Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaaaa

Stringi czy majtki???

Polecane posty

Gość Jaaaaaaaaa

Moje pytanie polega na tym ze nie wiem czy pod sukienke wieczorowa zalozyc lepiej majtki czy stringi. Nie wiem czy wypada zalozyc stringi na studniowke pod sukienke wieczorową. Mam jasna sukienke i bielizna moze byc lekko widoczna dlatego jest to dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi to też majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nic nic
nic nie zaluz..;majtki moze byc widac bedzie niewyjsciowo, a stringi bada sie byc moze odznaczac i wyglada to wulgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
niestety to nie wlozenie niczego za bardzonie wchodzi w rachube:P Macie jakas inna propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bielizna może się odznaczać, bo sukienka jest obcisła? czy z powodu koloru? zakładasz czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
hmm bardzo obcisla nie jest ale troszke jest. I jest jasniutka. Bielizna jest widczna przez nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna rada
To tak jak z białymi spodniami- nie zakłada sie pod białe spodnie białych stringów tylko cieliste- unikasz wtedy efektu odznaczania sie bielzny. mysle ze to tez rozwiazanie w przypadku tej sukienki- cielista bielizna nie powinna byc widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna rada
tzn- ZAPEWNIAM ze nie bedzie widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaozysz normalne figi to bedzie to wygladac po postu obrzydliwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname__________
"Mam jasna sukienke i bielizna moze byc lekko widoczna" czyli lepiej, zeby byla widoczna goła dupa, niz majtki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
Ja bymci poleciła kupić ladnie skrojone białe koronki skoro kiecka jasna fajne kroje ma mistique znajdziesz je w sklepie Atlantica, mają tam też teraz świąteczne promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie doradzam zwykłych fig... są nieestetyczne i nieładnie będzie wyglądać odznaczający się pasek na pośladku. W dodatku nie masz pewności, czy nie wejdą ci w tyłek podczas poloneza, a wtedy to tylko panie boże zmiłuj! Przecież nie zaczniesz ich wyciągać w pół przyklęku na trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×