Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek depresja sok

poryczalam sie

Polecane posty

Gość kubek depresja sok

czuje sie bezradna, nie mam pracy, nie wiem czy w czymkolwiek jestem dobra, nie potrafie sciemniac, udawac, cwaniczkowac i nei mam znajomosci, dlaczego nikt sie nigdy po rozmowie do mnie nei odzywa??? kurwa dlaczego??? nie, nie mozna zyc bez pracy, bo nie zaczne krasc, a musze miec na studia, po co mi studia? po to zeby znalezc kiedys lepsza prace zeby miec na zycie kurwa zeby miec co ugotowac :( poza tym jestesm samotna okropnie samonta, rycze jak dziedcko juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudząca.......
każdy powinien znależć w sobie jakieś szcęście. Ciesz się ze np. nie masz chorego dziecka lub nie umierasz z głodu... Uśmiechnij się do siebie i wierz ze będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
porycz sobie a potem szukaj pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuuuuuuuuuzka
Weź się w garść, wierzę w Ciebie, dasz radę. A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólczuję.iedyś przeżywałam to samo.Wyjechałam za granicę, bo nie miałam szans na normalne życie w Polsce.Wprawdzie tutaj utrzymuję się bez problemów ale jest mi chollernie ciężko.Wiem,że nigdy nie poczuję się jak w domu.Zawsze będę obca. Pozdrawiam i głowa do góry.Po każdej nocy przychodzi dzień!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek depresja sok
z warszawy wiem, zaraz ide sie skatowac sportem, podobno swietnie dziala na depresje :( jutro ide na piwo i az mi glupio, ze nie mam na piwo, kumpel postawi, kiedys jak pracowlam wydawalam ile sie da, stawialam znajomym tak po prostu, nic nie chcac w zamian, bo oni nie mieli, to naturalne bylo dla mnie ze ja stawiam, kto ma ten stawia i tyle. teraz mowiac ze nie mam kasy czuje sie jak jakas nienormalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Błotna
A z której części Warszawy jesteś i jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Błotna
jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka Błotna
Ryczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×