Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsd

Nareszcie moja moda na te ochydne biodrowki!!

Polecane posty

Gość sdsd

Moze bedzie w koncu wiekszy wybor spodni "normalnych", dla koiet z biodrami jak kobieta, a nie z biodrami jak facet(dla tych były biodrowki) podobno za granica od dwoch lat juz biodrowki wyszly z mody !! tylko my jestesmy zacofani, nie mowiac o polskich ulicach pełnych rozneglziowanych pokazujacych nieciekawie wygladajace "ledźwia" http://www.kobieta.wp.pl/gid,8630766,img,8630770,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=6 super spodnie te co ma ta laska podkreslaja jej kobiecosc w koncu beda w sklepie moze, jakies normnalne spodnie!! bo jak chciałam kupic wczeniej normalne normalne to były same biodrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
miałbyc narecie mija moda na te biodrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu ja nie ubiore innych spodni niż biodrówki więc chyba musze zakupic na zapas :O nie nawidze spodni z takim wysokim stanem i uważam, że ochydnie wyglądają na kobiecie jesli nie jest taka szczupla jak ta modelka na zdjeciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesieniew
22:57 teoria o jezu ja nie ubiore innych spodni niż biodrówki więc chyba musze zakupic na zapas nie nawidze spodni z takim wysokim stanem i uważam, że ochydnie wyglądają na kobiecie jesli nie jest taka szczupla jak ta modelka na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w biodrowkach czy bez
pisze sie oHHHHHHHHHHHHHHydne, paskudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetxxl
Ja nienawidzę kobiet w spodniach o wysokim stanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barazjoza
a kogo to obchodzi, kogo ty nienawidzisz?. Swoja drogą trzeba mieć , umysłowość kilkulatka, żeby jakilkolwiek ubiór mogł wywołać nienawiśc do noszącej go osoby. No chyba, że jestes przedszkolakiem, to byłoby wytłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza muza
Niestety, te ohydne biodrówki sa wypychane z magazynów do Polski, w dalszym ciągu tego jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITOŚCI
a mnie nie obchodzi czy są modne czy nie-ja je lubie . Kupuje ubrania które mi się podobają i w których dobrze wyglądam-jeśli są przy okazji modne to super, ale jesli nie to nic. Znam za to ludzi którzy kupują tylko ze wzgl. na mode nawet jak coś jest brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandria***
a wlasnie, ze w biodrowkach bardzo dobrze wygladaja dziewczyny z kraglymi bioderkami, sama mam takie i najlepiej czuje sie wlasnie w biodrowkach, okropnie wygladaja spodnie z wysokim stanem bo jesli ma sie wystajacy brzuch to sie w takich spodniach jeszcze bardziej uwidacznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystające
schaby po bokach ochyda !!! najwiecej grubasów chodzi w biodrówkach, chyba luster w domu nie mają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się co zrobić
ja noszę tylko biodrówki pisze się ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja załuję
boi wreszcie nie miałam problemu ze spodniami.Mam chłopięcą budowe,wąskie biodra,stad mała róznica/biodra-talia/.Z normalnymi spodniami mam zawsze problem-pasuja albo w pasie,albo w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogólę nie rozumiem tego trednu zwanego modą :O nosisz to co ci się podoba, co podkreśla, względnie tonuje twoją figurę. też jestem za biodrówkami, tylko zniesmacza mnie czasem widok kobiet, która do nich zakładają 1: za wysokie stringi, tak, że kiedy siadają, pokazują wszystko :O, 2: za krótkie bluzki, eksponujące nadmiernie boczki... nie wiem o jakiej zagranicy piszesz - ja właśnie skończyłam szkołę w Niemczech, i nie zaobserwowałam tam niczego takiego =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie przepadam za biodrówkami, ale żeby znaleźć normalne spodnie o normalnym stanie (właśnie nie tym, sięgającym pod piersi), musiałam się nieźle nachodzić. Teraz wreszcie będzie coś normalnego. Lecz ja osobiście uważam, że spodnie (rozporek, guzik i szwy) powinny być \"schowane\" pod koszulką/swetrem/żakietem, jeżeli kobieta nie ma figury modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrówki zawsze beda na topie
łonówki a feee wychodza z mody - nie mylcie jednych i drugich. Mozna kupic biodrówki tzw srednie i one zakrywaja to co trzeba a nie sa do tali - a spodnie z wysokim stanem tez nie sa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chociaz nosze biordowki
(ale takie normalne zakrywajace co trzeba) jestem zadowolona w mody na wysokie spodnie po pierwsze biodra w nich bardzo ladnie wygladaja i widac je-nie wyglada sie w nich jak facet po drugie wydluzaja nogi, a z tego chyba kazda kobieta jest zadowolona prawda?:) po trzecie zima lubie miec zaslaniete nerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
ja nosze biodrowki i nie mam bioder jak facet a czuje sie w nich swietnie, w innych bym nie mogla chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunia89
osobiscie wole biodrowki ale popieram z drugiej strony moją mame ktora ciagle na mnie krzyczy za te biodrowki. poza tym "wysokie" spodnie zakrywaja brzuch dzieki czemu figura wydaje sie szczuplejsza. "Niskie" spodnie uwidaczniaja caly tluszcz, ktory wyplywa po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam biodrówki
noszę je z czystym sumieniem bo jestem szczupła i mam płaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×