Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Kafeterianek

POKAŻCIE SIĘ!!

Polecane posty

Gość Acha ty naprawde
olej te @@@@@@@@ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u net -ar na kawie i w prawdzie nie pokaze wam jak wyglada ale moge wam powiedziec ze jest przesympatyczna osoba ,otwarta ;jest pierwsza osoba z która spotkałam sie z internetu ,ale to dlatego ze akurat blisko mieszka moich rodziców i postanowiłam ja odwiedzic i jeszcze nie raz pewnie sie spotkamy i to co piszecie pod jej adresem to jakiesz chore jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
buziaczki :) dla przeiłych forumowiczek:):) dziewczynki - pozdrówcie swoje pociechy🌼 ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe🖐️ tez gorąco pozdrawiam ! net-ar jest w porzo ! Nie watpie :) Juz tu na forum poznalam Ja i zdazyłam polubic :) wierze,ze przy blizszym poznaniu zyskuje jeszcze bardziej :) Caroilne_🌻 Ty to taka \"dobra duszyczka\" ...\"iskierka\" kafe jestes ...:) Zawsze kazdemu napiszesz miło ....odpowiesz wyrozumiale na kazde / czasami nawet banalne pytanie :) / 🌻uuuszek dla Ciebie \"dobry duszku\" :D pozdrówki dla pozostalych fajnych babek : Evi...zieloneszkiełko ....AaA......i całej reszty której nie sposób wymienic 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
noe wpadła do mnie jak po ogień ale obiecała ze nastepna wizyta bedzie dłuzsza Rozmawiało mi sie z nia tak jakbym znała ja od zawsze super laska ładna filigranowa blondynka w pośpiechu nawet martini nie powachałas ale to sie nadrobi ....jak wyslesz meza na karnawał do Rio jaki ten swiat mały................... no nie noe Fajnie byłoby jak bym poznała jeszcze was acha caroline i znajoma i...........reszte ale.......nie małpek w czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to wczoraj z mezem martinii poszło:)nieszkodzi ze na chwilke ,ciesze sie ze mogłysmy sie spotkac i ze miło sie gadało i nastepnym razem bedzie dłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest acha
? znak zapytania mi nie wszedl . Jestem nowa na tym forum a ciagle acha- acha slysze ro ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar czuje sie zaproszona. hihihi chociaz sadze ze ty masz blizej do mnie:) wiesz o czym mowie. wiec czekam z kawka i....................cos sie skombinuje. Noe mam nadzieje ze kiedys wybiore sie do lodzi. Bo teskno mi za miastem i znajomymi- to sie spotkamy- albo bierz net-ar i zawitajcie do mnie. Albo wszystkie sie gdzies spotkajmy. moze morze- tylko poza sezonem. net-ar ty wiesz dlaczego. ale uwazam ze to dobry pomysl. moze po wakacjach spotkamy sie cala nasza ekipa, bo nie wiem czy wczesniej dam rade:D noe net-ar ma moj nr gg. reszty nie musze dopowiadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net-----ar
dobra stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! znajoma dzieki za zaproszenie bede truła net-sr chociaz wydaje mi sie ze nie bedzie potzrby jest \"otwarta\":)-------nas nie pokonacie----:):):)fajna ekipa moze sie skleic-ekipa naczelnych chamic kafeterii:P POZDRO DLA ZNAJOMYCH:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma laska co w domu
robic to dziobie na tych blogach cały czas, na dodastek są takie dziecinne te blogi ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tempo --- juz ? znalezione ? TAAAA....dziecinne .... Bo pisane iczami mojej córki ;) 🖐️ nie podoba sie ? nie czytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZ WIEM CZEMU ACHA
fajnie pisze :)dziecko bedzie miec pamiatke.janieumiem prowadzic bloga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×