Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

no wlasnie, zawsze wiedzialam ze lufka to takie oryginalne i praktyczne urzadzenie... to mowisz, ze sie bardzo zdyszales :P fajnie musiales sapac :D niepowiem jak KTO i KIEDY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu pozmywalam cala sterte brudnych naczyn... a moj rudy kot juz mnie podsaidl no moim krzeselku przed kompem, fiutek jeden :P ale jak to mowi Pan Giertych - moj przełozony - Zero tolerancji dla kotów na moim krzesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello, jestes juz? bo ja juz jestem... gdzie ty tak znikasz na dlugo? bez wytlumaczenia, Ksiąze? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyskie Gronie
mogę się napić z Wami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyskie Gronie
co jest nie tak z moim piwkiem ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titaaaaaaaaaaaa
dzien dobry:) własnie pije piwko , i postanowiłam sie wpisac ha ha ha , przywitac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titaaaaaaaaaaaa
co za buraki tu siedza nie uczyła was mama, że na "dzień dobry" odpowiada sie rowniez "dzien dobry"???????????? a fuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj ide sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ro jest jak chamstwo próbuje sie na salony z buciorami z chlewa dostać ... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak cie nikt tu nie zapraszał!!! spadaj! 😡 posprzątaj tylko za sobą tą wielką kupę, co ja tu na środku zostawilaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jutro wreszcie się napiję piwa!!!!!! Bo do tej pory mi nie wolno było z różnych względów. Mogłam Wam tu tylko kibicować. Na sucho. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kefirek ale pojechalas z kims:P jak mnie nie ma to ktos porzadki musi robic:) taktamsobie tu sie pije codziennie i okazdej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wstyd sie przyznać, ale ja dopiero teraz wstałam :P czuje sie, jakby mi ktos obuchem w glowe pir...ł... ja piernicze i trzeba to tyle stać. Jeszcze mi sie snilo, ze bylo bardzo slisko i komus dzwona strzelilam... tzn. nie ja tylko moja mama strzelila, bo sobie chciala posiedziec za kierownica :D dobrze, ze ten sen mnie obudził, bo bym kisła w tym wyrze (bez zadnego męskiego ramienia :D) do wieczora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy robic sniadanie, czy zabrac sie za robienie obiadu????? w życiu tak dlugo nie spałam :D przysiegam... a za10 godzin musze iść znowu???? nie!!! juz, nie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna, wlasnie mi sie przypomnialo, ze nie mam zadnych prezentow jeszcze na te swieta!!! ale jaja! jutro jade do Mamuni, poszukamy razem... jade na zakupy! dzisiaj nie wylaze, nie chce sie doprawic... wlasnie sie lapie na tym, że sama do siebie pisze i ten topik probuje doprowadzic do reaktywacji :D choroba psychiczna, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×