Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Kafeterianek

POKAŻCIE SIĘ!!

Polecane posty

Caroline... Dziekuje ! TY tez bedziesz sie za niedługi czas najpierw ciążą pozniej niunia :) Obiecuje ! ;) Wyniki badan sa bardzo dobre ! To dobrze rokuje na przyszłosc . Za pół roku zaczynasz starania o malucha czy wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
od 3 mies do pół roku. Chcę zregenerować organizm, i porobić jeszcze raz badania hormonalne. Wierzę, że będzie ok. Silna ze mnie baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Wam dziewczynki z całego ❤️ dobranoc, życzę wam miłej nocki do usłyszenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
bo wiedza co sie bedzie dzialo na przykladzie achy czy lukylady zieloneszkielko ladna jestes i mlodo wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale mnie korci aby wkleic fotke ...... ...........ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnie d.
siwek- milusia z ciebie kobietka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
sliczne z was laski, najbardziej podoba mi sie evi i zieloneszkileko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko z kremikiem
a ja bede upierac sie przy urodzie Achy taka nietypowa jakby nie polska naprawde atrakcyjna mloda kobieta ale faktycznie wszystkie dziewczyny ktore pokazaly swoje oblicze sa urodziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooceniam
maliszenka ty wygladasz na sympatyczna:)zieloneszkielo jest ladna a Luskylady i Acha sabardzo ładne i jeszcze Evi 20 widzialam znajoma tez zalicza sie do tych bardzo lanych chetnie spojrze na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe słowa pod moim adresem :) ja swoje miłe słowa kieruje pod adresem Znajomej ....i Zieloneszkiełko - ładniutkie jestescie ! nawet bardzo ! Evi słodka blondynka wydaję mi się,ze tak wygląda męski ideał ...:) maliszenka wyglada za to na bardzo sympatyczną :) net-ar TY się publikuj kobieto ! ;) przeciez wiemy ześ atrakcyjna kobieta ...niecg pewnym paniom skoczy gul :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho , jak tu ostatnio bylam to ten temat chyba byl na 2 stronie a teraz znowu wzlot :-P _Acha_ ja dopiero teraz zauwazylam Waszego bloga :) wygladasz bardzo mlodziutko :) ja juz siebie nie pamietam z brzuszkiem :( ale napewno nie wygladalam tak promiennie a gdzie reszta zdjec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz Evi chyba nie w tego bloga :) Moze w \"Czerwcowe smyki\" :) Ja już jestem mama półrocznej Julci , a mam 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze dobrze :) widzialam zdjecie Twouje w ciazy a obok bylo zdjecie dziecka no chyba ze faktycznie zle weszlam, ale pod nim pisalo _Acha_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha fajny kolczyk :) na tym zdj z kolczykiem wygladasz baaaaaaardzo mlodo pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_ Dzieki🌻 Taaaaa wiem ,ze młodo dlatego okrzyknieto mnie na kafe smarkula z dzieckiem ;) brzydka itp .....\"i co ten maz w niej widzi ? \" :D aaaa....dawno i nieprawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dobrze wiem co czujesz :) cos tu dzis maly ruch na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzę,ze\"przejmujesz\" sie tym tak samo jak ja:) A faktycznie dzis nudno :( Nie było mnie prawie cały dzien .... Myslałam ,ze cos na kafe wrzało ale nie....teraz tez pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takkkkkkkkkkk my to takie wszystko biorace do siebie jestesmy ;) a teraz siedze na erotycznym i czytam o najgorszym seksie :-D ubaw po pachy-polecam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×