Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalina_S

Jedno czy dwa imiona ?

Polecane posty

Skorpionka, chyba przesadzasz.. w wiekszosci krajow nadaje sie dwa imiona, taka jest tradycja. ja bylam przkonana, ze mam drugie imie (rodzice zreszta tez) dopoki nie wyrobilam dowodu osobstego.. wielkie zdziwienie..:D okazalo sie, ze tatus po moim porodzie wielce szczesliwy zapomnial wpisac drugiego imienia.. owszem, mam drugie imie z chrztu, ale NIE wystepuuje ono w dokumentach cywilnych. Mieszkam teraz w Stanach, gdzie praktycznie kazdy kogo znam ma dwoje imion. Fakt, ze mam tylko jedno imie wzbudza tutaj - przy skaladiu roznych podan etc - wielkie zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jedno
Ja mam tylko jedno imię i jestem z tego zadowolona. Nie ma takiego imienia, które podobałoby mi się w zestawieniu z drugim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dwa imiona i ma tak większośc ludzi, których znam. Mój syn rownież ma dwa imiona i nie wynika z żadnej realizacji marzeń i innych podobnych pseudopsychologicznych bzdur. Nigdy nie miałam z tego powodu żadnch problemów, poza tym, że moje drugie imie było najbrzydsze w klasie i strasznie sie go wstydzilam. ;) Wydaje mi się, że wiecej problemów jest z dwoma nazwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×