Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fenyloetyloamina

chudziny

Polecane posty

zamierzam sie wypowiedzieć w imieniu wszytskich chudzin większych i mniejszych w każdym razie wszystkich którym ta chudośc przeszkadza i nie jest powodem do dumy. otóż nie zyczymy sobie, by ktoś nam zwracał uwagę jakie to chudziukie, drobniutkie i wątłe jesteśmy i udzielał rad,żebyśmy więcej jadły bo nas porwie wiatr bez kamieni w kieszeniach. zauważyłam dziwną prawidłowość - z chudzin można żartować, zwracać uwagę na ich wygląd, komentować, natomiast w obecności grubych bab należy zawsze trzymac język za zębami, by czasem nie urazić ich jakąś choćby subtelną uwagą o ich obwisłym cielsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuśniak
Nieźle zaczynasz...proponuję spuścić z tony, paniusiu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasy na kotlety
!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manganianstare grube baby nie mówią mi że jestem sexy tylko że \"ty taka malutka...chyba niedojadasz,źle wyglądasz, kości widać\" to naprawde nie schlebia mi w ani jedym calu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam, starsze babki to w ogole inna historia:P ja nie jestem chuda z zadnej strony , a moja mama (nie mowiac o babci:P) zawsze mowily ze chuda,ze niedozywiona, ze pewnie mam anemie:O one w innych czasach sie wychowaly;) nie da sie tego zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowia tak do ciebie?? no to juz nie jest fajne:O nie wiem mi chudosc kojarzy sie tylko z czyms do czego wiekszosc ludzi dazy i jezeli ktos krytykuje to tylko przez zazdrosc. moze mam jakies zle spojrzenie na cala sprawe. chyba ze twoja chudosc jest wrecz niezdrowa, masz zapadniete policzki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenylka , to sie z lekka zawiodłam w twojej ocenie . do chudych nie należę , ale żeby od razu jechać .że sadło zwisa, weż przystopuj bo chyba jestes na jakims dopalaczu i koniecznie musisz się wygadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Fenylo---(kurcze, Twoj nick mi sprawia klopot :P ) masz rację. Ja też należę do szczupłych osob i też mi często wlasnie te koleżanki przy kości powtarzają \"jedz więcej, ale wyglądasz, same kości, znow schudlaś\" :D Dodam, że jestem atrakcyjna dla mężczyzn, wiec może to i z zazdrości? Bo dlaczego mi to powtarzają w kolko osoby przy kości? No i przede wszystkim kobiety? To zazdrość! Bezczelne są grubaski, bo nie szanują tego, że my chudsze im nie dogryzamy, więc po jaką cholerę one nam tak dowalają? Więc, od jakiegoś czasu, wzięłam się na sposob i działa :D Tobie też polecam. Jak jakaś grubsza kumpela znow na przywitanie będzie Ci mowić, że schudlaś i marnie wyglądasz, to dowal jej, że ona też przytyła i coraz większa się robi :D Ja bym tak nigdy nie powiedziala, ale one doskonale wiedzialy, ze sprawiają mi tym przykrość, że kiedyś sie poplakalam nawet ( już mi to minęło), więc zaatakowałam je tym samym :) Naprawdę dziala, a moje ciało mi się podoba, dzieki facetom, ktorzy dzien w dzien mi prawią komplementy, a szczegolnie moj facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankesa przepraszam jeśli Cię uraziłam, naprawdę, ale wies czasem nerwy puszczają niestety, właśnie przed założeniem tego topiku usłyszałam kilka słów na temat swojej figury od kogos kto też nie był ideałem:omasz rację chciałam się wykrzyczeć... Ratler widzę że rozumiesz o co mi chodzi;)tak to jest sposób na przytyki i chyba będę to częściej powtarzać, oczywiście jak mnie kto ruszy pierwszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdololonina
ehhh niektorzy wygladaja naprawde jakby mieli umrzec zarz albo ze nei dojadaja z ta swoja chudoscia a neiktorym znia do twarzy to jets tak ze kobiet apowienna miec kobeice ksztalty ale latwo o to aby bylo ich za malo albo z aduzo i to nie nasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem gruba baba, ale wcale nie mam zamiaru ubliżać komukolwiek z powodu jego, w moim mniemaniu, zbyt szczupłego wyglądu masz rację Autorko, że bardzo często ludzie rzucają takie wredne uwagi, wydaje im się, że to jest zabawne, czy jak? dla mnie nie jest, wiem, ze ze szczupłością, można mieć równie trudno jak z grubością, niestety nie wszystkie jesteśmy w normie ;) trzymaj się i nie myśl, ze wszystkie grube źla Ci życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nawet, jeśli nam zwisa, owe, już osławione na tym forum, sadło, to przynajmniej częśc z nas ma mózg na właściwym miejscu ;) i nie ocenia ludzi po wyglądzie, ani enie leczy swoich kompleksów przez dokopywanie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem \"chudzinka\", mam bardzo chude ręce i nogi. Jak w tym roku chodziłam w Krótkich spodniach, to tylko te \"puszyste\" komentowały lub nawet się śmiały. Myśle, że to są kompleksy, no bo trzeba sobie jakoś \"odbić\" za swoją nadwag, prawda :) Pozdrawiam chudzinki:) PS. nie martwcie się, takie chude zwykle są zdrowszę i mogą zjeść np. 3 ciastka lub kilka kulek lodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czułam bo trzynastki zazwyczaj są bardziej narwane... :D Nie mogłam uwierzyć, że można być na tyle rozsądnym i obiektywnym będąc w tym wieku :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktos zna jakieś fajne sposoby na przytycie...?jem jem jem, wsuwam, jem...i nic:(kiedys nawet brałam hormony i jak niektóre tyją po tym całkiem pokazowo, tak ja ani grama😠 a wcale nie chcę wiele - 5 kg zadowoliło by mnie całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
a podacie dokładniejsze dane ? wiek wzrost waga mnie tam nie przeszkadza jak ktoś coś tam mówi, niech sobie mówi :) ponoć z wiekiem zwalnia się przemiana materii i kg przybywa, szczególnie po menopauzie, wystarczy poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Fenyloetyloamina to mnie - 44 kg - będziesz biła ? :D chyba natura obdarzyła Cię gwałtownym usposobieniem, przyznaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×