Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsd

Nareszcie mija powoli moda na te ochydne biodrowki!!

Polecane posty

Gość sdsd

Moze bedzie w koncu wiekszy wybor spodni "normalnych", dla koiet z biodrami jak kobieta, a nie z biodrami jak facet(dla tych były biodrowki) podobno za granica od dwoch lat juz biodrowki wyszly z mody !! tylko my jestesmy zacofani, nie mowiac o polskich ulicach pełnych rozneglziowanych pokazujacych nieciekawie wygladajace "ledźwia" http://www.kobieta.wp.pl/gid,8630766,img,8630770,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=6 super spodnie te co ma ta laska podkreslaja jej kobiecosc w koncu beda w sklepie moze, jakies normnalne spodnie!! bo jak chciałam kupic wczeniej normalne normalne to były same biodrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesieniew
przeniesieniew 22:57 teoria o jezu ja nie ubiore innych spodni niż biodrówki więc chyba musze zakupic na zapas nie nawidze spodni z takim wysokim stanem i uważam, że ochydnie wyglądają na kobiecie jesli nie jest taka szczupla jak ta modelka na zdjeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesieniew
przeniesieniew 22:57 teoria o jezu ja nie ubiore innych spodni niż biodrówki więc chyba musze zakupic na zapas nie nawidze spodni z takim wysokim stanem i uważam, że ochydnie wyglądają na kobiecie jesli nie jest taka szczupla jak ta modelka na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma czelność mnie przenosić gdziekolwiek ?? 😠 :P i w dodatku ucinająć jakże ważne litery z mojej wypowiedzi :P :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalasd
a ja własnie uwazam wrecz przeciwnie niz Ty przeciez te niektore anoreltyczne modelki lepiej wygladaja w biodrowkach o wtedy nie wygladaja na takie "chude", optycznie je poszerzaja natomiast takie z wysokim stanem, pasuja do szczupłych owszem, ale nie chudych kobiet(bo na nich beda wisiec te spodnie, szczegolnie na biodrach), na szczupłej kobiecie edzie elzec idealnie(szczupłej czyli bmi waga w granicach normy), natomiast kobiecie z nadwaga, grubej w niczym ani w biodrowkach ani w spodnich wysokich nie bedzie dobrze BIODROWKI MNIE SMIESZA, bo jak niektore laski sie nachylaja to im stringi widac, i tyłek wyłazi i to jest niesmaczne, spodnie sa po to by ten tyłek, zakryc chyba ze ktos jest masochista, poza tym mozna sie zaziebic a do tego wyglada sie jak chłopczyca w biodrowkach psuja figure faceci lubia laski w obcisłych spodniach włąsnie z wysokim stanem bo widac talie osy, i kragłosc bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Faktycznie znaleźć u nas w tej chwili "normalne" spodnie, nie biodrówki jest dosyć ciężko. Osobiście nic przeciwko nim nie mam, ale przy okazji inne fasony mogłyby nie znikać :o Bo nie każdemu to, co "modne" pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalfacet
Biodrówki i odsłanianie pępka, różowy kolorto wyszły z mody dwa lata temu. A ja ciagle na ulicy widzę Was, starocie, w większości. Raz że niemodne a dwa, że powinnyście szanować swoje zdrowie w tej okolicy. Pozdrawiam Modystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aielska
biodrowki tylko dla wysokich kobiet!! bo skracaja nogi Przyjrzyjcie się,jak żałośnie wyglądają niskie i średniego wzrostu panie(nie wspomnę o choćby lekkiej nadwadze) w biodrówkach albo rybaczkach.One naprawdę nie są świadome tego,że optycznie skracają własną sylwetkę.Czyżby kobiety nie wiedziały o podstawie dobrego wyglądu - proporcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ja nie chodze ze stringami na wierzchu (kupuję niskie bokserki damskie) i nie świecę gołym tyłkiem bo tyłek mam zakryty :) i nic nie poradze na to, że w spodniach z wysokim stanem czuje sie fatalnie i niekomfortowo i nie wyjde z domu w takich spodniach nawet :D dresy wszystkie tez mam biodrowki bo nawet w domu czulabym sie źle :D no cóż będe niemodnie ubrana co mi zwisa bo z reguly nie podążam za najnowszymi trendami ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracs
w biodrowkom widac wam rowa jak sie schylac... i zawsze mam ubaw ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli ja mogę biodrówki ;) ;) mam 167 cm wzrostu i 50 kg więc ani niska ani gruba nie jestem ani krótkich nożek nie mam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowek to chyba w ultra biodrówkach widać :P a nie w takich normalnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
jestes srednia,ale niezyt duza skracaja Ci nogi optycznie ale jestes chuda wiec pewnie wygladasz w nich dobrze:) kazdy ma inny gust ja wole biodrowki waze troche wiecej niz Ty i jestem troche wyzsza ale mimo to czuje sie super z wysokim stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
a ja uważam że jak się ma szczupla talie to warto ja podkreślic :)a biodrowki raczej poszerzaja a samo przymiezenie takich spodni nic przeciez nie kosztuje a warto zaryzykowac i sie chociaz w nich zobaczyc :) poza tym ja mam szczupła talie(nawet bardzo szczupła w porownaniu do tyłka..i mi nie dobrze w biodrowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duża nie jestem ale nogi mam długie właśnie , powiedziałabym nawet, ze za długie ;) BTW ja z biodrówek nie zrezygnuje tak jak nie włoże nigdy legginsów i sweterka za tyłek bo teraz taka moda :O ;) ;) każdy ma swój styl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetjedenerodzynekj
ale prawda jest taka , ze my faceci wolimy was w spodniach z wyzszym stanem wtedy fajnie pupke widac i talie a w biodrowkach wygladacie jak chłopczyce a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdsd ---> ale ja właśnie kiedys takie spodnie przymierzylam i czulam sie tak fatalnie, że az się sama zdziwiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetjedenerodzynekj
no ale teorio, skoro masz dlugie nogi, to dobrze:) nam sie to podoba facetom, wiec po co je optycznie skracasz??? bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Biodrowki wygladaja troszkę obleśnie. Wiekszość Polek jest szczupła, jak ja :P i też się cieszę, że w końcu będzie w czym wybierać. Dla wielbicielek biodrowek - ta tandeta pozostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetjedenerodzynekj ----> ehe jasne :P tylko nie wiem czy pamietasz co sie dzialo jak weszly biodrowki wlasnie ?? :P jak laska nie miala biodrowek to byla be i niemodna a teraz niby odwrotnie ma byc ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
Ratler ciesze sie, ze podzielasz moje zdanie:) ale badzmy tolerancyjni:) kazdy ma swoj gust jak ktos sie lepiej czuje w biodrowkach:) to dobrze ale mysle, ze to pozostałosci, bo z gory narzuconej nam przez sklepy, producentow mody na takie "biodrowki" poza tym uwazam, ze biodrowki ładnie wygladaja na nastolatkach ale starsze juz wygaldaja smiesznie nie kobiecie, jakby chciały zrobic z siebie 12 letnie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a zauważcie jeszcze jedno : ostatnio pełno jest lasek w legginsach, kozaczkach, sweterkach za dupe i krotkich kurteczkach i jak to wg was wygląda ? bo dla mnie to slepe podążanie za moda i stylizowanie się na paniusie rodem z paryskich czy mediolanskich ulic mnie to osobiscie smieszy dlatego tez ja wole byc oryginalna (co dla niektorych moze znaczyc niemodna) ale chce miec swoj wlasny styl a nie ubierac sie tak jak akurat pasuje i jakie akurat fasony wiszą w sklepach na wieszakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetjedenerodzynekj
tak i Ty tej modzie wydzie uległas hehe wpadłas same w jej sidła skoro uwazasz, ze tylko biodrowki sa okey troche tolerancji do mniollkjggdsfdgvde włąsnie ze grubym nie jest dobrze w spodniach z wysokim , stanem ale szczupłym,a nie wychudzonym anorektyczkom!! Zreszta odkad moda na anoreksje, moda na te ohydne biodrowki mnie sie nie podobaja takie aseksulane dziewczyny lubie jak dziewczyna ma biodra, troche tłuszczyku na nich, bo to kobiecie,ale brzuch musi miec szczupły..i takie najładniej w spodniach z wysokim stanem Nie oszukujmy sie w biodrowkach,dobrze wygladaja anorektyczki(bo te spodnie pogrubiaja) mniollkjggdsfdgvd wiec wiem dlaczego je nosisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, ta moda mi się podoba :) Dużo Holenderek tak chodzi. Ja juz 2 lata temu chodziłam w takich bluzkach za tyłek, podkreślajacych talię, ponieważ ubieram się właśnie w Holandii. Szkoda, tylko, że ta moda u nas tak pozno dochodzi. Na zachodzie to wychodzi powoli z mody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
modne jest to w czym nam jest dobrze:) a nie to co narzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok może i uległam :P ale dobrze sie w nich czuje i chodzic bede a Ty ulegniesz modzie na spodnie z wysokim stanem i bedziemy sobie mogly podac rece :P :P i nie wiem czemu piszesz ze nietolerancyjna jestem ? chodz w czym chcesz a ze mi sie nie podobaja takie spodnie to mam prawo podobnie jak Tobie moga nie podobac sie biodrowki co nie oznacza braku tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsd
ma racje. sama sie smialam z mojej profesorki z socjologii jak trzy lata temu ( do teraz zreszta) conajmniej dwa razy w tygodniu robi obieg uczelni w skorzanych spodniach zapietych po sam pepek. niestety laska jest niska,biodra raczej obfite i musze przyznac,ze dopiero dzisiaj zobaczylam urik tych spodni. niewyobrazam sobie jej np. w biodrowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie przeginaj paly nie jestem anorektyczka... moze ty jestes frajerem?? fajnie ci?? no wiec jesli mowa o biodrowkach to lubie je nosic ale tylko jesli juz w lato bo w zime sie nie sprawdzaja. A tak na marginesie to moda teraz na takie grube krowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×