Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka__26

Doświadczone mamy czy warto kupić tą zabawkę????

Polecane posty

Gość nie kupuj
tego scierwa suko jebana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj
jestem pojebany wiec prosze o wybaczenie.jem gile z nosa i wegiel i takie sa tego skutki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na forum są gimnazjaliści... Mnie się ta zabawka podoba, ale jeszcze długo nie będzie jej używał. Może więc jakaś huśtawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkiełko dlaczego uważasz że jeszcze długo nie będzie używał? Pisze że niby przeznaczona od 3 miesiąca, na leżąco sięgnie chyba do tych zabawek wiszących? Miałam kupić matę edukacyjną, ale jak mały zacznie siedzieć to chyba raczej już jej nie wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubiegłym roku na gwiazdkę mój synek dostał coś podobnego! też miał wtedy 4 miesiące :) nasz zakup był udany, myślę że i Wam będzie dobrze i długo służyć! (ten jest ładniejszy od naszego...) moim zdaniem warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tak!!!!!!!!!! my mamy ::krzeselko uczydelko grajacy uczacy ,szczeniaczki i wszystko co dostepne na rynku z fishera a taki stpjak podobny z chicco jako jedyny sposrod arsenalu zabawek posluzyl od jakiegos 3-4 mca i nieraz nawet teraz cos tam mala sobie \"potraci\" :P warto!!! bo reszta,,,hmmm,,lezy i czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś i monika dzięki za radę. Bałam się że mały szybko się znudzi. Strasznie ciężko jest kupić coś takiemu maluchowi, a jest ciekawy świata już. Ostatnio dostałam z fisher price walec do nauki raczkowania ale oczywiście mały narazie znalazł sobie inne przeznaczenie tego urządzenia i wpycha do buzi :). Krzesełko uczydełko strasznie mi się podoba no ale jeszcze synek jest za mały na tą zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recze za przydatnosc stojaka :D slowo!!! mi tez polecali zaklinajac sie ze zainteresuje_sprawdzilosie! pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawka mi się podoba.Ale póki co zanim Twój synek będize się nia bawił to jeszcze długo sobie postoi.U nas taka zabawka się sprawdziła,synek zaczął się nią bawić jak tylko umiał juz stać i służy nam do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123123
Nie kupuj tego, dziś w tvn style w programie mamo już jestem polecali miskę dla psa, że niby to dziecko najbardziej ucieszy - więc wal do sklepu zoologicznego i kup mu miskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna jest ta zabawka. Może sama zamówię ją na Allegro, najwyżej poczeka trochę na mojego malucha:D Dziecko na pewno się ucieszy, bo jest w tej zabawce wszystko to co małe dzieci uwielbiają: żywe kolory, dużo przycisków, melodyjki i grzechotki. Cena może nie jest super niska, ale taka zabawka na pewno posłuży maluchowi przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pomyąlisz nad kostką polisensoryczną? Każda ścianka pobudza inny zmysł. Dzieci kochają takie zabawki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×