Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EKD 34

KOSZT OCIEPLANIE DOMU ILE ZA 1 M2

Polecane posty

wynogocjowana cena w czasie lata wynosiła z materiałem 49złotych + vat w tym był tynk barwiony ale teraz podejrzewam że cena ulegnie zmianie podrożały materiały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docieplenie bloku
kosztuje ok 200zł za metr kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docieplenie bloku
dodam, że to cena z Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duża różnica 49 a 200 zł Może ktoś inny robił, bo teraz to nie wiem jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxzxcvx
200 to skandal! 15-20zł. arkusz styropianu, do tego klej jakiś nakładany plackami, wkręty z podkładkami, tynk. No 100 to już chyba górna półka razem z robocizną . U nas tak nie zdzierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Błotna
za robociznę styropian z kolorem 20-40zł, zależy od fachowców (ich jakości m.in), materiał nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docieplenie bloku
Nie wiem co składa się na koszty ale chyba jeszcze trzeba wliczyć wynajęcie rusztowań, jakies ubezpieczenia, uprzątnięcie terenu. U nas nawet okna pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my placilismy
ok 70 zł z robocizna, styropianem , kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my placilismy
oczywiscie frima przyjechala z rusztowanimi, zabezpieczyli okna, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curryyyy
anastazja - mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej firmie z własnej autopsji? Przyznam się, że ostatnio wpadł mi w ręce ich katalog i zrobił naprawdę dobre wrażenie, jednak aktualnie na rynku jest tylu producentów, że bez obiektywnych opinii użytkowników ciężko coś wybrać, a staram się jednak o najlepsze materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata temu w Trójmiescie
domek po 50 zl ma m2 Wejdz zreszta w neta, bedzisz miala ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curryyyy, nie mogę zbyt wiele powiedzieć o autopsji bo jeszcze nie dociepliłam domu, wciąż waham się którą wełnę wybrać... A co do firmy Knauf to przejrzałam ich ofertę w Internecie no i najprawdopodobniej ją wybierzemy z mężem, ale sprawdzimy jeszcze w sklepie budowlanym inne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curryyyy
Aj, a już myślałam że znalazłam w końcu opiniodawcę :) W takim razie jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat tej firmy to czekam na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curryy, raczej nie znajdziemy żadnej opinii, bo niby dlaczego ktoś miałby się negatywnie o niej wypowiedzieć skoro ma tyle atestów/certyfikatów... jeśli ktoś napisałby że nie trzyma ciepła to znaczyłoby że albo źle ją zamontował, albo docieplił zbyt mały obszar domu... myślę, że poza ceną nikt do nieczego się nie przyczepi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curryyyy
Podjęliśmy z mężem decyzje - padło ostatecznie na Knauf, jakoś ich oferta wydała się najbardziej atrakcyjna i innowacyjna, a koszty wcale niemocno odbiegały od pozostałych producentów. Opinię jednak pewnie będę mogła wygłosić najszybciej zimą :D Pozdrawiam ciepło wszystkich wijących własne gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniszka
Jak ja ocieplałam dom to miałam spory dylemat. Wiadomo, że wełna jest zdecydowanie lepsza, a styropian popularniejszy. Była jednak między nimi spora różnica cenowa. Przy 300 metrowym domu wychodziła całkiem duża kwota. Wełna ma jednak znacznie lepszą izolacyjność, a do tego jest niepalna i nie imają się jej grzyby i inne świństwa. Poszukaliśmy więc trochę z mężem i na hurtowniabudowlana24.pl udało nam się dostać wełnę w takiej cenie, po jakiej w stacjonarnych sklepach kupilibyśmy styropian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyczka9
aniszka określenie 'zdecydowanie lepsza' opierasz na faktach czy na swoich przekonaniach? bo nie zgodzę się w kwestii rzekomej lepszej izolacyjności wełny. Styropian również jest nie palny i jak to napisałaś "nie imają się go grzyby i inne świństwa". Każdy może być zwolennikiem czegoś, jeśli wybrałaś wełnę, super, ale nie podawaj nie prawdziwych informacji i nie ujmuj właściwości styropianowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sami tzn mężuś
kupił styropian itd i sam ocieplił podczas urlopu caały parter, w te wakacje góra. jestem z niego dumna, bo lubi sam robić swoje i robi to dobrze, okna też wymienił nam niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego tego czym ten dom będzie ocieplany. Mi ocieplała firma https://cels.pl/ pianką i nie wyszło drogo. Pracę wykonane bardzo starannie i bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Gil

Stawki są bardzo różne ja się z nimi dogadałem studioteamart.pl  dali mi bardzo korzystną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×