Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Jestem gejem, choć..

Polecane posty

[05.12] 21:52 Riki7 (riki7@wp.pl) Cześc.Jestem Marcin Mam 19 lat , mieszkam w małym miasteczku i jestem gejem ,choć nawet napisanie tego sprawia mi ogormną trudność. Jestem uczniem liceum ,mam przed sobą fajną przyszłośc ,tylko że nie według mnie. Nikt nie wie o mojej orientacji ,nawet nikt się nie domyśla. Ja natomiast od kilku lat walcze ze sobą, nigdy nie zaakceptuje siebie takim jakim jestem. Chciałym mieć żonę, dzieci , nie ranić swojej rodziny. Teraz znajduje sie już chyba u kresu swojej wytrzymałosci ,am dość życia w ciągłym kłamstwie i skrywania się pod maską pozornie szczęśliwego człowieka. Moje życie chyba już przegrałem. Gdybym tylko mógł chciałbym zmienić swoją orientację albo po prostu się nie narodzić. Nie wiem jak długo jeszcze tak pociągnę, różne myśłi mną szargają . .. Nie mogę tak żyć, chcę szczęścia!! ... [05.12] 21:56 Riki7 (riki7@wp.pl) Aaa i przepraszam, ze umieściłem to w tym dziale.. ;/;( Ehhh... ... [05.12] 21:58 babulinkaaa ale pewny jesteś ze jesteś gejem?? bo moze jakoś to sobie wmawiasz...masz w końcu dopiero 19 lat. twoja orientacja prawdopodobnie jeszcze się kształtuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań się zadręczać, bądż sobą , bądż szczęśliwy.... jeżeli nie jesteś hetero, to nie możesz stwarzać pozorów (żona,dzieci), zrobisz krzywdę sobie i .... małe miasteczko mówisz ...rozumiem , może czas wyjechać,coś zmienić,tylko w Twoim przypadku napewno to trudne ,jesteś młody , trudna sytuacja, ale walcz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rylkin
chłopie teraz leczą zboczenia ... genetyka już takie postępy robi, że nie długo gejów już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się zmieniac na silę, sprobuj wyrwac się z tego ograniczonego srodowiska i zacznij zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka22
potwierzda się, ze osoby zbocvzone są nieszczęsliwe bo w gruncie rzeczy wiedzą, że zboczenie to choroba duszy. Na szczęście psychoterapia pozwala wyjść z nałogu zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRYK PRYK
no włąśnie, jedni uważają, że zboczeńcy są zboczeni z powodów psychologicznych, a inni, że z powodów genetycznych. Tak się składa, że obydwie nauki rozwijajaą się obecnie bardzi szybko więć bez względu na etiologię choroby zboczenia będzie moża ją skutecznie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewka z.
leje na pedałów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no
to podaj jaies fanjne strony gdzie mozna sciagnac jk sie geje bzykaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolego zboczeńcu
lecz się i to jak najszybciej bo geje masowo zarażają się AIDS. Już 10% gejów złapało HIV-a ... a wśród hetero tylko 0.2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
precz rasistom ,gej taki sam czlowiek a nawet lepszy od glupich gnojkow heteroseksualnych❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolego zboczeńcu
gdyby geje byli normalnymi luðźmi to odstek zarażonych byłby taki jak u normalnych, a jest 50 razy większy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolego zboczeńcu
zboczenie homoseksualizmu jest chorobą wysokiej śmiertelności - lecz się nim będźie za późno i nie słuchaj tych zafajdanych liberałów bo ci tylko mącić w głowach potrafią. Wolą innych posyłać na śmierć, a sami uprawiają hteroseksualną monogamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToZnowuJAAAA
Wspolczuje Ci Marcinie! To co piszesz jest straszne!Tez slyszalam,ze homoseksualizm da sie leczyc! Jesli naprawde chcesz z tym walczyc idz do psychologa! Powodzenia i trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
Marcin, wyjedz z tego zacofanego miasteczka. Bedziesz jednak musial wyjechac daleko, bo Polska to kraj zatechlych zacofancow i koscielnikow, zygac mi sie chce na sama mysl o tej zapyzialej polskiej mentalnosci, wstyd przed Europa do ktorej tak parli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janilla
lecz się synku nim będzie za późno. Seksu nie robi się w odbycie bo to i niebezpieczne dla zdrowia, i nieestetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka27
ratuj się, uciekaj od zboczeńców jak najdalej. Teraz geje noszą w sobie śmierć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź sobą
Wyjedź za granicę, żyj tak jak chcesz, uprawiaj bezpieczny seks a ksenofobami się nie przjmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź sobą
Przede wszystkim nie miej pretensji do siebie o to jaki jesteś. Taki się urodziłeś i takiego siebie kochaj i akceptuj. To Twoje życie, masz je jedno. Szkod aczasu na szarpanie się z samym sobą i rozterki. Kochaj i daj sobie szansę by być kochanym. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa geja
Cóż powiedzieć. Wstyd mi za większość, która nie zastanawia się nad ludzkimi odczuciami. Zobaczyli wpis gej ihuzia na niego. Brawo, brawo. Tu chodzi o problem, a wy co sobą reprezentujecie? Zbluzgać w zachwycie nad własnym jestestwem. Durnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkolwiek będzie
Drogi Marcinie. Dlaczego masz wyrzuty, że taki jesteś i nie akceptujesz siebie? To nie jest żadne zboczenie, które da się uleczyć. Nie idx do idiotów psychologów, bo tylko wydasz ciężkie pieniądze. Skończ liceum i wyjedź do duzego miasta. Jeśli Twoja orientacja się nie zmieni, to poprostu ją zaakceptuj. A kto powiedział, że musisz mieć żonę i dzieci? Jeśli tak bedzie miało byc, tak tez się stanie. Daj sobie czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerina
wbrew temu co sądzą naiwni nie ma bezpiecznego seksu wśród gejów. Wytarczy poczytać statystyki żeby zobaczyć, że wbrew oczekiwaniom epidemia aids nie zmniejszyła skłonności do ryzykownego zeksu wśród gejów, a nawet obserwuje się wzrost ryzykownych zachowań toteż ilość zachorowań na wszelkieg rodzaju choroby weneryczne szybko rośnie, a w USA ponad 10% gejów jest nosicielami wirusa HIV. Nie słuchaj tych idiotów, którzy patrzą na reczywistość przez pryzmat propagandy gejowskiej. Oni nic nie rozumieją z rzeczywistości. Wszystkie fakty pokazują dobitnie że homoseksualizm jest śmiertelnie niebezpieczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa geja
a palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca... picie kawy też jest szkodliwe na stos z palaczmi i kawoszami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle ze jesteś tak samo wartościowym facetem jak inni. Najważniejsze żebyś był sobą ,nic na siłe. Oglądasz Magde M ? Zobacz jakie moze byc zycie geja , jaką moze ofiarowac przyjaźń innej osobie. To nie te czasy ze wytykano palcami, wydaje mi sie że społeczenstwo jest teraz bardziej tolerancyjne. Mam nadzeje ze bedziesz szczęsliwy, Najwazniejsze zeby być dobrym człowiekiem bez względu na wszystko. Powinieneś życ jak rówiesnicy, a zycie samo sie potoczy.Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynelija
każða paczka papierosów ma wypisaną informację jak palenie jest szkodliwe, a czy ktoś odważy się publicznie ostrzegać gejów przed gejowski seksem ? I to mimo, że seks gejowski jest tysiąc razy bardziej śmiertelny niż tytoń ? Nie, nie odważy się bo propaganda progejowska zablokowała mówienie strasznej prawdy. rawdy, że seks gejowski masowo zabija gejów. Gdyby jakakolwiek inna choroba noesła taką śmiertelność ze sobą media nieustannie nadawały by komunikaty o tym fakcie, ale o seksie gejowskim można mówić i pisać tylko pozytywnie ... a skutki są takie, że dziesiątki tysięcy ludzi umiera przez swoją głupotę i niopanowanie popędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynelija
niszczęsny geju, lecz się ! Rób coś by wyrwać się ze szponów dweiacji bo inaczej umrzesz na straszną chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa geja
hmmmm ciekawe skąd hetero mają hiv??? A no tak tylko dziwki, damskie i męskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżwiński 2
chopie, jak chycisz kobitke za cycka to od razu poczujesz się hetero !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finfek
gdyby kobiety pozwalały na seks z sobva nie tylko chamom jak Łyżwiński ale i delikatnym mężczyznom to nie byłoby gejów. Bo wiadomo kobieta ma więcej możliwsći zaspokojenia gościa niż inny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×