Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość upupupupupupup

Jakie kupujecie sweterki? Z bawełny czy z akrylu?

Polecane posty

Gość gość
Wszystko jest kwestią jakości danej odzieży, akurat sweterki i nie tylko zamawiam na www.Merg.pl i polecam, świetna jakość oraz rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stejsin
Przede wszystkim dobre jakościowo, to jest dla mnie priorytet. Ostatnio moją szafę zaopatrzyła Galeria Milano (chodzę do CH Atrium Targówek w Warszawie), zawsze kiedy do nich wstępuję, to nie jestem w stanie wyjść z pustymi rękami. Mają naprawdę rewelacyjne jakościowo rzeczy, sweterki są z miękkiej, ciepłej dzianiny. Uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tankara
A może warto było się rozglądnąć tutaj https://www.e-margeritka.pl/ ? Czy ktoś z was już tam kupował? Z tego co wiem mają wysokiej jakości ubrania, które swobodnie się nosi, a zarazem są eleganckie. Właśnie się chwilę u nich rozglądałam i nawet wpadł mi w oko ciepły sweterek. Rozważam jego zakup, bo jest naprawdę ładny i wygląda na wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Akryl to bardzo kiepski materiał. Zwykle noszę swetry z wełny lub bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry materiał jest ważny, polecamy swetry Lemoniade, produkowane w Polsce, w składzie mają bawełnę i moherhttps://sklep.lemoniade.pl/swetry1534753684174_ls215_powder-pink-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo akrylowych mi się podoba, raz popełniłam ten błąd i nigdy więcej. Niestety sprzyjają poceniu się, więc nie czułam się zbyt komfortowo. Teraz tylko bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milva napisał:

Dużo akrylowych mi się podoba, raz popełniłam ten błąd i nigdy więcej. Niestety sprzyjają poceniu się, więc nie czułam się zbyt komfortowo. Teraz tylko bawełna.

Bo one wszystkie, te akrylowe, wyglądają na początku ładnie i są nawet przyjemne w dotyku, ale to wszystko do pierwszego prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wybierać ciuchy z dobrych materiałów. W Lemoniade sweterki są z wełny i moheru, ciepłe i wygodnie się je nosi ! <3

1534753684174_ls215_powder-pink-1.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2019 o 12:13, Milva napisał:

Dużo akrylowych mi się podoba, raz popełniłam ten błąd i nigdy więcej. Niestety sprzyjają poceniu się, więc nie czułam się zbyt komfortowo. Teraz tylko bawełna.

I slusznie. Akrylowy to moze byc klej a nie sweter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×