Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem wielki

co kupić teściom pod choinkę

Polecane posty

Gość problem wielki

możecie sie śmieć, ale to wielki problem. Wolałabym kupić coś wspólnego - ale teścia i teściowej, ale brak mi pomysłu. Może macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusza zła
miotły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ najpewniej już w przyszłym roku rodzice mojego narzeczonego będą moimi teściami, to już w tym roku kupiłam im coś porządniejszego. Szarpnęłam się na dwie eleganckie filiżanki Villeroy&Boch, do tego dwie miseczki w ładnym, opływowym kształcie, też Villeroy&Boch. Teściowa lubi takie rzeczy, więc chyba się jej spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
ja teściowej na urodziny(ale pod choinkę tez by się nadał)kupiłam przepiękny serwetnik-taki z wyglądu jak kuty widze ze się podoba bo cały czas na stole stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Kup albumy na zdjecia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa jak zobaczy taką pościel to chyba zawału dostanie... ja przynajmniej nie chciałabym spać z moim mężem pod taką rozkoszną kołderką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzix
polecam dla każdego faceta coś z szerokiej oferty elektronarzędzi firmy Metabo. Super sprzęt w dobrych cenach. Zapraszam do naszego sklepu przy ul Korkowej 59 w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafetierkę;> Porządną z litowym woreczkiem pełnym kawy. Ew. do tego jakiś sympatyczny film na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujecie tesciom prezenty??? Hmmmm... dziwne. My z mężem ustaliliśmy: ze on kupuje swoim, ja swoim - znamy ich, wiemy co lubią i nie ma nietrafionych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×