Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Kafeterianek

POKAŻCIE SIĘ!!

Polecane posty

a mozna narysowac? . .!!!. . . . . .(\':\') MERRY . . ( )/CHRISTMAS .(..../.)..:::..........ja swiatecznie wygladam ,kawał bałwana ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
siostro !!!!!!pieknie rysujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-` jakoś tak wyglądam... bardzo podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedzam blogi
i na Achy blog widze jej nowe zdjecie z Julka Julka jak zwykle sliczna a ona ma nawet ladne spojrzenie ( nawet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam blogi _ co za spostrzegwczosc :) Dzieki 🌻 normalnie wyglądam ...jak zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
no nawet ladne to zdjecie Acha ladniejsze niz tamto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę
bo jestem brzydka :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
pokaz sie no co ty napewno nie jestes brzydka Acha chyba schudla na buzi albo wydaje mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wyszla
strasznie staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
na tej fotce z corka? ostatni wpis w blgu czy na tym zdjeciu na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wyszla
z tymi mokrymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
staro ? czy ja wiem? podobami sie na tatmtym gorzej wyszla wty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wyszla
sama sobie wybrala zdjecie, o ktorym mysli ze niby jest fajne, faktycznie wydaje sie byc lepsze, ale zakryla pol ryja i staro wyglada. (tzn zmarszczki) ale ok, lubie ja sa tu gorsze paszczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
walisz grubej rury:Dktore sa brzydsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wyszla
no to, ktore bylo wczesniej z szeroka otluszczona pelna zmarszczek i faldek szyja, szerokim nosem na maksa urazalo moje poczucie estetyki a to nowe tylko troche. dala je chyba zeby nagle zablysnac i pokazac jak to wszyscy sie jednak mylili, jaka to ona jest jednak piekna. a juz za pozno bo wszyscy i tak wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma odwaznych
piszesz ze ja lubisz i nagle obrazasz Jestes mało stanowcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo ! :O Miałam coś napisac ... ale się rozmysliłam ;) Obgadujcie sobie dalej w spokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha_ wiesz co niektorzy musza sie dowartosciowac :-D zawsze najwiecej szumu robi sie wokol kogod ladnego i wyrozniajacego sie 👄 _acha_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_20 🌻 Jak TY dobrze to rozumiesz prawda? :D No ale...teraz moje 5 minut od pomaranczy :D Wielki 😘dla ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha juz przeesadzasz
ja cie lubie itd , ale to ostatnie stwierdzenie zabrzmialo tak jakbys byla przekonana ze jestes taka sliczna (to akurat kwestia gustu) i utwierdzona w tym przekonaniu mowisz ,ze to dlatego tak o tobie pisza, bo jestes ladna i dlatego wzbudzasz zainteresowanie ,ejjj,no bez przesady ,to rada taka dobra ,bo co za duzo to i swinie nie chce zachowaj takt dobry smak i klase popelnilas fo paa ty ostatnim zdaniem i niezle sie pograzylas skoncz z tym juz naprawde bo stracisz duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jakas ty
odpierdala wam to zajebista dziewczyna z wygladu i piekne bobo. w przeciwienstwie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×