Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawska...

DEPILACJA MIEJSC INTYMNYCH

Polecane posty

Gość marenka
raz sobie woskiem chcialam wargi zrobic (tym, ktory uzywam do pach, okolic bikini) i wylam z bolu, na sama mysl ciarki mi przeczodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllccciiiaaa
ja teraz po emli depiluje sie jakies 5-10 min:) mnie nie boli juz nic-mozecie wierzyc lub nie:P polecilam ta metode tez przyjaciolkom i dziekuja mi do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anua
ale.. czy woskiem az tak boli? jakos dziwne ze zadna z Was nie chce go uzywac.. ja bym wlasnie chciala tlyko nie wiem.. moze to skzodzi jakos czy po prostu tak boli ze sie nawe o tym nie mowi :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie macie podrażnień ani krostek po depilacji?a potem nie wrastają Wam włosy?bo mi strasznie dlatego może któraś z dziewczyn znalazła jakiś złoty środek na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1982
a co z ta pasta cukrowa?? jak to sie dokladnie nazywa?? slyszalalm ze jest to naprawde skuteczna i bezbolesna metoda. cukiereczek napisz cos wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona.jjj
zgadzam się z malaga_a macie jakiś sposób na te czerwone krostki i wrastające pod skórę włoski po depilatorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina1982, na temat depilacji pastą cukrową są chyba z 4 poteżne topiki - poszukaj, na pewno znajdziesz. Ja polecam kupić pastę na allegro - pod hasłem depilacja cukrowa jest dużo ofert. Polecam pastę camsakizi. WIem, że taką paste można zrobić samemu, ale nie jest to wcale proste i mało komu się udaje. I jeśli kupisz, to nie zrażaj sie jeśli na początku nie będziesz sobie z nią radzić, niestety ta metoda wymaga trochę wprawy, ale naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam właśnie pastę zakupioną na Allegro, ale nie jestem tak do końca zadowolona, bo pasta szybko się ogrzewała i zaczynała się kleić do skóry i nie wyrywać włosów, no i wtedy musiałam sięgać po następną porcję a w taki sposób to zużyłabym całe opakowanie na jedną depilację. Nie wiem, może nie potrafię jej właściwie sotosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze wzgledu na temat
Wiecie co? nie wiem po co to w ogole..kto mi to wytlumaczy? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1808
Nie wiem jak wytrzymujecie ból, który sprawia depilator. Co prawda ja też używam depilatora, ale drugiej końcówki - golącej i to nawet z dodatkową końcówką masującą. Jestem bardzo zadowolona, wszystko można wygolić i wcale nie uważam że wyrastają grubsze i dłuższe włoski. Trzeba tylko pamiętać o regularnej depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA2324
Witajcie ja dziś zakupiłam ten krem EMLA i niestety jest on u mnie na receptę kosztował 25,00zł za tubę 5g mam zamiar zaraz przetestować jak to naprawdę działa mam nadzieje ze nie będę czuła bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javaaa
ja mam czerwone krostki i nie wiem coo z nimi zrobic. uzywam jednorazowki bo kremy depilacujne veet i w ogole nie daja efektow a z depilatorem nie wytrzymuje. co mam zrobic z tymi krostkami? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiukenn
a ja robiłam dzisiaj sobie dwa tygodnie temu woskiem i do dzisiaj mam ledwie widoczne włoski . nic mi nie odrosły . a co do warg . to najlepiej na początku spróbować . maszynką i sie przyzwyczajać . a potem po woli depilatorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja depiluję
się 'tam' zwykła maszynką do golenia. Chwila moment i już po kłopocie, żadne włoski mi nie wrastają, nie mam tez podraznien itp. Co prawda po 3 dniach znowu powtarza zabieg, ale nie narzekam. Wy macie wloski na wargach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmartusia
ja tez mam depilator zastanawialam sie nad wydepilowaniem w miejscu intymnym ale boje sie ze bedzie bolalo i te wloski wrastajace... czytalam ze po takiej depilacji warto robic piling wtedy te wloski mogla latwiej przebic sie przez skore.. ktos tak juz robil`??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jambalaja
Peeling pomaga przebić się włoskim, dlatego dobrze jest go robić co jakiś czas, raz w tygodniu myśle to takie minimum, możesz kupić gotowy albo zrobić sama z tego co masz pod reką ;) Swoją drogą ja mojej muszelki jeszcze nie odwazyłam się oddać depilatorowi, przeraża mnie to, bo czasem złapie jednego pencetą na próbe (a nóż widelec nie zaboli tak bardzo) ale boli jak diabli, więc używam maszynki jednak, choć do nóżek używam depilatora. Pewnie z bikini jest to samo co z nóżkami, najpierw jest dramat, ale potem coraz lepiej, dziś już jak depiluje nóżki depilatorem po wcześniejszej kapieli to w zasadzie wcale nie boli, może się kiedyś odważe żeby wydepilować miejsca intymne, ale chyba jeszcze musze się długo do tego nastawiać psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dzikuska
ale wy macie problem , ja wczoraj ogoliłam się zwykła maszynką jednorazową rach ciach i nic nie bolało :) żadnych krostek zaczerwienienia, i jestem "tam" baaardzo gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna dzikuska ale pozniej bedziesz miala odrosty klujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy też tak macie
że krostki itp. robią się w takich różnych zgięciach i fałdkach? Tzn. bardziej w pachwinach, czy pod pośladkami? Bo u mnie robią się właśnie tam i tylko tam. Na równych powierzchniach - nie. I jeszcze co odkryłam. Kilka dni temu zauważyłam krostki po depilacji, ale nie miałam czasu ani sił aby się z tym "bawić", więc zostawiłam w spokoju. Po trzech dniach patrzę - a tam już nic nie ma. Może czasem lepiej zostawić w spokoju - i same znikną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliklkik
ja robiłam sobie kilka razy specjalnym woskiem,bardziej zimnym z puszki u kosmetyczki,rewelacja,ale niestety kosztuje.Najtaniej w wannie maszynką razem z nogami.Kilka lat temu dałam sobie zrobić braziliane u kosmetyczki zwykłym woskiem,gorącym,porażka,ból i oderwała paskiem razem z naskórkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia21
Ja się wlaśnie golę maszynką i już mam dość,boje sie troche depilatora,ale widzę,że ma więcej zalet,ból jakos postaram się znieść...A golicie się zwykłym depolatorem? Czy mają jakieś specjalne końcówki do okolic bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi2
Dziewczyny a co najlepiej jest używac po depilacji,aby jeszcze bardziej nie podrazniac skóry? czy chusteczki do higieny intymnej będa odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe12
Czy po depilacji pensetą nie ma żadnych podrażnień na skórze ? I po jakim czasie włoski ponownie odrastają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45233
A ta masc emla to na ile stracza?? bo wydac okolo 20 zlotych na jeden raz to troce duzoo... ja kiedys sprobowalam depilatorem sobie wydepilowac okolice bikini i niestety nie wytrzymam takiego bolu bo az mi krew poleciala... a nogi depiluje bez zadnego bolu... masakra... wiec musze sie katowac ta maszynka co kilka dni :( a to jest takie uciazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie bardzo ważnee.!
no więc mam 14 lat i nie chcę depilowac sie w tamtym miejscu maszynką bo powody są chyba jasne. Chcialabym mieć to miejsce delikatne kez krostek i widocznych zcarnych cebulek więc bylabym za depialtorem ( wosk odpada - bardzo boli ) , czy w aptece sprzedają mi ten krem żeby jakby "znieczulić " by ból nie byl tak mocny.? czy mogę taki krem / maść kupić w kosmetycznym.? pomóżcie , kremy raczej nie dadzą rady mam bardzo dużo tych wlosków i to 'gęstych' . ; / , proszę pomóżcie. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im krótsze włoski tym mniej boli, dlatego moją wypróbowaną metoda jest użycie kremu do depilacji, a za dwa dni, gdy włoski odrastają słabsze, to już tak nie boli przy depilowaniu. Po depilacji trzeba jednak pamięta o peelingu, żeby włoski nie wrastały pod skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ANN
Czesc dziewczyny! Mam taki problem, że po każdej depilacji mniejc imtymnych dostaje strasznych krust, stosuje różne kremy do depilacji juz chyba z 10 wyprubowałam i za każdym razem jest to samo;/;/ może macie jakis sprawdzony krem do bardzo delikatnej skóry???????? Mam zamiar kupic depilator ale póki co z kasą nie jest za ciekawie;/ wiec próbuje walczyc z kremami... podajcie mi konkretnte nazy kremu! Z góry bardzoo serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×