Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Viola

Moulin Rouge

Polecane posty

Gość ...Viola

Kto patrzyl na Moulin Rouge?????? Podobal wam sie ten film??:) Mi bardzo:* heh Nigdy nie lubilam musicali...i na poczatku nie chcialam na to patrzec a terasss to kofffam;* :*:*:* heh a wy?????? Super Film:) a co wy o nim sadzicie ??? pishcie tu cos o tym filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
powiedzcie ze ktos na niego patrzyllll plosiem;) heh nie wierze wam:PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAjAJaaJa
no widzisz jednak jeszcze ktos:P jaaaa:) film byl baaardzo fajny pod koniec sie poryczalam ale to szczegol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
Nie martw sie ja tesh beczałam jakSatine umierala...:((( heh ale bylo fajnie;))) masz piosenki z tego filmu??? ja se ost. sciaglam jakies ktore spiewa Nikole Kidman:))) supcio sa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ja jaJa
to poslesz mi ja:D heh oki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
OCZYWISCIE!!!!!!;D podaj tylko meila;) a jush sie robi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
blagam was ludzie powiedzcie ze ogladaliscie ten film...???????:)))) ruszcie sie i pishajcie tu cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///ahahahaha
buhahahaha film byl okropny al ewy jestescie gorsze bo wam sie podobal buhahahaha nie no nie moge z was kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
Kretynka to se mozesz na siebie mowic dobra! nie mow ze jestesmy kretynki jak nas nie znasz...! a ze z takiego powodu bo tobie sie film nie podobal a mi wrecz przeciwnie to wiesz co...! to jest moja opinia i twoje glupie pisanie nic nie zmieni...narqa jak ci sie cos nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJajjjjAJa
DOKLADNIE!!! Viola dobrze mowi ...wez sie nie wtracaj;))) a film byl supcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieku
wiola czy jak ci tam czy ty nie umiesz pisac po Polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia...morcia
num ja tesh tak uwazam:D Satine slicznie spiewala:) szkoda ze umarla...:(((( ale taki jest ten film...=)taki jego urok:***** pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
* czlowieku czy jak ci tam * wyobraz sobie ze umiem pisac po polsku! nie pasi ci cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowieku
a co to znaczy: tesh? teras? kofffam? pishcie? plosiem? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
o kurde takich rzeczy sie czepiasz...:/// no ale spoko jak nie wiesz co to znaczy to ci to * przetlumacze * tesh- też terasss- teraz pishajcie- pisajcie kofffam- kocham plosiem- proszę pasuje....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
sorry pishcie - piszcie....;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
LUDZIE LUDZIE GDZIE WY JESTESCIE??????????????? CZEMU NIC NIE PISZECIE???:((((((( PISZCIE PISZCIE BLAGAM WAS:))) POZDROO:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miKoLaJJJj
jednak ktos jest:))) witam witam:) niestety fiilmu nie widzialam ale wielu sie podoba wiec chyba tez sobie go zobaczem:) pozdroffffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakis chlopak
a ja tam akurat chociaz jestem chlopakiem to widzialem moulin rouge i mi sie podoba:P chociaz niektorzy sadza ze to romansidlo dla dziewczyn to ja mysle inaczej i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcynka o imienu olka
nom nareszcie jest tu z nami jakis chlopak:))))) witamy cie serdecznie:D ciesze sie ze ci sie podobalo bo mi sie podobola bardzo:)))))))) przynajmniej 1 chlopak ktory lubi ten film:) jak masz na imie i ile masz latek??;> dlugo takiego szukalam...:D hahah xD pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakis chlopak
ulalalla ktos mnie suzkal:P heh cieszy mnie to x D a wiec Filip jestem a latek mam 17 :))))) pozdroffffka:*** a ty kim jestes????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka o imieniu Olka
a ja mam 16 i nazywam sie Wiki:) heh ooooo chyba poznalam kogos fajnego na forum o Moulin Rouge nie no nie moge :D hah ale moze lepiej popiszemy na GG bo niektorych moze wkurzac takie nasze pisanie na forum cio...?;>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakis chlopak
No spoko spoko:)))))) podaj numerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewczynka o imieniu olka
.....@4#6#$.......;) czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie skączcie smucic...
wkurza mnie randkowanie na forum wg mnie to tu sie gada o filmie Moulin Rouge a nie poznaje znajomosci jakies....://// dobrze ze wpadlas na genialny pomysl zeby sie stad wyniesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSHEEEEEEEEEEEEEEEEE
masz cos przeciw temu...??????/ a wogole skonczmy tu pisac takie pierdy...lepiej o filmie piszmy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
CHIALABYM ABY WSZYSCY KTORZY MAJA TU COS DO POWIEDZENIA PISALI BO TO FORUM DLUGO NIE PRZETRWA JAK TAK MALUTKO BEDZIEMY TU PISAC:(((((( A JA BYM JEDNAK KCIALA INACZEJ WIEC PISZCIE;))))) POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORACO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
niedawno uslyszalam piosenke ...taka bardzo ladna,powolna spiewala ja jakas kobieta...hmm...powtarzalo sie w niej cos takiego * When I touch the sky * taka powolna angielska piosenka nowa ...wie ktos jaki jest tytul lub wykonawca???? glos wydawal sie podobny do Jessici Simpson ale nie jestem pewna...zna ktos tytul lub cokolwiek...????blagam pomozcie!!!! CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia domcia
a mi sie film nie podobal...heh moze dlatego ze nie znosze musicali ale nie wiem jakis taki sztuczny i wogole...jestem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia_19
ja tez nigdy nie luibilam musicali i dalej nie lubie ale ten film jakos mi sie spodobal...moze nie byl dla mnie zadna tam rewelka ale jakos tak milo go wspominam i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×