Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milka26

dieta dla dziewczyn 50kg-65kg Pulchnym wstep wzbroniony

Polecane posty

Gość opytymistka20
Ja sprawdzam codziennie, ale co mam pisac, kiedy nikt nie pisze :) Gratuluję kitty tego 1 kg :) Ja walczę teraz z jeszczd 1,5 do 1 maja, czyli już nie wiele czasu, a wiecie jak ciężko z tymi resztkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocain
optymistka20 ja tez codziennie zagladam:D czas zaczac pisac:D u mnie dieta troszke zawalona była przez kilka dni ale nic nie przybyło i wracam do diety:) juz po sniadanku :) lcece na solarium:) a jak tam u was dietka?> martuś ale nie zostawiaj nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocain
hej , no niech ktoś sie odezwie:( prosze!! martuś no nie mów ze mnie zostawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka20
Ja sie odzywam :) Jak Wam idzie? Do 1 maja pare dni, a jak Wasze sadełka... moje chyba niezle, jest coraz mniejsze, w srode 30 kolejny pomiar wagi... wlasciwie jem teraz okolo 1400-1600 kcal, myslicie, ze to za duzo, no ale duzo sie ruszam, wiec chyba nie spowalniam metabolizmu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocain
zagladacie tu jeszcze??? u mnie jak najbardiej dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy jestem za gruba
waże 64 kg a mam wzrost 160 cm muszę schudnąć naj mniej 10 kg kto mi pomoże pisać na e - mail olencia7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
do pomocy jestem za gruba chce 8kg zxrzucić,może spróbujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
waże 58 przy wzroście 164,bmi niby w normie,ale mam taka budowę ciała,że wyglądam jak grubas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak widac mam 161 cm wzrostu i waże 53 kg. musze schudnąc jeszcze 3 kg mam nadzieje że mi sie to uda:) moge dołączyc??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Dziewczyny. ja też jestem w podanym dziale ,wiec będę tu zaglądać. a moje cyferki sa w stopce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
do stokrotka jaką dietę stosowałaś że schudłaś 6kg w ciągu niecałego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabucha
ja postanowiłam teraz przez ferie schudnąć pare kilo tak bym czuła się dobrze i bez efektu jojo buszowałam w sieci poszukując ciekawych diet i zestawów ćwiczeń Najpierw zdecydowałam się na trzydniową dietę oczyszczającą która jest smaczna i pożywna ćwiczę zawsze wieczorem jakieś 50 minut - mam 4 zestawy ćwiczeń -na zgrabną pupe -płaski brzuszek -zgrabne nogi -talię osy Wszystkie porady i diety czerpię ze strony www.fitness.magicsport.pl którą polecam. Ogólnie nie mam pojęi ile waże. wiem że mam 1m 70cm no i waga ok 65 kg.. Moje odchudzanie trwa 4. dobę i na razie rezultatu nie widze. jeszcze 2 dni diety oczyszczającej a potem cały dzień na owsiance- podobno mozna zrzucić 1 kg. bardzo mi zalezy na plaskim bruzku bo za 3 tygodnie chce sie pokazać na szkolnym balu z odkrytym brzuchem jako hinduska a teraz zwisają mi fałdki tłuszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keref
gabucha, dieta owsiankowa ci nie pomoże na 200 %,, nie napisałaś ile masz lat i szkoda, ale ja mam 16 latek i codziennie 1h biegania, nawet w zimie, a dodatkowo 300 brzuszków, gdy zaczęłam tak ćwiczyć po ok miesiącu zrzuciłam 1 kg i ładnie wyszczuplałam w biodrach i udach, a z brzuchem jest najciężej i z przykrością ci mówię że za 3 tyg. na pewno te fałdki nie znikną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ke$$ha
Elo dziewczny! mam 12 lat i ważyłam 55kg, ale teraz waże 50, bo ćwiczyłam i zdrowo sie odżywiałam... jestem wysportowana i chciała bym wam jakoś pomóc :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_7
Ja mam 154 waże 60,5 kilo i to jest straszne. !!!! Mam 12 lat i to mnie najbardziej wkurza że cwicze i nic .... bardzo bym się ucieszyła gdyby ktoś tak łaskawy pomógł mi lub coś doradził ale nie w sensie np. Mniej jedz i dużo cwicz...!!!!! To mi za bardzo nie pomoże ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Chuda"
Ważę 55 kg przy zwroście 148 cm. ile powinnam ważyć i jak do tej wagi dojść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×