Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

no jakzesz nie, tak jak rower....przeciez cwiczac ruszasz sie, brzuch sie trzesie i sie odchudza:) wiem to z autopsji, wiec mozesz mi wierzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre:D:D sie trzesie to sie rusza:D:D ale mnie ubawil ten tekst:) moj to sie tak trzesie ze hoho:) dzieki aniseed jestes skarbnica wiedzy zdrowego trybu zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze juz nikt na ten topik nie zagląda:(:(:(bylo tak miło A moze by tak odżyło cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Izulka:D:D super ze jestes:)no ja koniecznie chce ozywic topik :) ostatnio nawet czytalam sobie nasze posty od poczatku;) heheh fajnie bylo sobie poczytac;) Co tam u Ciebie slyuchac?:) u mnie teraz nie najlepiej sesja trwa jeszcze jeden egzamin ale czuje ze przytylo mi sie troche:/ no coz jak sie uczy co chwile cos podjada i zero ruchu to tak to jest:( nawet nie mam czasu zeby na moja maszyne wskoczyc i pocwiczyc normalnie masakra:( ale od piarku bedzie juz luz przynajmniej do wrzesnia:P to jakos moze bedzie:) A tak wogole piłaś kiedys kawe orkiszowa?? POZDRAWIAM SERDECZNIE:)i pisac mi tu!!!moze ktos sie wlaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale dzis u mnie paskudna pogoda desczowa:( nie lubie jak jest taka aura na dworze bo jakos mi na humorek żle wpływa:( ja juz posniadanku dzis troche sobie pospalam:P mamuska ostatnio zaczela kupowac bułeczki orkiszowe hehe i ostatnio codziennie na sniadanie wcinam:P smakuja (te co kupuje) troche jak rogalik i sa troche slodkawe ale smaczne tzn mi smakuja:) jutro mam egzamin takze dzis bede wkuwac ostro:( ale moze w czwartek juz odsapne troche i wskocze na moja maszyne:P albo moze wybiore sie na spacerek jak bedzie ładna pogoda:) tak czy inaczej mam postanowienie zeby aktywnie spedzic wakacje i zeby jak najmniej siedziec przed kompem na dupsku bez ruchu:P:P zobaczymy co z mojego postanowienia wyjdzie;) a co tam u Was?:) pytam z nadzieja ze ktos sie odezwie:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izulka:) co u Ciebie? jak idzie zdrowe odzywianko?:)trzymasz wage:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Myszka:):):)wiedziałam,ze na Ciebie mozna liczyc:):) Hmmm...co do mojej wagi to skacze raz mam dwa kg wiecej raz mniej:(i tak mnie to denerwuje:(:(,ale chudsza nie jestem:(:( troche chyba sie opusciłam w tym zdrowym odzywianiu:(. Za cwiczenia to juz wogóle prawie sienie zabieram,chociazostatnio zapisałam sie na pilates,ale jakos mi on nie podchodzi,jeszcze tylko jeden raz i koniec...wole ćwiczyc w domku,albo biegac,jezdzic na rowerze:)to mi odpowiada:) Ale opowiadaj cio tam u Ciebie:)jak sie trzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izulka:) No cóz u mnie tez ostatnio nie najlepiej w sumie waga utrzymuje sie na tym samym poziomie ale chcialam jeszcze zrzucic jakies 6kg no ale nie wychodzi mi:( to przez moje łakomstwo:(Od 4 dni jednak ograniczam sie i jak narazie jest ok:) Kupilam jakis czas temu orbitreka i sobie smigam na nim chociaz jakies 30min dziennie a od sierpnia chyba zapisze sie na aerobik no ale to zalezy od funduszy:) Chcialabym d konca wrzesnia pozbyc sie tych 6kg no ale nie wiem co z tego wyjdzie:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie szkoda ze dziewczyny pouciekały:( ani nikt nie chce sie dolaczyc:( ten topik bardzo mi pmagal:)niby zwykly topik a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 1997
spadajcie chce schudnac jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoline777
Podnoszę temat, bo jest bardzo ciekawy :) Interesuję się zdrowym odżywianiem i ogólnie zdrowym stylem życia. Wiele ciekawych informacji znalazłam na tej stronie http://www.zmiensienazdrowie.pl, gdzie jestem też zarejestrowana :) A Wy skąd bierzecie takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminium
Niestety również i głównie z internetu. Z jakością takich artykułów jest różnie. Ta strona, o której piszesz bardzo mi się podoba, szczególnie dział o dietach i odżywianiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna66
Dla mnie do zdrowej diety dobrym uzupełnieniem są suplementy z naturalnych składników. ja swoje zamawiam na hepatica - to polska, sprawdzona firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny :) znacie moze diete 4 hours body? nie wiem czy warto ja robic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://greenwitch.pl jest wiele ciekawych informacji na temat zdrowego odżywiania, kosmetyków naturalnych i w ogóle zmiany stylu życia. Warto tam sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka009
ja tam jestem już przyzwyczajona do zakupów w necie, to w sumie taki symbol XXI wieku. Nawet swój suplement jagody acai kupiłam w sieci, ale to był dobry zakup, bo waga leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam błonnik owsiany z Apteki pod Smokiem. Reguluje gospodarkę metaboliczną organizmu oraz pozytywnie wpływa w kwestii prowadzenia zdrowego trybu żywnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, że również jest dostępny błonnik jabłkowy. Cena przystępna, więc chyba skuszę się i złoże zamówienie online na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszky
Byłam ostatnio na diecie, która układała mi trenerka żywienia. Wcześniej zwykle stosowałam diety głodówkowe, np. kopenahaską. Okazało się, że to zły pomysł i tylko sobie zaszkodziłam. Teraz mam rozpisaną dietę posiłki 5 razy dziennie co 3 godziny i bogaty jadłospis. Jem mięsa i jajka, piję sok z aloesu i polecono mi smażenie na oleju kokosowym. Podobno ten ostatni jest szczególnie polecany zarówno w okresie odchudzania, jak i po. Swój kupiłam online https://olejarnia-gaja.pl/ . Dodatkowo do sałatek dobrze dodawać oliwe z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe odżywianie dodatkowo odpowiednia ilość przespanych godzin i aktywność fizyczna potrafi zdziałać cuda. Nie lubię gotować i się do tego przyznaję, dlatego zamawiam catering dietetyczny, który obejmuje 5 posiłków o odpowiedniej dla mnie ilości kalorii. Od pewnego czasu w mojej firmie zamawiamy jedzenie z firmy cateringowej http://catering-pozywny.pl/dieta/dla-firm/ i działa to jako forma motywacji pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulrzyk
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz_9907
Dobre produkty to podstawa zdrowej diety. Od siebie mogę polecić aptekę internetową https://eapteka.pl/kategorie/zdrowa-zywnosc z bio żywnością. Robię regularne zamówienia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest zdrowe odżywianie. Jedzenie i picie nieprzetworzonych produktów. Ja jem tylko przygotowywane przez siebie posiłki, dużo warzyw i owoców oraz samodzielnie przeciśnięte soki. Nawet wymieniłam specjalnie sokowirówkę na wyciskarkę https://wyciskarkisokow.pl/produkt/wyciskarka-kuvings-c9500/ żeby było zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia2266
Mam ogromny problem, aby zaczac. Nie moge sie za to jakos zabrac, wiec troche w inny sposob zrobilam krok do przodu - po nowym roku ide do dietetyka na konsultacje. Mieszkam w krakowie i troche szukalam, ale dobrego i w rozsądniej cenie dietetyka znalazlam w klinice SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×