Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Kafeterianek

POKAŻCIE SIĘ!!

Polecane posty

Gość emele
dokladnie, ladnie sie ocenia, nie pokazujac siebie.... tak zachowuja sie malolaty i zakompleksione baby, ktorym przeszkadza to ze ktos moze byc ladniejszy i popularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy chcecie
a co wy chcecie od chimery ???????????????????????????????????????????????? fajna laska i piękna dzidzie, może na tych 1 zdjęciach grubsza ale na następnych widać że schudła, miała prawo przytyć !!!!!!!!!!! Acha jesteś przeciętna, ale wszędzie się wciskasz i dlatego wydaje ci się że jesteś popularna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja gdzies napisałam ,ze jestem popularna ..ze to jakas radodcha ...?? Śmieje sie poprostu przeciez nie bede nikomu ublizac . Wiec kpie z tej sytuacji ..zamieszania .koło mnie ,,któego nie chcialam z zrobily pewne zmije ......!!?? Naucz sie czytac\"pomiedzy wierszami\" Myslisz,ze podniecam sie \"popularnoscia\"wsrod pomaranczowych,anonimowych hien ? Wrednych małp ...wulgarnych prostaków ??? Które tylko czekaja zeby mi dopierdzielic ?:D \"Popularnosc\"chora ...jest fakt,ze zamiesciłam wczoraj w nocy fotke moja i Julii na blogu .... Wchodze na kafe .... A tu na tym temaciku trwa zywa dyskusja o mnie !!!??? Juz foty znalezione !Szyyyyyyyyyyybko ! Zaczelo sie obgadywanie i dopierdzilanie ...!! .To dopiero paranoja :) :O:D Cz ja łaze za kims ? ...................... Cz ktos za mna ?:D Wiec jak mam sie nie wcinac ? aaaaaa! NAJWAZNIEJSZE : Skoro jestem taka paskudna i pusta i idiotka i stara i smarkula i maszkaron i tepota .... to nie traccie czasu na mnie i ogladanie moich zdjec ___na drugi raz darujcie sobie ogladanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie wiem czemu przyczepiliscie sie ACHY. Ladna dziewczyna i juz 🌻 A wy ciagle swoje i swoje- ech A co do wlasnej samooceny- uwazam ze jezeli ktos ma o sobie dobre zdanie to nie ma w tym nic zlego. Widze same plusy - bo przynajmniej nie boi sie pokazac. Nie ma kopleksow wychodzac do ludzi:) JA nie uwazam sie za brzydka lecz za przecietna:) ale tez nie miewam wiekszych kompleksow i czuje sie dobrze we wlasnej skorze:) I zycze kazdemu takiego samopoczucia!!!!!! Bo przynajmniej moj wyglad nie odwraca mojej uwagi od innych waznych spraw!!! Dodam jeszcze ze kazdy ma swoj urok: np:kobiety \"puszyste\" sa bardziej weselsze i zadowolone. KObiety z ladnymi oczami nie odwraja wzroku od rozmowcy, Kobiety z ladnymi zebami czescjiej sie umiechaja itd ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz cos
byc ladna i nie glupia dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki znajoma :) Chociaż wydaje mi się, ze Ty jesteś elegancka Taka babka z klasą Ja to tak od wielkiego dzwonu tylko :D:D:D Na codzień raczej dżinsy itp Loozik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rafinka Ja cie znam ale nie wiem skąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jest moje zdjęcie w necie może stąd z firmy albo z jakiegoś spotkania z klientami pokaz się to może ja skojarzę :D Może my stare znajome a o tym nie wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie moge sie pokazac bo komentarzy złosników nie byłoby konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net-ar! Taka twarda babka jak Ty chyba sie nie przejmuje złośnikami :D To mysl skąd mnie znasz bom ciekawa strasznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no kurcze nie wiem a moze jestes do kogos podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka i Znajoma bardzo ładne zdjecia ! Rafinka wyobrazałam sobie Ciebie jako brunetke jakie było moje zaskoczenie gdy zauwazyłam typowa słowianska urode! :) Bardzo ładnie wygladasz faktycznie z klasą ! I masz piekny promienny usmiech :) Znajoma ma fajne spojrzenie ! Widziałam Ja juz wczesniej na listopadowym blogu i musze przyznac ,ze na kazdej fotce wyglada inaczej ! Nigdy tak samo! Net-ar wyobrazzam sobie jako brunetkę w krótkich włosach + niebieskie oczy ?? Takie moje wyobrazenie,które pewnie w ogóle nie ma przekładni na rzeczywistosc :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fujjjjjjjjjjjjjjjjjj_ Skoro chimera sama nie ma ochoty pokazywac zdjec na tym topkiu to ty (brak szacunku ) tym bardziej nie powinnas tego robic ! No ale zajrzałam na stronke \"bobasy\" Chimery .... Tego mogłam się spodziewac ! Zajebiscie atrakcyjna dziewczyna wiec atak musi byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulejarzkolejowyzgliwic_ A kto to ? Jakas forumowiczka ? Ładna dziewczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie nie zartuje nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam intuicje :) Ale Rafinka mnie zaskoczyła - zupełnie inaczej ja \"widziałam \" :D net-ar o cochodzi z tym tematem i choinka ? :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarzkolejowyzgliwic
nie wiem, czy jest kafetaraianka, ale chcialbym ją poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulejarzkolejowyzgliwic_ ładna dziewczyna i fajne ma spojrzenie ... no i te czarne oczy ....:) Ja tez mam brazowe oczy a zawsze marzyłam zeby miec zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarzkolejowyzgliwic
tak, zieloen sa wielce oryginalne, prawda. Ale bardziej dzialaja na mnie takie ciemne....i te wlosy....no cos cudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulejarzkolejowyzgliwic_ chyba sie zauroczyłes ? :) a jak podobaja Ci sie inne kafeterjanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarzkolejowyzgliwic
a pokaz swoje foto...bo jakos nie moge doszukac sie linkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×