Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilmare

Spirala dla nierodzących - gyne-fix

Polecane posty

Gość gość
A co ma kwestia inteligencji do noszenia spirali? Jesli juz brac pod uwagę rozsądek to mądre dziewczyny nie bedą poddawały sie ryzyku ewentualnych powiklan i chorób przenoszonych droga płciową. Spirala to tylko jedna z alternatyw mniejszego zła. Po prostu nie mamy wyjścia, bo dla panów nic nie obmyślono. Moze dlatego, ze nie sa takimi idiotami by niszczyć sobie zdrowie na rzecz lepszego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do osoby, ktora napisała, ze nierodki odrzucaja ciało obce - skąd taka informacja? Moim zdaniem nie ma to związku, raczej to kwestia immunologii, a nie ciąży. Czytalam ostatnio w naukowych materiałach, ze aby organizm kobiety nie wydalal zarodka, to po zapłodnieniu zachodzą u niej zmiany powodujące osłabienie immunologii. Spirala to ciało obce wiec faktycznie moze byc powodem wzmożenia produkcji przeciwciał. Jesli wiec sa powikłania po założeniu wkładki i nie ustępują to moze warto zbadac pod tym katem np. przeciwciała ANA i Crp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćufa
Dokładnie !!! Immunologia może być problemem a nie wiek, rozmiar macicy czy fakt posiadania dzieci! Czasem jak czytam fora to włos się na gliwie jeży od tych "mądrości" wyssanych z palca. Ja mam Gynefix i mam z nim problem (owszem) chociaż zaczął się 2 miesiąc od założenia , Wiec tez 2 cykl. Pozostaje przeczekać jeszcze 2 miesiące i zobaczyć czy wkładka zostaje czy jest do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka nie hormonalna to obce ciało w macicy.Ona walcay aby go wydalić,a nasz instykt chce ją mieć bo zabezpiecza antykoncepcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala jest wynaleziona dla kobiet.Kazdy organizm interweniuje inaczej na obce ciało w sobie.Dla wygody warto prubować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto próbować to mozna ocenić po wyciągnięciu wkładki. Ja niestety bardzo zaluje bo zrosty nie sa łatwe do leczenia i utrudniają zajście w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Każda antykoncepcja(chyba poza NPR i gumkami)może wywoływać skutki uboczne w trakcie lub póżniej.Niektóre kobiety po pigułkach mają problemy z płodnością a inne nie,jednym służą wkładki a innym nie itp.Zawsze jest jakieś ryzyko,dlatego czytajcie uważnie ulotki,oceńcie ryzyko,obserwujcie siebie, konsultujcie każdą metodę z lekarzem,róbcie badania i wtedy razem ustalcie metodę najbardziej odpowiednią dla siebie.Ja np wiem,że pigułki mi nie służą i zdecydowałam się na wkładkę i dobrze zrobiłam,czuję się normalnie a póżniejszą płodnością się nie przejmuję bo nigdy nie chciałam mieć dzieci.Jak ktoś chce mieć bezwzględnie za jakiś czas potomstwo to może jednak lepiej stosować np prezerwatywy,one nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz być niepłodna to powinnaś przeciąć jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecięcie jajowodów jest bardzo skuteczna metodą jednak niesie ze soba pewne ryzyko.Jest pewien procent kobiet które mają póżniej problemy zdrowotne o których rzadko się mówi.Ponieważ po przecięciu jajowodów zmienia się ukrwienie w jajnikach i całym układzie rozrodczym może się zdarzyć,że kobieta doświadczy bardzo przykrych skutków ubocznych których nie da się cofnąc lub jest to bardzo trudne.To się zdarza rzadko ale jednak.Wkładka na razie mi wystarcza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze utniemy facetom jaja .... Albo lepiej - przemycajmy im z jedzeniem Androcur to całkiem odechce im sie bzykania. 100% antykoncepcji%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kup wibrator i będziesz się zaspakajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dorośniesz to wróć do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wygoda dla kobiety,tylko o badaniach zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuffa
Mam pytanie do dziewczyn mających Gynefix, mianowicie czy miałyście "cykle" bez miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszysko możliwe,zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa od wibratora: jesteś debilem, wibratorem to ciebie wujek r.chal w doope Dakota34 - jeżeli możesz napisać więcej, o jakie efekty chodzi? O wcześniejszą menopauzę? Ciekawa jestem a nie mogę znaleźć takich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaZuza1990
Hej dziewczyny, ja mam wkładkę Gynefix już od roku. Jestem mega zadowolona. Na wkładkach hormonalnych czułam się fatalnie, a na tej czuję się świetnie. Zdecydowanie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×