Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony granat

I gdzie ten rozwój ochrony środowiska o którym tyle sie mówi? Znaleźć pracę

Polecane posty

Gość czerwony granat

w tej dziedzinie graniczy z cudem, albo wogóle jej nie ma albo wymagania z kosmosu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
Nie idzie się na studia , bo ktoś coś powiedział ...trzeba się kierować tym co się lubi.....naprawde byłaś tak naiwna by wierzyć, że w kraju który ma 20 % bezrobocie, i niskie PKB państwo będzie wydawać kase na ochrone środowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat państwo wydaje na to kasę, bo musi (patrz wymagania UE). A najwięcej włąsnie UE dokłada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony granat
poszłam na ochrone bo własnie to chciałam robic i w trakcie studiów cieszyłam się że tak się ochrona "rozwija", no coż realia sa inne a UE owszem ma wymagania ale w Polsce to chyba nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
Oczywiście, że państwo wydaje jakąś kase , ale nie tyle by dać prace kilkudziesięciu tysiącom ludzi... Pracy jest dla max 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Honor
może i wydaje ale najpierw zorientuj si ena co a potem wypowiadaj w dziedzinie. To prawda ze po ochronie jest cięzko znaleźć prace bo jej poprostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochroniara
ja również skonczyłam ochrone srodowisk...znaleźienie pracy w zawodzie jest naprawde trudne...jest troche ofert w instytuacjach państwowych ale na jedno miejsce zgłasza sie kilkadziesiat osób, i niestety bardzo często-szczególnie w urzędach miasta, gminy, dzielnicy stanowiska sa z góry obsadzone a wszystkie konkursy to sciema...w firmach prywatnych zazwyczaj szukaja kogos z kilkuletnim doswiadczeniem, najlepiej w podobnej branzy, dodatkowo z uprawnieniami np. BHP czy audytora wewnetrzneg.... i nie oszukujac sie w 99% w firmach kwestiami ochrony środowiska zajmuja sie ludzie którzy nie posiadaja wykształcenia w tym kierunku... kwestie wysokosci wynagrodzenia mozna przemilczeć, szkoda gadać... na koniec akcent optymistyczny- ja od miesiaca pracuje w zawodzie, w państwowej instytucji,w sumie miałam farta...wiec czasami sie udaje...chcociaz to nie jest praca na stałe-ale zawsze to jakies doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ochroniara
a w jakiej dziedzinie ochrony srodowiska jestes specjalistka i czy własnie w tej pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochroniara
robiłam specjalizację z gospodarki odpadami i w tej dziedzinie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×