Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agaroza

założenie firmy

Polecane posty

Witam . Mam pytanie czy ktoś z Was korzystał z jakichś dotacji unijnych, czy innych środków pomocy przy zakładaniu firmy??? Czy taka pomoc jest wogóle możliwa?? Noszę się z zamiarem otwarcia swojej działalności i zaczynam szukać funduszy. Oczywiście polatam sobie po urzędach ( piszę to, coby mi nikt nie zarzucił, że idę na łatwiznę), ale pomyślałam, że może jest ktoś , kto ma to już za sobą;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci raz to pisze w ciagu 3 dni, ale zawsze na innym topiku ;)))0 Prosze wybrac sie do Urzedu Pracy i zapytac o dotacje na rozpoczenie dzialalnosci, trzeba sie zarejestrowac jako bezrobotny, wypelnic obszerny wniosek...ale gra warta swieczki. prawie 12 tys na rozpoczenie. bezzwrotne. najlepiej teraz bo jesli urzad na fundusze na dotacje to musi je wydac do konca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedź. Ja czarna masa nie wyszukałam sobie na początku, tylko od razu nabazgrałam nowy topik;)) Byłam właśnie w UP, ale natenczas dostałam tylko regulamin dotacji ( bo pani Krysia czy Marysia jest na urlopie) Tak czy siak, czy ktoś może korzystał z jakiejś jeszcze innej formy pomocy. Nie wiem jakieś fundusze strukturalne czy cuś;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×