Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilmare

Spirala dla nierodzących - gyne-fix

Polecane posty

Gość gość
Czy po założeniu tej wkładki masz nawilżoną pochwę i jak z chęcią na sex.Jak wielki masz strach przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam najmniejszych problemow... Wysokie libido, bardzo dobre nawilzenie , wszystko normalnie.. to nie jest wkladka hormonalna wiec nie ma prawa powodować takich reakcji. Ja i tak stosuje jako pierwsze zabezpieczenie prezerwatywe wiec trudno oceniać mi poziom zaufania ale jak sie tak naczytalan o ciazach ze spirala i innyvh kaplikacjach to wydaje mu sie ze tabletki pewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci da gumka jak uderzy nią o nitki i już jest dziura.RTylko powoduje zanik doznań i otarcia pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma nitki, poniewaz macica wciągnęła ją zupełnie do srodka, taki przypadek miał miejsce, ale dla mnie to lepiej bo nie uszkadza wlasnie prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z nitkami robi się przy wyciąganiu.Ja miałam ze wyciągali mi w znieczuleniu ogólnym.Trzeba wtedy grzebać za nitkami w macicy a przy tym straszny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt.. Nie ukrywam, że martwie sie tym i bardzo boje się tego momentu... choc logika podpowiada co innego to dr zapewnia ze nie bedzie z tym problemu... moze zebym sie nie stresowała na zapas... no ale i tak juz nic z tym teraz nie zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam GYNEFIX. Zakładałam w Elblągu u dr Zaryjewskiego w klinice Femmed. Samo założenie było tylko trochę nieprzyjemne. Jestem po cięciu cesarskim mam 21 lat. Inny gin powiedział mi ze po cięciu nie można zakładać wkładek. Na szczęście trafiłam do Femmedu do pani dr Zaryjewskiej. Ona powiedziała ze można ale GYNEFIX zakłada tylko jej maź. Mam już 6 miesięcy i żadnych niedobrych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie polecę ze swojego doświadczenia... Pół roku krwawiłam i w koncu musiałam wyciągnąć.. Byc moze przy tylozgieciu macicy nie sprawdza sie spirala .. W dodatku sznurki wpadły do środka i konieczny był zabieg usunie pod narkoza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ci dobrze miałaś założoną?Kiedy po załozeniu zaczęłaś z niej korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę ze dobrze miałam założoną, 100 razy robilam usg czy na pewno nic sie nie przesunęło, pozycja za kazdym razem wzorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wiem ze forum to jest poświęcone innej wkładce niz mirena, ale chce was zapytac jaki rodzaj antykoncepcji wybrałyscie po wyjęciu wkładki?? Miałam mirene 2,5 roku z powodu przemieszczenia i nieprzyjemnych dolegliwości musiałam ja wyjąć. Przyznam ze dziwnie się bez niej czuje, zważając na to ze bardzo dobrze się z nia czułam.Teraz najprawdopodobnie zdecyduje sie na pigułki, choc przyznam ze po głowie mi chodzi chęć założenia kolejnej mireny, ale boje sie ze po raz kolejny może przytrafic mi sie przemieszczenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwiazac faceta! a tak calkiem powaznie i szczerze nie ma zadnej bezpiecznej metody bez skutków ubocznych. Nie wiem co gorsze skutki i powikłania po hormonach czy ryzyko zwiazane z wkladką. Dla zdrowia kobiety najlepsza prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gumie jest tyle przyjemności co w pocałunku przez szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety.. Albo rybki albo akwarium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w koncu wymyśla antykoncepcję dla facetów.. Ja nie zamierzam wiecej ryzykować zdrowiem i życiem dla chwili przyjemności... Bo skutki swojej głupoty ponoszę do dzis i pewnie bede do konca zycia.. Kobietki myślcie tez o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćufa
Miałam zakładany Gynefix w Gdyni, krwawiłam miesiąc , okres na granicy krwotoku. Wylądowałam na oddziale ginekologicznym w nocy, dostałam leki hormonalne na powstrzymanie krwawienia i co się dowiedziałam to fakt, ze w rew temu co mowo producent i lekarze takie krwawienia zdarzają się często. Obecnie jesrem na lekach Wiec nie krwawię, odstawiać będę 3 lipca i w ciągu 7 dni ma wystąpić okres - mam tylko nadzieje ze nie taki jak poprzedni i sam się skończy bez farmakologicznych wspomagaczy. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać Gynefix po 3 miesiącu od założenia będę musiała usunąć. Oby we wrześniu było już ok bo zostanę bez antykoncepcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś nieródką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosciufa
Tak jestem nierodką. Uprzedzając pytanie - wkładka niby siedzi tak jak powinna, nie ma zrostów, nie przesunęła sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica nie rozciągnięta nie toleruje obcego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Gdyby tak było to zarodka tez by nie tolerowała bo ciało obce - idąc tym tokiem rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja złożyłam blisko 6 miesięcy temu i jest ok,jestem zadowolona.nigdy nie rodziłam.założenie prawie nie bolało,pierwszy okres był troche obfitszy i wystąpiły plamienia w pierwszym cyklu,teraz już wszystko się unormowało,ja mogę polecić niezdecydowanym.jak macie pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku załozyłaś spiralę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku macica już jest rozwinięta i dlatego ci służy.Co będzie u dziewczyny 17-18 letniej wchodząca w zycie płciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć,zawsze jest ryzyko,że może się nie przyjąć.Osobiście nie znam tak młodej dziewczyny ze spiralą ale wiem,że w niemczech zakladają takim młodym,Ta spirala występuję w dwóch rozmiarach,ja mam ten mini bo moja macica jest bardzo mała a jednak przyjeła gynefix bez problemów.już zaraz po założeniu czułam,że będzie dobrze,nawet jednego skurczu nie miałam,bóli też nie,Funkcjonowałam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta spirala jest bez hormonów i w tym wieku nic ci się nie dzieje.Jak u ciebie z okresem ,jak sexem w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż po założeniu pierwszy okres był długi i obfity, z plamieniami trwał ok.10 dni,kolejny też był dośc obfity ale już krótszy,teraz niedawno ,miałam już chyba piąty i trwał 5 dni juz z plamieniami i nie był obfity,powoli wszystko wraca do normy,bóli szczególnych nie mam.Co do seksu to miałam i troche mam opory natury psychicznej ale seks nawet w dni płodne był i w ciązy nie jestem.Nawilżenie i chęc normalna,facet nitki nie wyczuwa więc jest dobrze.Póki co jestem zadowolona,po jakimś czasie okaże się jak ze skutecznością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku opory do sexu?Co na to powie nastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powie każda inna nastolatka,ja mogę mówić tylko za siebie.Fakty są takie,że spirala chroni przed ciążą w 99,8%.A to jak kto podchodzi do tego psychicznie to indywidualna sprawa.Trzeba się zastanowić co jest dla nas najlepsze i albo zakładasz wkładkę albo nie:)proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka jest wygoda dla kobiet .Mądre młode dziewczyny zakładają wkładki chcąc bezpiecznie uprawiać sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×