Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Witam:) oj dziewuchy imprezka byla naprawde spoko:) ale niestety ogolnie jest niedobrze:( dzis zmarla moja babcia:(:(mama mojej mamy:(takze przez najblizsze dni niestety nie bede zagladac:(:(badzcie razem ze mna myslami....apetytu wogole nie mam:(jutro zostaje caly dzien z mama i jedziemy do cioci bedzie zbiorowe plakanie eh jak ja tego nie znosze:(a pewnie kolo srody lub czwartku pogrzeb:( Pozdrawiam :) i piszcie piszcie jak wroice to poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:)trzymaj sie bo wiem jak to jest stracic bliska osobę i babcie tez::(:( dlatego teraz najwazniejsze bys dotrzymała mamie jak najwiecej towarzystwa,wiadomo Tobie tez napewno jest smutno,ale Twojej mamie to juz wogóle bo wkoncu córką jest... no pozdrawiam Cie i jestem z Tobą:)trzymaj sie:)buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz dziewczyny. Dobija mnie praca i szkola, nie wiem, co mam brac do jedzenia..probowalam salatki, ale strasznie szybko robia sie nieswieze i niedobre..znowu jade na samych kanapkach. Wkurza mnie to. Zastanawialam sie nad nielzaczeniem, ale wtdy to juz w ogole nie wiem co bede jesc. Dobra, uciekam, ide do pracy, dzisiejsze menu: musli z jogurtem naturalnym 4 wafle ryzowe w polewie jogurtowej mleko acidofilne serek wiejski 2 kromki razowca z serem i szynka makaron knorra - zwykle nie jem takich rzeczy, ale chce odmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) cholerka mama kazała mi nałupac orzechów i najadłam sie ich duzo za duzo:P:P ahhhh Kupiłam sobie dzisiaj Tine z dietami po 3.90 ciekawe rzeczy tam piszą:P:P w sumie o wszystkim juz wiem,ale makulatury nigdy nie za wiele:P:P nioo pozdrawiam:)i piszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem nowa w Waszym topicu, ale znam parę dziewczyn stąd :) Mam nadzieję, że tu większy ruch będzie, bo nasz stary, o zdrowym trybie życia, już podupadł :( Od dzisiaj także tu będę Wam truła o tym jak to trzeba zdrowo się odżywiać i ruszać się. Mam nadzieję, że mnie jakoś zniesiecie :) izulka1984 --- ciesz się, bo orzechy są bardzo zdrowe. Pomagają obniżyć ldl i w ogóle dobrze na serce działają. Gorąco pozdrawiam i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuchy:D stesknilam sie za Wami:) Ja juz po pogrzebie babki:( atmosfera w domu nie za ciekawa no ale jakos staram sie trzymac:)dzis kupilam sobie w koncu te wafle ryzowe (nawet nie wiedzialam ze jest wersja z pestkami dyni);)Od poniedzialku chyba zaczne chodzic na aerobik ale nie wiem ejszcze czy z ta reka bede mogla bo w sumie dopiero 2 tyg od szycia minelo ale ogolnie czuje ze jest duzo lepiej;) Wiosna sie zbliza za 3 tyg juz:P trzeba zaczac cwiczyc zeby w lato miec fajna figore bo narazie jakas bezksztaltna troche jestem:P Izulka powiedz jeszcze cos o tej Tinie??oplaca sie kupic? to jakies wydanie specjalne:)?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)oo nareszcie *jak nowa* dołączyłaś do nas:D:D Super:)tez mam cichą nadzieje,ze tu bedzie jakis tłok na tym topiku,chociaz ostatnio i tu nie za duzy ruch!!:P Dziewczyny wiecie cos na temat owsianki,bo ja bym mogła ją jesc na sniadanie,obiad i kolacje ona jest taka pysznaaa,zrobiłam nawet mamie ,ale ona zjadła tylko jedna łyżeczke i powiedziała ze tego nie przełknie:(:(.Czy za duza ilosc płatków owsianych źle wpływa na organizm:(w sumie ja na jedna porcje daje (2łyżki płatków owsi,1łyż otrebów granul,1łyżeczke siemienia lnianego,garsc różnych orzechów,1łyzeczke miodu i to wszystko miele w młynku i zalewam wrzątkiem)co myślicie o mojej owsiance,czy skladniki dobrze są dobrane???? *myszka.. a co do tej Tiny to jesr OK,to jest wydanie specjalne,Diety chudnij zdrowo są tam: -tabele,kalorii,wagi i czynnosci jakie robisz ile spalają kalorii -11 dietetycznych pułapek -przepisy -co jedzą nad morzem sródziemnym -plany oczyszczające -metoda Montignaca -jak sprytnie odchudzic mężczyzne:P -efekt jojo zapomnij o tym:P -herbatki dla figury i zdrowia -produktu,które pomagaja spalic tłuszcz -produkty dla pieknych włosów i paznokci -dieta i ruch pomagają pokonac cellulit -ćwiczenia na jedrne uda i pośladki;) -zachwycaj młodą skóra -nogi bez żylaków -nie daj wrzodom żadnych szans -jak przetrwac te trudne dni czyli dni przed i po okresie:) -amerykanska dieta na obnizenie cisnienia -przepisy na ciasteczka :P:P -wapń dla mocnych kosci i miesni -co jeśc,by miec dobry wzrok No i to by było to co tam sie znajduje...idz do sklepu przejżyj ja sobie i jak Ci sie spodoba to kup:):)mi sie przyda:) A tak wogóle fajnie że wróciłas:):) Ja też chce sie zapisac na aerobik ,ale dopiero po 10 bo mi nigdy kasy nie starcza:P:P hmmm,ale tak to ćwicze w domku i biegam:) papa trzymajta sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo za tak wyczerpujacy spis tresci:D:D:D Ja bede musiala w koncu przetestowac ten taniec brzycha:P bo narzie tlyko ogladalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze napisze moje menu dzisiejsze:)a wiec: *rano standard owsianka *przekaska orzechy ziemne *obiad spagetti ciemne z sosem z cebuli,czosnku ,papryki i przecieru pomidorowego *no i na kolacje zjem banana+jabłko z kefirem i tak jestem najedzona bo te moje orzeszki strasznie zapychają zoładek,ale dzisiaj sie wpieniłam bo jak je jadłam to mi ząb szczelił i musiałam isc do dentysty:P:P w sumie lubie orzeszki i lubie chodzic do dentysty wiec az taka zła nie byłam::):) NIO MYKAM :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka :) Taniec brzucha super sprawa. Wiesz jak pozytywny to wysiłek? Naprawdę niezły trening. Nie mówiąc już o tym jak super działa na kobiece kształty :) Podobno tez dobry trening przedporodowy. No i co dziewczyny? Weekend :D Wreszcie. Macie jakieś plany? Co porabiacie? Myszka, testujesz taniec brzucha na jakiejś imprezie? To miłej zabawy dziewczyny, a ja zmykam dokończyć pracę, a potem relaksik :D ppapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:D *jak nowa* niestety na imprezce nie szaleje bo mam zalobe:( ale moze jutro jakies mini cwiczonka wykonam jutro albo ten taniec z plytki:) Ogolnie jakos dzis zle sie czuje chyba sie zaziebilam:( Planow na weekend nie mam ale napewno pobede z mama w domku:)raczej weekend minie spokojnie:) Dzis na obiadek mialam pyszne pierogi domowej roboty hehe niewiem czy sa zdrowe czy nie ale byly przepyszne:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk gdzie sie podziewacie?:) Buu ale sie dziś nazbierało kalorii wyszło mi ponad 1500. a oto moje menu;) owsianka jogurt jogobella do picia 4 pierogi 2 pomarańcze 2 kromki chleba z soja z 2 plasterkami wędliny+sałatka z tuńczyka sera kukurydzy i orzechów+sałata parę liści wszystko przez te orzechy:P ale pomimo tego że są baaaaaardzo kaloryczne jakoś nie mogę sobie ich odmówić;)no i ten serrrrr;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja jestem:P:P juz po wkłuwaniu:P:P facet zachorował...:P i nie było pytania:D no a tak po za tym to lipnie u mnie bo mam ostatnio chwile załamki:(:(najgorsze jest to jak cos mnie wkurzy a najbardziej jesli chodzi o facetów to wtedy wpiepszam słonecznik i orzechy bez opamietania az mnie brzuch pozniejj informuje ,ze powinnam przestac:P:Pale to jest głupie!!! a tak po za tym to byłam dzisiaj w szkole i od rana zjadłam hhmm... *owsianke *2 kromki chleba ciemnego z dzemem jabłkowym *surówke warzywną i 2 jajka *znowu 2 kromki z dzemem:(i to nie wiem po co:( *wafla ryżowego z miodem *chyba duzą garsc słonecznika albo nawet 2:( i orzechów ziemnych z 20 *wypiłam 2 kawy inki i z 1l wody 1 kubek dziurawca,1 kubek zielonej Macie tak ,ze jak mało pijecie płynów to źle sie czujecie???bo ja tak mam:( nioo na dzisiaj to chyba koniec z jedzeniem,chyba ,ze mnie ktos wkurzy:P:P ****dobranoc dziewczynki:):)**** PS.Myszka dostałas zdjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia to jak za malo pije w ciagu dnia to strasznie mnie glowa boli:( wiec chyba cos w tym jest ze trzeba pic te 1,5l dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozuciłyscie topik:P:Pco z wami?? no chociaz ja podam swoje menu:P: *owsianka *4jabłka *tost z ciemnego chleba z ketchupem i surówka no i na kolacje maslaneczke sobie kupiłam,tylko nie wiem co do niej jeszcze moge zjesc:)bo kolacja ma byc białkowa według mojego menu,moze macie jakies propozycje?? Aha musze przystopowac z orzechami bo cos czuje ,ze zapchałam sobie jelita nimi:(chyba przedawkowałam:(... POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Nikt nic nie opuścił :) Nie ma mowy. Tak łatwo to się mnie nie pozbędziecie. izulka --- widzę, że tam dzielnie trzymasz się swoich zdrowotnych postanowień. Bardzo jestem z Ciebie dumna :) Nic tylko brać z Ciebie przykład. Ja mam nadzieję, niedługo rowerek reaktywować i jak dzisiaj pogodę zobaczyłam, to przyznaję że już mnie korciło żeby nim do pracy śmignąć ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka A co tu się wyprawia? Czemu tak pusto? No proszę Was bardzo, tylko nie kolejny topic... Co tam porabiacie? Jak diety i ćwiczonka? Dzisiaj u mnie nie było już takich frykasów jak wczoraj. Cały dzień jadę na kanapkach z florą, serkiem i pomidorkiem. Jakoś tak ubogo bardzo, ale tak to jest jak się wszystko w biegu robi :( Gorąco pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Ja tylko się zameldować chciałam. Zgłosić, że nie zapominam o odpowiednim jedzonku, ani zachowaniu. Mam nadzieję, że jak jutro tu wpadnę to wszystkie będziecie. Bez Was to bez sensu trochę... Nereczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ strasznie boli mnie glowa dzisiaj :( znowu stosuje metode ssania oleju i wyczytałam, ze wlasnie w trakcie kuracji moze wlasnie boleć głowa:( izulka:) ja tez uwielbiam owsianke:) ale zazwyczaj nie miele płatków owsianych:) ale dzisiaj je zmieliłam, częśc zjadłam, a drugą czesc zuzyłam do umycia buzi:D:D ja do płatków oddaje otręby i rodzynki:) pycha papu:) do tego robie grzanki...czasem polewam je miodem:) jak przygotowania do jutrzejszego dnia?macie jakies specjalne plany?? my z kolezanka robimy sobie mała wycieczkę....a potem śmiagamy do kina :D a moja mama piecze biszkopt z galaretką :) mniam mniam :) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuchy:) wczoraj moj tato upiekl babke i walczylam ze soba;)udalo misie ale dzis skusilam sie na maly kawalek;) a oto moje menu: kromka chleba z szynka i salata kromka chleba z szynka i pomidorem przysmak szlachecki jablko pangaz warzywami i salata kawalek babki i mam nadzieje ze juz sie nie skusze na nic:P ale pewnie to nierealne;P tak odzywiajac sie chyba jednak nie schudne:( no ale coz...taki los..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️.Ja też jestem tu nowa.Przyznam,że staram się zdrowo odżywiać, ale nie zawsze mi to wychodzi. Definitywnie odstawiłam cukier, białe pieczywo,słodycze, kupne soki i różne półprodukty.Piję dużo czerwonej i zielonej herbaty, naturalnych soków owocowych i wody, jem ciemny chleb, ostatnio bardzo mi smakują kiełki, duzo warzyw i owoców, na kolację szczególnie mrożone warzywa z makaronem Hoteks-pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka No jak miło Was widzieć :) Nic się nie martw, że na początku nie idzie. Tak to już jest z tym odżywianiem. Nie zawsze jemy tak jak byśmy tego chciały. Nie ma co się zadręczać tylko jutro już grzecznie jeść zdrowo :) Nie wiem jak Wy, ale ja już nie wytrzymałam i dzisiaj na rowerku jeździłam. Jak mogłam odpuścić sobie taką pogodę? Nie zmarzłam ani nic. Błagam, niech już tak będzie cały czas... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ jak Wam mija dziesiejszy dzien??? wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 🌻🌻🌻❤️❤️❤️👄 ja sobie dzisiaj pospacerowałam sporo z pieskiem nawet troche pobiegałam:) szkoda, ze jutro będzie padał deszcz:( bo juz miałam w planach biegi, zeby zrzucić ten dzisiejszy placuszek:o nie żalowałam sobie dzisiaj - zjadłam kilka kawałków biszkopta z galaretką i brzoskwiniami :P i jeden pasek czekolady:) ale co tam, taki dzien jest tylko raz w roku :) miałam dzisiaj isć do kina ale nic nie wypaliło :(...sie pochwaliłam wczoraj i wielkie G z tego wyszło :( :(...wiec siedze cały dzien sama w chacie.... moze bym tak jeszcze sezamki zjadla????hmmmm :D:D:D :P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie kobietki:):) u mnie swita mijają na luzie no i niestety wieczór w samotnosci,ale w pracy troszke świetowałam z kolezankami:)miałyśmy torta z kremem od szefa,szampana i drinki:D,ale najlepsze jest to ,ze ja tego torta nawet nie ruszyłam, wszyscy sie zdziwili massakra wytykali mi ,ze sie odchudzam i ze przesadzam,ale ja poprostu nie mam smaka na słodkosci wrecz przeciwnie jak widze ten krem to mi sie z biera na ..wiecie co:P:P,ale tym ludziom sie nie da przetłumaczyc ,ze człowiekowi sie robi nie dobrze i ,ze sie ktos chce zdrowo odżywiac. A po za tym dziewczyny to ja sie nie odchudzam poprostu chce zadbac o swoj wyglad zawnetrzny jak i wewnetrzny,a nie dosc ,ze bym zjadła tego torta to jeszcze by mi sie odbijało,zgaga by mnie dopadła itp.a samopoczucie do kitu,a tak przynajmniej jest wszystko pod kontrolą:):). No ,ale drinkiem nie pogardziłam:D:D to na lepsze krązenie:P:Ptak sobie to tłumacze hehe Teraz sobie wcinam orzeszki ziemne i dynie troche przesadziłam jak zwykle:P:P A moje menu dzisiejsze to: *owsianka jak zwykle.Rodzina sie mnie pyta czy mi ta owsianka jeszcze nie obrzydła,ale mi ona naprawde smakuje *dwa jabłuszka *dwa krazki ryżowe *ryz brazowy z marchewka tarta-ostatnio mi to posmakowało *sałatke owocową *nio i teraz te orzeszki i dynie... A co tam u was:D Aha mi cos ostatnio ćwiczenia nie idą:(nie chce mi sie po 10 godzinach w pracy:P pozdrawiam WAS kobietki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka:) ja jadam owsianke od lat i mi się nie znudzila, po prostują uwielbiam:) mniam mniam! i teraz robie ze zmielonych płatków i równiez mi smakuje. moze nie wyglada apetycznie ale w smaku jest super:) dodaje do niej rodzynki. czasem orzeczy ale bardzo zadko, bo się ograniczac muszę z nimi, bo je za bardzo uwielbiam:P kiedys jeszcze jablko dodawalam:) ale teraz wole tylko platkki, otreby i rodzynki :) mniam mniam mniam mniam!!!!!!! pyyyyyyyyyycha:D jak mozna nie lubi płatków owsianych????? wiesz, ze one bardzo dobrze działają na cerę??? spróbuj sobie nimi umyć buzię:D fajna sprawa:) przeczytalam dzisiaj o zielonej herbacie obszerny artykul i się tam dowiedziałam, ze pierwsze zaparzenie zielonej herbaty nalezy wylac, a pic dopiero od drugiego zaparzania:) hmmmm..a ja piłam to pierwsze i drugie tez :D ale od jutra juz zaczne pic tylko od drugiego:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka:) ja jadam owsianke od lat i mi się nie znudzila, po prostują uwielbiam:) mniam mniam! i teraz robie ze zmielonych płatków i równiez mi smakuje. moze nie wyglada apetycznie ale w smaku jest super:) dodaje do niej rodzynki. czasem orzeczy ale bardzo zadko, bo się ograniczac muszę z nimi, bo je za bardzo uwielbiam:P kiedys jeszcze jablko dodawalam:) ale teraz wole tylko platkki, otreby i rodzynki :) mniam mniam mniam mniam!!!!!!! pyyyyyyyyyycha:D jak mozna nie lubi płatków owsianych????? wiesz, ze one bardzo dobrze działają na cerę??? spróbuj sobie nimi umyć buzię:D fajna sprawa:) przeczytalam dzisiaj o zielonej herbacie obszerny artykul i się tam dowiedziałam, ze pierwsze zaparzenie zielonej herbaty nalezy wylac, a pic dopiero od drugiego zaparzania:) hmmmm..a ja piłam to pierwsze i drugie tez :D ale od jutra juz zaczne pic tylko od drugiego:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×