Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawska...

DEPILACJA MIEJSC INTYMNYCH

Polecane posty

Gość jikyd
Kremy nie są dobrym rozwiązaniem. Przetestowałam już chyba wszystkie możliwe. Począwszy od tych, które koszmarnie pachniały po te super nowoczesne. Efekt zawsze był taki,że część włosków i tak zostawała a przy okazji skóra była podrażniona:( Lepiej pomyśleć o depilacji laserrowej. to nie jest nic strasznego. Idzie się cztery razy( moja koleżanka w studio laser w Warszawie była np 3, więc to tak naprawdę zalezy) i ma się spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1416
hejka. Jeżeli chodzi o kupno depilatora to jest to dobry wydatek.Ja sama mam depilator i go używam tam gdzie tylko potrzebuję. Jeżeli depilujecie miejsca intymne lub inne to musicie dobrze złapać skórę i ją tak naciągnąć żeby was mniej bolało są też okłady z lodu domowej roboty lub też długa kąpiel przed depilacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
moja koleżanka zrobiła sobie tylko raz depilatorem i przez tydzień nie mogła chodzić popuchła i miała rany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penseta.troche czasu trzeba poświęcić,ale spokój 2 tygodnie :) Krostki są przez jeden dzien.Pozniej jest gladko i miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retr
nie polecam depilatora.po jakims czasie wrastaja po nim wloski. ja mialam depilator philippsa taki z lodem.przyzwayczailam sie do bolu i byla duza wygoda. nogi mozna sobie depilowac, bo pozniej mozna wyciagac wrastajace wloski igla, ale z bikini, to juz tragedia. jak sie czegos nie zauwazy, to robi sie czerwone, pozniej gulajka, zapalenie i w najlepszym wypadku mija samo, a pozniej pojawia sie dziurka i blizna. dermatolog polecila mi isc na usuwanie laserowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona xxx
Ja depiluje miejsca intymne i okolice odbytu depilatorem philipsa od roku.na poczatku troche bolalo ale coz dla urody trzeba czasem pocierpiec:P Nie stosuje zadnych kremow znieczulajacych.Po kapieli gdy cialo jest rozgrzane wtedy najlepiej.Nic strasznego troche bólu i po kłopocie:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrewq girl
nie mogłam namierzyć w Waszych wypowiedziach odpowiedzi na zastanawiającą mnie kwestię. Cóż, chciałabym spróbować czegoś innego i wydepilować miejsca intymne (chodzi mi o ,,głęboką" depilację). Moje pytanie: czy krem się do tego nada? Nie zależy mi na długotrwałym efekcie, natomiast mam obawy co do podrażnienia błon śluzowych. Czy krem do depilacji okolic bikini nadaje się do całkowitej depilacji intymnej? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta__
tak na chłopski (a raczej babski) rozum kremów do głębokiej depilacji nie radziłabym nikomu stosować, chociaż znam kobiety które to robią, ale jeśli mam być szczera dziwię się, że dotychczas się nie pokaleczyły. Wystarczy dosłownie chwilka żeby krem poparzył śluzówkę, a wtedy problem ginekologiczny - murowany __________________________ http://depilacjalaserem.info.pl/2012/05/22/bezpieczne-depilowanie-miejsc-intymnych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolennik wygolonych na 0
Moja żona wcale się nie depiluje ani nie goli bo na siśce i wzgórku łonowym nie ma wcale włosów " wybryk natury" po prostu nigdy jej tam nie urosły a żona ma 38 lat więc jestem cały heepy bo mam cały czas gładką siśkę. Kobiety golcie sobie siśki na zero , nie ze względu na taką panującą modę w dzisiejszych czasach ale ze względów estetycznych i lepszej higieny a i przy okresie łatwiej jest zachować intymną czystość. Na pewno niektóre panie zaprotestują i stwierdzą że włosy na siśce spełniają bardzo ważną rolę,chroniąc wejćsie do pochwy przed infekcjami. Wcale to nie jest prawda, moja żona jest tam całkowicie łysa - ze względu tak jak pisałem wcześniej i będąc w zagrożonej ciąży w szpitalu to lekarze badający ją troszkę zdziwieni odnośnie braku owlosienia na łonie pochwalili ją, żę jest w tym miejscu bardzo zadbana czysta i pachnąca nigdy powtarzam nigdy nie miała żadnej infekcji narządów płciowych. Te kobiety które golą się regularnie na zero na pewną potwierdzą moje słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zwolenników i przeciwników depilacji intymnej jest wiele. Ja sama jestem zwolenniczką, bo to faktycznie nie tylko estetyka, ale przede wszystkim higiena. Polecam przy okazji http://kremydodepilacji.com.pl/depilacja-miejsc-intymnych.html. Tutaj wiele cennych i praktycznych wskazówek dotyczących depilacji można się dowiedzieć. Sama z nich korzystam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeczunka
ja jestem jak najbardziej za depilacją miejsc intymnych, według mnie to nie tylko estetyczne, ale również higieniczne, tylko minusem są podrażnienia, więc nie polecam żadnych maszynek do golenia, lepiej iść na wosk (np. na magic wax w http://timeforwax.pl/) lub poddać się depilacji laserowej, chociaż te rozwiązanie jest znacznie droższe niż pierwsza możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braun Silkepil
Ja kiedyś już depilowałam się tam depilatorem, a potem z braku możliwości podgalałam golarką i jak mi znowu odrosły mocne, to już nie chciało mi się znowu przechodzić tego bolesnego pierwszego depilowania. Tydzień temu postanowiłam wrócić do depilatora. Na razie wzgórek łonowy robię - pierwszy raz to masakra i krew, każdy kolejny raz jest mniej bolesny aż w końcu dochodzimy do momentu, że jedziemy całą bez problemu w kilka minut bez mrugnięcia okiem. Pamiętam jaka to kiedyś była wygoda, więc zaciskam zęby, bo wiem, że warto. Po łatwym wzgórku za każdym razem wyjeżdżam coraz bardziej na wargi (naciągam skórę ile tylko mogę) i tym sposobem za jakiś czas znowu będę się cieszyć prawie bezbolesną gładkością na całej cipce. Dobrze, że trafiłam na to forum - pójdę do apteki i spróbuję kupić tę maść Emla, może uda mi się z jej pomocą zrobić pierwszą przeprawę mniej boleśnie. Co do wrastających włosków, to mi wrastają zarówno po depilatorze jak i golarce, sposób mam prosty aczkolwiek nie eliminujący problemu całkowicie - szorstka rękawica, którą jedziemy po skórze pod włos. Niektóre włoski są głębiej wrośnięte i trzeba je wycisnąć/wydrapać/podważyć, po czym często robi się ranka, dlatego najlepiej używać szorstkiej rękawicy codziennie, wtedy jest najmniej wrośnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez jakiś czas depilowałam jednorazową maszynką, ale szybko zauważyłam do czego to prowadzi. Włoski stały się kłujące i bardzo twarde. Postanowiłam więc wrócić do kremu depilującego, który też osłabia włoski tak jak depilator, a przynajmniej nie boli. :) Trzeba nałożyć dość grubą warstwę kremu, troszkę poczekać (lepiej dłużej niż w instrukcji) i spłukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już dośc jednorazówek... zdecydowanie teraz przymierzam się do depilatora laserowego, albo RIo albo Philipsa, jak to: http://depilatorlaserowy.like.pl/ , ale to jeszcze sie okazę co wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikini88
Możesz zobaczyć sobie krem Swiss Medical. On jest dostępny na stronie www.naporost.pl. Sprzedawany jest bez recepty. Plusem jest to, że jest bardzo mocny, dzięki czemu jest skuteczny nawet przy naprawdę bolesnych zabiegach. Krem zawiera lidokainę. Można go stosować do tatuaży, makijażu permanentnego, body piecingu, zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katorga z tym depilatorem, chyba z 2 godziny dzisiaj się męczyłam, ale no cóż... lepszy ból i spokój na 2 tyg niż co drugi dzień latać z tymi cholernymi jednorazówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz mam spokój od paru lat. Depilowalam się woskiem że znieczuleniem przed takim zabiegiem. Metoda jest prosta i skuteczna szczególnie gdy ma się ciemne, gęste włosy. Znieczulenie działa tak że nie czuć wyrywanych włosów ani podrażnienia na skórze. Ja ten swój zabieg robiłam sama sobie w domu i to było dobre bo sama kontrolowałam częstotliwość i czas zabiegów. Wosk do depilacji kupiłam w hurtownii z Allegro a krem znieczulający z lidokainą kupilam na www.naporost.pl i wiem że jest problem ze znalezieniem lidokainą w drogeriach albo w aptekach- dlatego musiałam trochę pokombinować:) Ogólnie się opłaciło i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak idzie depilacja laserem? Jakie kliniki polecacie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam niedawno w Swiss Medical do znieczulania i jak dla mnie – rewelka! Można to wykorzystywać na wielu frontach – przed bolesnym zabiegiem u kosmetyczki, do depilacji, albo tez jak się idzie na zastrzyk to warto sobie taką maść tez zaaplikować i po bólu. Jest bez recepty dostępna i ma zawartość lidokainy na poziomie 9.6 %, gdzie inne tego typu preparaty nawet do tego poziomu nie dochodzą. Ja akurat kupuję przez serwis www.zenn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki88
Czytam o tych kremach depilatorach przy "depilacji głębokiej" i robi mi się słabo:( Według mnie najbardziej skuteczną i bezpieczną (!) metodą depilacji miejsc intymnych jest depilacja laserowa. Oczywiście efekt nie pojawia się od razu i depilację trzeba kilkakrotnie powtórzyć ale efekt jest tego wart. jeśli chodzi o sam laser, na pewno dobry jest ligt sheer duet, skraca czas samej depilacji i jest bardzo dokładny. używają go w estetica w Krakowie, gdzie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdził się IPL od Panasonica. :) depilacja jest kompletnie bezbolesna, co w tym przypadku zmienia naprawdę wiele, a efekt super. Długo się utrzymuje no i po kilku sesjach włosy są zdecydowanie słabsze. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje pytanie jest takie po co to robicie ? Nogi tak pachy tak ale tam ? Moj maz uwielbia kiedy nie wygladam jak 12 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka35
są takie mini depilatory do depilacji tych okolic i są węższe (łatwiej manewrować) i mają mniej pęset(mniej boli) polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×