Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turkusowa...rozowa-czy brazowa

turkusowa...rozowa-czy brazowa

Polecane posty

Gość turkusowa...rozowa-czy brazowa

mam pytanie: czy na studniówkę pasuje turkusowa lub rozowa sukienka??? aha szukalam juz kilka razy sukienek w sklepach i nie znalazlam zadnej odpowiedniej w kazdej cos mi sie nie podoba i pomyslalam zeby poprostu uszyc jakas...chodzi mi o gorset z dluga spudnica czy ktos sie nie orientuje ile to moze kosztowac?? dzieki za pomoc :*:D licze na was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowankaaa
moze rozowy gorset i turkusowy dol?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusowa nie pasuje. Ale np sukinka róowy gorset plus brązowy dół już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowa...rozowa-czy brazowa
a nie orientujcie sie moze ile kosztje uszycie sukienki?? albo gdzie znajde odpowiednia sukienke dla siebie?? jestem z katowic juz je cale schodzilam i nic nie znalazlam;/:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowa...rozowa-czy brazowa
wlasnie chcialabym wyjsc w sukience: gorset złoty luc ecru z jakims ladnym wzorem brązowym i w brazowym dole ale boje sie ze co 2 dziewczyna bedzie tak ubrana;/ a ide jako os. towazyszaca wiec nie mam pojecia jak pojda inne bo nikogo tam nie znam:( pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
jak jestes brunetka to rozowa gora ..dol braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni Gas
Na studniowkę w różowej, lub turkusowej sukience? Wiadomo jak dziadowska szkoła, to i stroje godne takiego poziomu. nawiązując do dziadowskiej szkoły, droga przyszła maturzystko spÓdnica się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wybrać ubranie które będzie do Ciebie pasowac, a zestaw ecru-brąz bardzo mi się podoba. A jeśli do sukienki będziesz miała np. niebanalne uczesanie to raczej na pewno nie będziesz taka jak reszta dziewczyn. Wystarczy nawet ładny naszyjnik by wyróżnić się z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×