Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

MÓJ GIN ZAŻYCZYŁ SOBIE ZA PORÓD 3000 !!!!SKANDAL!!!!!

Polecane posty

To prawda, że te nędzne grosze, na które większość się skarży, to jak na lekarza pracującego w szpitalu guzik prawda. Koperty, koperty... Ale ja i tak nie chciałabym prowadzić takiego trybu życia jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alez_
Olajda S. co Ty pierdzielisz kobieto? Porod kleszczowy/vacuum stosowany jest w przypadku kiedy kobieta nie moze wyprzec dziecka (np.gdy glowka dziecka jest nieodpowiednio ulozona lub kobieta nie czuje skurczy partych w przypadku zastosowania znieczulenia zewnatrzoponowego). Tego typu pomoc "ratuje" kobiety przed zabiegiem ciecia cesarskiego. Poczytaj najpierw a pozniej sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_alez_ -------------> przeczytaj ze zrozumieniem co napisałam, i co ja sądzę na ten temat, potem poczytaj fachowe artykuły m.in.np. ten http://www.new.termedia.pl/showpdf.php?article_id=4087&filename=Zabieg.pdf&priority=1 i nie mów, że pierdzielę, bo sama pisząc że \"Tego typu pomoc \"ratuje\" kobiety przed zabiegiem ciecia cesarskiego\" - jesteś w ogromnym błędxzie pisząc te bzdury i widać, że nie masz zbyt dużej wiedzy medycznejw tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja dawałam 1000 za cc, ale to było kilkanaście lat temu, pewnie stawki wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 w 2006 roku? Nawet nie w Warsiawce? Mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile się teraz daje ordynatorowi szpitala za bycie przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, same uczciwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co wam konkretny lekarz przy porodzie? JA rozumiem zaufanie itp,ale na litość boską,każdy lekarz będący przy porodzie czuwa nad pacjentką. Moja koleżanka miała "wykupioną" położną,żeby była przy porodzie,chciała ochronę krocza i możliwie najmniej ingerencji medycznej w poród.I co? Zapłaciła 500 zł,a i tak ją pocięli (niby musieli,ale dziecku nic nie zagrażało,więc wątpię),a do tego oxy na skurcze dostała. Zapłacenie lekarzowi czy położnej nie zawsze się opłaca. Chyba,że chodzi o traktowanie pacjentki w trakcie porodu.. to tutaj jeszcze mogę zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniecie teraz po 500 zł za darmo i jeszcze wam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×