Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość facet pod 30
poruszono kwestię sexu, Więc dla mnie nie ma znaczenia ilu było przed, no chyba że ta liczba jest wyzsza niż 2 . Liczy się to co ona reprezentuje sobą i nie tylko wygląd mam na mysli bo takie to tylko na raz. Ważne tez dla mnie jesli chodzi o partnerkę na poważnie to równiez jak szybko wyląduje ze mna w łóżku, jesli za szybko to juz jest skreślona[to oznacza, że łatwa z niej dupa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinny jesteś a co to za różnica czy 30 ketnia kobieta miała 2 czy 5 i tak nigdy prawdy się nie dowiesz. Zresztą jak ktoś kiedyś tu napisał \"najlepsza jest dziewica albo dobra dziwka taka przynajmiej wie co robić facetem i jak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze do piotra
przecież twoja laska nie będzie mieć wiecznie 18lat kiedyś tez dojżeje emocjonalnie... i co wtedy będziesz szukać następnej bo w jej oczasz nie będzie dzięcięcej naiwności, ludzie co wy robicie zostawcie te młode dziewczyny ich rówieśnikom bo tylko je krzywdzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda że jak straci dziewictwo do leci do innego. Jak kobieta potrafiła poczekać to znaczy że jest wartościowa i to nie sex jest najważniejszy tylko miłość. A jak taka stara kurewka puszczała się przed ślubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pod 30
piotrze z tego co widzę to sam jestes niedojzały emocjonalnie skoro w tym wieku najważniejszy jest sex i to czy ona miała hkogos czy nie . Wnioskuję z tego że prócz sexu i miiłości w jej oczach to nie masz z nia nawet o czym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pod 30
zobaczysz czas wszystko pokarze... przeciez nie zamkniesz jej w domu przed nia zycie to że byłeś pierwszy nie znaczy że bedziesz ostatnim... nawet mozesz sie o tym niedowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi że jest wyjątkowo inteligentna. Myślisz że z 30 jest tak bardzo o czym rozmawiać. Najlepiej to potrafią narzekać jak im się nie ułożyło czy jak bardzo faceci są beznadziejni których spotkały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety których póki nie zdradzisz lub nie zostawisz będą wierne do końca życia. To kwestia charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pod 30
a z taką 18 latka to o czym mozna pogadać o szkole o nierealnych planach na przyszłość, to cie wtym kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona l
ludziska kochane, dobrze ktos tu powiedział zostawcie je rówieśnikom one są za młode dla was i tylko niszczycie im zycie. nie róbcie znich starszych i dojrzałych kobiet niech ciesza sie młodością wraz ze swoimi rówieśnikami, takim dziewczyna dopiero kształtuje sie charakter poznają swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcale nie oczekuje że będzie zachowywała się jak dorosła kobieta, a jej rówieśnicy mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona l
kiedyś mając 17 lat byłam z 28 letnim facetem, byłam w nim zkochana po uszy ale z wiekiem człowiek poznaje to co dobre i złe, jest to za duża róznica. Dziewczyny w tym wieku sa bardzo naiwne kochaja do szaleństwa ale uwierzcie mi kiedyś to sie kończy i ona dojrzeje i zobaczy kim naprawdę jest jej facet[który szuka prawie dziecka na swoja partnerkę bo nie ma szans u dojzałej kobiety] znam takie związki i faceci w nich nie są zbyt wrtosciowi, imponuje im młody wiek[ to ze one lecą na nie, a która nie poleci na starszego przecież one są z tego dumne ze starszy sie nimi zainteresował], zazdrość kolegów którzy maja tylko na mysli sex. Kazdy facet mógłby zarwać taką panienkę... ale ilu jest takich z nimi na poważnie... to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi że znam mnóstwo 27 letnich kobiet i z większością z nich mógłbym zacząć się spotykać ale im poprostu daleko do mojjej obecnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślą tylko żeby wyjść za mąż i a jak masz mieszkanie to nie wiesz czy bardziej takiej zależy na mieszkaniu czy na tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również unikam kobiet w tym wieku (powyżej 23). Z upływem lat z kobiet robią się coraz większe materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany Boskie II
jestescie powaleni i to rowno!!!!!!! Co ma wiek do rzeczy? Moze byc cnotliwa i jednoczesnie seksowna 30 latka, ktora sie szanuje! Moze byc puszczalska 17 latka. Albo i odwrotnie! Ta co jest nastolatka w koncu dojedzie do tej 30 tki i biologii sie nie oszuka ani nie zmieni A tymczasem jest tu pitolenie o dupie maryny i przekrzykiwanie, ktora jest lepsza: prawie dziecko czy dojrzala kobieta. Bardzo watpie, ze pisza tu faceci okolo 30 tki, raczej malolaty albo faceci po 40 tce, ktorzy przezywaja druga mlodosc. Pewnie dostali od ktorejs prztyczka w nos i wylewaja tu swoje zale. Zreszta niewazne. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz
no i teraz wszystko wiem, zalezy ci naty by być jak najdłużej w lużnym związku dlatego te poszukiwania za młodymi które nie mają tego w planach tylko szkołe[to daje ci ok 4 lat wolnosci] i czujesz się przy nich spokojnie. Poprostu nie dojrzałes jeszcze dlatego dobrze rozumiesz sie ze swoja dziewczyną bo i ona chce być wolna i ty. Co do starszych kobiet to dojrzały mężczyzna nie ujął by tego jako dązenie do małżeństwa, czy po to bo on ma mieszkanie czy co innego. Dojrzały mężczyzna chce równocześnie jak i dojrza ła kobieta założyć rodzinę ale nie za wszelką cenę, najpierw muszą się dobrze poznać. A co dojrzałych kobiet to one szukają miłości a nie przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
facet który nie mysli o załozeniu rodziny zawsze będzie szukał młodej, a najlepiej takiej która ma jeszcze szkołe przed sobą bo to mu daje pewnośc ze ma duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiiiiichałD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany Boskie II
Ufff! Dobrze, ze na swiecie istenieja normalni faceci a nie pokreceni piotry1979. Wiesz, ze los bywa sprawiedliwy? Nie? To sie niebawem przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
no jasne ze sa weselsze bo jakie one maja problemy: klasówka i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie znam nikogo który wybrałby 30 latkę:D mając możliwość bycia z 17 latką: TRZEBA BYĆ FRAJEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
piotrze ty nie możesz sie pogodzić ze swoim wiekiem dlatego szukasz młodszych zyjesz jej życiem latami szkolnymi, ciekawościa. i młodzieńczym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
kazda zadbana kobieta jest ładna i sexowna zarówno ta 19 czy 35 latka to juz każdej indywidualna sprawa to ona musi mieć w sobie i niezalezne jest to od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
tak piotrze ale nie czyimś kosztem, bo to młoda dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany Boskie II
A ja znam piotrze1979 (ciekawe ile jeszcze nickow uzywasz...). Majac 17 lat interesowalam sie tylko rowiesnikami. Teraz majac 22 lata nadal interesuje sie rowiesnikami. Za to moj brat majac do wyboru moje kolezanki a kobiety 30 letnie wybiera 30 letnie. Ale w sumie co to ma za zanaczenie, T i tak wiesz "lepiej". Zalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×