście mogę polecić produkty od Melvita. Są jednym z najlepszych producentów zdrowej i naturalnej żywności. Dużym plusem jest ich sklep internetowy, dzięki czemu nie trzeba szukać sklepów, w których sprzedawane są ich produkty - http://www.jessbox.pl/zdrowe-produkty-jako-podstawa-zywienia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonak13
zdrowe odżywianie = catering dietetyczny.. w moim przypadku to się sprawdza i ciesze się, że jadam z mniam mniam catering bo ich posiłki są mega zdrowe, pełne witamin i innych składników odżywczych oraz smaczne.. moja dieta standard sprawdza się rewelacyjnie i przez 2 miesiące udało mi się schudnąć 9,4kg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejloci
Siemanko! Ostatnio zabrałam się za szerzenie zdrowego stylu życia bez przesady, co to? To jedzenie lepszych alternatyw, sama na tym lekko się doprowadziłam do porządku i teraz jest mi że sobą w porzo, kiedyś wyliczalam, każda kalorie przemyslalam dwa razy, narobilam tym niezłego bałaganu hehehe. Dlatego nie ma co bać się brązowego cukru czy masła, umiar nas uratuje tak myślę :D Zapraszam Was do rozsądnego odżywiania bez przesady, bo szkoda nerw na restekcyjne dietowanie się. Ja nawet lubiłam oglądać reklamy z niezdrowym, żeby zmniejszyć ochotę. Oraz zapraszam do sprawdzenia dwóch, pierwszych moich przepisów na zdrowe słodkości w ciężkich chwilach, bo to ma być przyjemność! Co myślicie na temat dietowania się bez wyrzutów sumienia??? Pogadajmy bez spin, luźne gadki na temat przekonań, każda ideologię zrozumiem, i mam nadzieję, że Ty też, bo każdy jest inny i każdy woli co innego, pozdrawiam i mam nadzieję że mnie nie zbanujecie za reklamę swojej stronki hehe. Chciałabym na niej także szerzyć tematy dietowania z głową żeby nie narobić szkód w organizmie, ale potrzebuję na niej was, żeby z kimś rozmawiać, doradzać i pomagać sobie nawzajem. Myślę, że wspólnie od siebie jesteśmy w stanie nauczyć się bardzo dużo. Serdecznie zapraszam do wzajemnej motywacji na FACEBOOKU NA STRONIE :Ejloci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas to wedlinka, ser , ogórki- najlepiej słodkie od Krakusa. Mysle ze do pudełeczka jeszcze jakieś owocki i mamy komplet pysznego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulennkea
A z tym zdrowym odżywianiem to sama nie wiedziałam jak się za to zabrać. Fajne i przydatne info znalazłam na http://www.zdrowyportal.org/ I to nie tylko o tym piszą, o zdrowiu i urodzie, również o chorobach. Warto sprawdzić bo naprawdę można się wiele dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sequs

Zdrowe odżywianie to podstawa sukcesu przy odchudzaniu. Tylko trzeba dobrze zadbać o zbilansowane posiłki, żeby nie być głodnym zaraz i nie podjadać. Ja jem mega dużo warzyw, nie dodaję soli, słodycze jem okazjonalnie. No i bardzoi często robię sobie detoks. Wtedy zamawiam soki z nuja.pl i piję je tylko przez kilka dni w ramach detoksu. Soki są mega odżywcze, bo nie  czuję głodu. No i są wyciskane meotdą cold press a to jest ważne podczas diet i detoksu, żeby dostarczać cenne witaminy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Jak ktoś siedzi w tych tematach to mogę śmiało polecić przepisy od Fitsłodycze w formie ebooka. Dużo smacznych i zdrowych przepisów, każdy zbilansowany, z dokładnym opisem, no i nie odbiera frajdy z gotowania jak jakieś pudełka 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liuliu

Ja zaczęłam pić soki warzywne,  w torebce mam zawsze pomidorowego tarczyna, smaczny, zdrowy, dawka potasu i błonnika. Odkąd piję regularnie warzywne soki mniej mnie ciągnie do słodyczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkka78

ale nie myslicie ze najwazniejsze sa dobrej jakosci skladniki? pomidory, wloska oliwa jak monini, dobrej jakosci jajka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka89

Widzisz ja cierpię na PCOS i w mojej chorobie odpowiednia dieta ma zbawienne skutki, pewne produkty musiałam trwale wyeliminować z jadłospisu. Tu jest wszystko super opisane co jeśc by wyregulować hormony http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka

ja chciałam zacząć dbać o swoją dietę, ale okazało się to strasznie czasochłonne... zaczęłam zamawiać catering dietetyczny, mam nadzieję, że niedługo poczuję różnicę
ma ktoś z Was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Też zamawiam catering Wygodna Dieta, bardzo fajna sprawa, dostaję codziennie posiłki - wygodnie i ładnie zapakowane, są urozmaicane, smaczne i zdrowe. Ja pilnuje tego co i kiedy jem, nie jadam słodyczy, nie pijam słodkiego. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam diety z WygodnaDieta.pl
zdrowo i smacznie, nie musisz się martwić o posiłki i składniki! profesjonaliści zrobią to za Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia

Wcześniej myślałam, że odżywaiam się zdrowo, ale tak tylko myślałam. Jadłam kiedy chciałam i co chciałam wręcz się przejadałam nawet owocami. Nie miałam umiaru w tym co jem nigdy się nie kontrolowałam, ale w końcu przejżałam trochę na oczy bardziej świaodmie podchodzę do tego co jem i do ćwiczeń. Wcześniej nie ruszałam się praktycznie w ogóle, ale zmieniam to i nie powiem, że sama się tak zmotywowałam. Zmotywował mnie profil Niebrzuszek z facebooka, zrozumiałam teraz jak podchodzić do tego co się je i co jest ważne, żeby zrzucić kilogramy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja to w ogóle się załamałam, stwierdzili u mnie Hashimoto i nie radziłam sobie. Gdybym się nie ogarnęła, to pewnie do teraz nie wychodziłabym z domu, ale bardzo pomogło mi szkolenie pani Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej https://magdadorko.com/. Tam dowiedziałam się wszystkiego o chorobie (bo lekarz mi nic nie wyjaśnił nawet), teraz wiem jak jeść i dbać o siebie, plus już sporo schudłam. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejka

no ja się zdrowo odżywiam i staram się uważać na to co jem i piję - tutaj akurat lubię soki sportfoodsoki.pl. akurat mają bardzo dobry skład i są mega smaczne. także jak dla mnie jest to doskonały napój którym można wzmocnić  swój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci ekoporadnik Kingi Rusin. Ostatnio sobie go kupiłam i naprawdę pomógł mi zorganizować życie tak, żeby unikać wszystkiego, co niezdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne więc trzeba o nim rozmawiać. Patrząc na trendy jakie panują od dobrych kilku lat, to już do nas doszła moda na jedzenie różnego rodzaju fastfoodów. Z jednej strony jest to bardzo zrozumiałe ponieważ ludzie lubią w życiu wygodę. Jednak moneta zawsze ma dwie strony, trzeba mieć na uwadzę problemy zdrowotne jakie mogą wyniknąć z tego w dłuższej perspektywie. Wystarczy poczytać o chorobach cywilizacyjnych naszych czasów by zrozumieć zagrożenie. To powinna być dla nas motywacja by zmienić swoje nawyki żywieniowe. Oczywiście nie wszystko od razu, najlepsza jest strategia małych kroków. Przykładowo zamiast niezdrowych przekąsek możemy znaleźć alternatywę. Może to być chociażby żurawina suszona bez cukru - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-2768-ZURAWINA-SUSZONA-BEZ-CUKRU-Z-SOKIEM-JABLKOWYM-1000G.html dająca naszemu organizmowi wielu wartości odżwyczych. Jakby nie patrzeć to cukier jest wrogiem numer jeden bo jest dosłownie we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×