Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgosiaakukuś

Co sądzicie o imieniu - Amelia..????

Polecane posty

Ładnie??? Jakoś się nie moge przekonać do tego imienia.A nie chce dziecka skrzywdzić..Mój mąż nalega na to imie bo Amelia jest jego marzeniem z dzieciństwa..Więc się zgodziłam ale..jakoś mi nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup
Piękne, jakbym miała córkę to właśnie tak bym ją nazwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięęęęękne .....zastanawiałam się między Julią a Amelią ;) Wygrała Julia , bo Amelkę jedną w rodzinie już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podoba
:O jak dla mnie jest przeslodzone! Ale to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Amelci
Moja córcia ma na imię Amelia.Piękne imię dla słodkiej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaakukus
kawa_z_mlekiem zgadzam się..dlatego jakoś nie jestem przekonana do tego imienia..A Maja?? albo Emilka?? nie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córkę o imeniu Amelia, bardzo mi się podoba, a zdrobnień jest wiele niekoniecznie amelka, np. amelcia, ameluś, amelunia. Może faktycznie trochę przesłodzone ale każde imię się zdrabnia i na początku bardzo pieszczotliwie zwraca się do dziecka. W każdym bądz razie, moja Amelia ma teraz 4 lata i jest zadowolona ze swojego imienia. Obecnie spodziewam się drugiego dziecka, również córki imię też już wybraliśmy, będzie to Lena.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaakukus
Patti_ GRATULUJE :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikita
Prześliczne imię. Pięknych imion dla dziewczynek jest naprawdę wiele i miałabym trudności z wyborem tego jednego, najpiękniejszego moim zdaniem imienia. Słyszałam, że Amelia to popularne imię, ale nie zdarzyło mi się spotkać dziewczyny o takim imieniu, ale myślę, że jeśli rzeczywiście jest tyle Amelek, to póki co są one w przedszkolu:D Jeśli Ci się podoba to się nie wahaj i nazwij tak swoją córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna_mama
a ja mam 2 coreczki jedna nazywa sie Amelia a droga Julia. to sa piekne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakreebleeeeeeeee
autorko poczytaj teraz te wypowiedzi prawie każda matka mówi że jej córeczka tak się nazywa...no albo Julka...normalnie koszmar, gdzie się nie obrócisz tam amelki julki i zuzki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,dnz\
autorko poczytaj teraz te wypowiedzi prawie każda matka mówi że jej córeczka tak się nazywa...no albo Julka...normalnie koszmar, gdzie się nie obrócisz tam amelki julki i zuzki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.88
Powiem tak:gdy bylam w ciąży postanowiliśmy z mężem ze jak bedzie dziewczynka to on wybiera imie. Bardzo chcial zeby miala na imie Amelia z jakiejs piosenki.zgodziłam sie choc wtedy pierwszy raz Slyszalam to imie:) I bardzo duzo osób zachwycalo sie tym imieniem.Moja Amelia ma teraz ponad 12 lat jest wysoka ma piękne proste bląd wlosy do pasa ale swój charakterek tez ma:) tak ze żaden z niej słodziak.i nie wyobrazam sobie by miala inaczej na imie.Jej tez sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposek
12 lat temu to imię nie było tak popularne, teraz to jakas plaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam córkę Emilkę, teraz jest też popularne, ale ja od dziecka chciałam żeby moja córeczka miała Emilia po mojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaka
okropne imie-amelia to choroba przeciez:( dlaczego nazywacie tak wlasne corki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MOZNA NAZWAC DZIECKO
jak taką straszną chorobę! Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
jak dla mnie takie sobie, a do tego faktycznie na pęczki (7347 nadań w 2009 roku, czyli 6 miejsce wśród imion żeńskich) Do dorosłej kobiety wg mnie pasuje, myślę, że lepiej niż Maja, których zresztą jest jeszcze więcej (10963 nadań w 2009 - miejsce 2). Ogólnie widzę, że lubisz jakoś bardzo popularne imiona, bo Emilia nie jest o wiele lepsza - miejsce 15 ;p Osobiście z tych trzech mybrałabym chyba jednak Emilie lub Maję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Maja .??? Jak pszczółka . To dopiero nie pasuje 25latce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tą chorobą? To co jak można skrzywdzić dziecko .Imieniem jak ? Dajcie spokój nie podoba się nie komentować a po zatym imię Maja nie jest lepsze i co miło a sami komentujecie. Choroba ,łaciński język to wymarły język kto się nim posługuje samo imię jest ładne .Inni tak mają na imię a wy macie z ta chorobą że imię okropne i wgl.Ciekawe co wasze imiona znaczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia to piękne imię. .. jakby analizować język łaciński to każdy wyraz znaczy coś dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciąży i planując nazwać dziecko Amelia, to - jak dla mnie - jakby prosić się o kalectwo dla dziecka. Jak słyszę, że >>urodzi się "amelka"<< to tak sobie myślę, żeby faktycznie się "amelka" nie urodziła... okrutne, obrzydliwe imię i krzywda dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, przecież teraz prawie każdy nazywa córkę Amelia! Ja jestem w stanie zrozumieć, że komuś to imię sie moze podobać, no ale obecnie podoba sie masowo większości przyszłych i mlodych mam. Naprawdę chcecie, żeby Wasze córki miały imiona takie same, jak 1/3 rówieśników? Same Amelie będą, mówię Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×