Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Nie zauwazylam, żeby zona mundurowego byla agresywna, i tak sie dziwie, ze ma ochote tlumaczyc sie z tak osobistych i bolesnych spraw komus takiemu, jak ty (umyslnie z malej, a nie z wielkiej litery). Troche wyczucia, a nie prymitywne pogrozki typu \"moglbym cos jeszcze bardziej chamskiego napisac, ale sie wspanialomyslnie powstrzymam\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek nie gra roli..
do Agaaa co z tego ze mlodsze?kazdej zakochanej kobiecie mozna pocisc kit bez wzgledu na wiek niektore 20 sa gupsze od 18 :p mozesz sobie pisac co chcesz ale taka jest prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa
Psy na lata się nie gryzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
hehe ktoś tu się poczuł urażony ( Apostoł NIenawiści ?) i już nawet wiem skąd ta nieuzasadniona agresja bo widomo najlepszą metodą obrony jest atak, śmiać mi się z Ciebie chce, bo zauważ że nikt Cię nawet nie poprze bo gadasz takie bzdury...A ja jako wyrocznia pytlijska wróże Twój szybki koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato napisałaś: \"ci wartościowszy wolą w swoim wieku, tacy co nie chcą sie starac, co lubia chodzic na łatwiznę to młodsze.. bo głupsze można wcisnąć im każdy kit pozatym traktują je po jedno...\" Nie rozumiesz facetów, jak chcę zaliczyć szybko jakąś kobietkę szukam w swoim wieku, młodsza to o wiele więcej wysiłku i trzeba starać się znacznie bardziej niż ze starszą. I właśnie Ci ambitniejsi wybierają młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Motyl nie nadymaj się tak, o napradę zaczniesz latać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile czasu trzeba poświęcić na zdobycie kobiety zależy bardziej od tego jak ceni siebie kobieta i w jaki sposób robi to dany mężczyzna. Wiek odgrywa tu raczej drugorzędna rolę. Wiele zależy od tego, co człowiek sobą reprezentuje a nie od tego, jaką ma datę w metryce urodzenia. Kurczę przecież trąci tu przedmiotowością na kilometr ... Gdyby chodziło tylko o wiek to faktycznie partnerzy wybieraliby tylko młode samice najpewniej tylko do kopulacji, po czym swoje zainteresowanie przenosili by na inny obiekt z pewnością młodszy. Zatracilibyśmy emocje, uczucia i pewne wartości charakteryzujące danego osobnika. Porozumiewanie odbywałoby się na płaszczyźnie mowy ciała i okrzyków typu OoooOOoooo uuUUU, bo i po czemu służyć by miały skomplikowane przemowy. Z takim myśleniem, na temat wieku grozi nam wsteczne uzwierzęcenie, bo inaczej tego sobie wyobrazić nie mogę. Ale to tylko takie moje przemyślenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
a Ty apostoł nie bądz taki madry bo świętym zostaniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mam nic przeciwko aureolce... Liczę tylko, że będzie srebrna (do twarzy mi w czerni i srebrze). Złote są takie pretensjonalne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
P.S. Zakladam, ze nie mówisz o świętości w chrześcijaństwie, bo tam do nieba idą tylko fanatycy, biedacy i asceci... Mądrość, inteligencja czy wolnomyślicielstwo predysponuje w większości religii monoteistycznych tylko 666 pięter na dół... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
hm pewnie będziesz zawiedziony ale moim zdaniem nie pretendujesz ani do mądrości ani do świętosci, a o aureoli możesz jedynie pomarzyć ( hehe dobrze że marzenia są za darmo bo pewnie byłbyś bankrutem ;p) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
ciekawa jestem tylko jak tam Twoja kobieta sobie radzi z Twoim instrumentalnym podejściem do żeńskiej części społeczeństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesienny motyl=> kobieto, jesteś żywym dowodem na to, że argumentujacy contra małolatom wskazując na ich głupotę mają rację... Jeśli chciałaś mnie obrazić pisząc \"nie pretendujesz ani do mądrości ani do świętosci\", to coś ci nie wyszło :o... Polecam dokształcić się, jeśli idzie o semantykę, frazeologię i logikę. Bogowie, im młodszy rocznik tym głupszy... Ja z kolei napiszę, że TY do mądrości i świętości pretendujesz, a właściwie: uzurpujesz sobie prawo. Jak prawie każdy uzurpator, bezpodstawnie. Moje instrumentalne podejście od żeńskiej części społeczeństwa... I to mówi kobieta (?) roszczeniowo nastawiona do związku, powtarzająca feministyczną mantrę: WY, WASZA WINA, PATRIARCHAT, etc? :D Dobre, kupuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa
BRAWO APOSTOŁ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
do Apostoł Nienawiści -> no widzę że ładnie mi pojechałeś podczas mojej nieobecności i pewnie zaglądasz tu dzisiaj z nieskrywaną nadzieją że uda Ci się mnie sprowokować, otóż wyobraż sobie że ja szanuje zdanie innych, a wiek nie ma tu nic do rzeczy, a to że mam 19 lat i świadome podejście do życia to chyba nie znaczy że jestem głupią małolatą... Zresztą pisz jak chcesz ale nie wkładaj w moje usta czegoś czego nigdy nie pisałam "powtarzająca feministyczną mantrę: WY, WASZA WINA, PATRIARCHAT", bo to że jestem świadoma instrumentalnego traktowania kobiet przez NIEKTÓRYCH mężczyzn nie oznacza że wszytskich przekreślam. A co do semantykę, frazeologii i logiki to studiuje polonistykę na 2 roku więc niestety nie udało Ci się mnie zagiąć. ps. chyba nie chcesz powiedziec że to zdanie "kobieto, jesteś żywym dowodem na to, że argumentujacy contra małolatom wskazując na ich głupotę mają rację..." pretenduje do logicznych, bo jest to raczej zlepek bezsensownych słów. A i podoba mi się ten kolokwializm "wyłajdaczysz", naprawdę się postarałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesienny motyl=> Prowokować cię nie trzeba, sama się niezdrowo podniecacz. Co do mantr: \"(...)tak beznadziejnie sa wychowywani faceci że wydaje im się że wszytsko im się NALEŻY(...\") \"(...)obieta która nie żyje w ascezie, wbrew WASZYM oczekiwaniom korzysta z życia oczywiście w pozytywnym sensie( i oczywiście mówię tu wyłącznie o sobie, względnie o moich znajomych z bliskiego otoczenia), nie czeka na swojego przyszłego \"PANA\", męża i władcy gdy ten już się wyszaleje, przeleci wszytsko w promieniu 50km i łaskawie w wieku 30 lat spojrzy(...)\" Ładunek emocjonalny i zwracanie się w liczbie mnogiej się zgadza... \"chyba nie chcesz powiedziec że to zdanie \"kobieto, jesteś żywym dowodem na to, że argumentujacy contra małolatom wskazując na ich głupotę mają rację...\" pretenduje do logicznych, bo jest to raczej zlepek bezsensownych słów\". Postawic kilku przecinków nie umiesz pani polonistko, czy też masz problemy ze zdaniami wielokrotnie złożonymi? A może wtrącenie łacińskie nie leży? Kiepsko was tam moja panno edukują, kiepsko... \"A co do semantykę, frazeologii i logiki to studiuje polonistykę na 2 roku więc niestety nie udało Ci się mnie zagiąć.\" :o Ja nie zamierzałem cię zaginać, ja ci sugeruję, żebyś soie powtórzyła materiał... \"A i podoba mi się ten kolokwializm \"wyłajdaczysz\", naprawdę się postarałeś :p\" => Cieszę się, że przygłupi szowinista zdołał jakoś rozbawić równie inteligentną, a cieszącą się niesamowitym powodzeniem wśród płci brzydkiej, damę, jak ty. To, że dostrzegłaś ze szczytów Parnasu, o orlico szybująca na bezkresnych wysokościach, tak ordynarnego, a nikczemnego stwora jest dla mnie klejnotem drogocennym, szczęściem niezmierzonym, wodą na pustyni... Rzuć mi jeszcze kilkoma innymi pojęciami z zakresu polonistyki, to zupełnie oniemieję z zachwytu... :o Jednak bezpłatna edukacja to totalna głupota... Idą tam ludzie, którzy studiują byle studiować, przeczekać bez pomysłu na życie. Jakoś brak ci dziewczyno owej lekkości operowania słowem, której należałoby się spodziewać po prawdziwie zaangażowanej polonistce. A może się nie dostało na inne studia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłłł plisss
a wy ciagle pierdolicie na ten jałowy temat ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa
"Kurczę przecież trąci tu przedmiotowością na kilometr ... Gdyby chodziło tylko o wiek to faktycznie partnerzy wybieraliby tylko młode samice najpewniej tylko do kopulacji, po czym swoje zainteresowanie przenosili by na inny obiekt z pewnością młodszy. Zatracilibyśmy emocje, uczucia i pewne wartości charakteryzujące danego osobnika. Porozumiewanie odbywałoby się na płaszczyźnie mowy ciała i okrzyków typu OoooOOoooo uuUUU, bo i po czemu służyć by miały skomplikowane przemowy. Z takim myśleniem, na temat wieku grozi nam wsteczne uzwierzęcenie, bo inaczej tego sobie wyobrazić nie mogę". A nie masz wrażenia, że wszystko ku takiemu stanowi teraz zmierza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością ten temat nie jest jalowy. Założyłam go dawno temu i jestem szczerze zaskoczona że jeszcze aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet25
Dojrzali faceci zdecydowanie nie gustują w małolatach. Co najwyżej zakompleksieni, niewyżyci seksualnie " duzi chłopcy". Każdy normalny facet w tym wieku chce mieć partnerke na równym sobie poziomie intelektualnym, a rozbuchane nastolatki ze szkoły średniej nie są w stanie spełnić tego warunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
a partnerki tych spokojnych panów w pewnym wieku marzą o dzikim, niewyżytym młokosie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny motyl
hehe ale powiało nienawiścią. Myślałam że cytat z mojej wypowiedzi jest czytelny "( i oczywiście mówię tu wyłącznie o sobie, względnie o moich znajomych z bliskiego otoczenia)," sam go zreszta zacytowałeś, i RACZEJ widać że mówię tylko o niektorych mężczyznach...Nie generalizuje i nie zamierzam z TObą polemizować bo widzę że to lubisz, POWIEDZMY że wygrałeś, nie będe się kłócic o takie głupstwa, szanuje to że każdy am inne zdanie i nie zamierzam nazywać ich głupimi. ZRESZTĄ TEN TOPIK JEST ZUPEŁNIE O CZYM INNYM NIE WIEM CZY ZAUWAŻYŁEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeriff
małolaty to zepsute i naiwne zdziry, dobrze że są takie łatwe bo przynajmniej służą jako worek do jebania a potem mozna ja kopnąć w dupę i następna przelecieć bo do tego sie tylko nadają. A one głupie myslą jakie to mają powodzenie ha ha ha ....Co innego takie juz starsze madre wiedza czego chca i nie puszczaja się tak, mozna z nimi sensownie pogadać i nadaja się do życia ha no i są bardzo kobiece i zadbane[nie śmierdzi im z cip jak tym małolatom]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna
powiedzcie mi jak facet moze byc z małolata sam mam 30 i nie wyobrażam sobie bycia z kobieta 10 lat młodszą. Jesli facet szuka kobiety swojego zycia to nie oglada sie za takimi bo poprostu są niedojrzałe emocjonalne, no chyba że jakis ma kompleksy i bedzie szukas tej naiwnej osiemnastki i jeszcze najlepiej dzieewicy żeby nie przyrównywała go do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewicy szuka się nie po to aby nie porónywała do innych tylko aby nie trzeba po innych poprawiać, zresztą trudno znaleźć porządną dziewczynę powyżej 19 roku życia. Czy szukam kobiety dojrzałej emocjonalnie, Nie, bo takie nie potrafią już kochać tak na dobre i złe. Z wiekiem kobiety tracą umiejętność okazywania uczuć. U dziewczyny 18 letniej widzisz w oczach że Cię kocha. Są różne kobiety ja zawsze trafiałem na zadbane i żadnej nie śmierdziało, gorzej jak cipa rozruchana i inni faceci się w nią spuszczali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pod 30
do piotra jestem facetem mniej więcej w twoim wieku. Mósiałeś natrafić na porządna kobietę, ale nie łódź sie tym że ta miłośc w jej oczach zawsze będzie, ona jest młoda być może jesteś jej pierwszym facetem, dziewczyna dopiero wchodzi w dorosłe życie a ty już jesteś dorosłym facetem. Poczekaj jeszcze trochę, aż ona zacznie szaleć zobaczy smak dorosłości... A to że u starszych nie widać miłosci to nie racja wieku tylko charakteru, zresztą mają one doswiadczenie w związkach i są bardziej realistkami i takie kobiety cenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolaty zbieraja
doswiadczenie, wiec jak straca dziewictwo z jednym to szukaja innego, aby sprawdzic jak to jest z innym hehe, "milosc" widzisz w oczach, taaaaaaaa .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×