Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monalisa...

Rozstałam sie z facetem, nie moge sie pozbierac

Polecane posty

Gość Monalisa...

Miesiąc temu rozstałam sie z chłopakiem. Bylismy razem 4 lata. Czesto sie kłócilismy. A teraz jest mi tak cholernie ciezko bez niego. Mam 23 lata i nie chce mi sie juz życ. Nie mam dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
moze sie zaprzyjazni ze mna jakis gangster moze tu na kafeterii takowy jest? bo mnie tylko ta cy faceci twardzi brutalni pociagaja i tylko ja im pociagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
nie podszywaj sie idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to
ale do przeżycia czas, czas i jeszcze raz czas...on zrobi swoje, a póki co, trzeba odcieroieć Trzymaj się, szkoda czasu dla facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Zastanawiam sie czy kiedykolwiek zapomnę. To jest okropna męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
to taki moj pseudonim, taka ksywka nadana przez ludzi " z miasta" w rzeczywistosci nazywam sie Danuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudne to
nie zapomnisz pewnie nigdy, ale z biegiem czasu inaczej spojrzysz na Wasz związek. Z perspektywy czasu dostrzeżesz nawet, że dobrze się stało, że odeszliście od siebie. Każda przez to przechodziła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Hej ja też jakiś miesiac temus ie rozstałam,wasnie skonczyłam ogladac film sztuka zrywania,polecam wszystkim facetą. Nie mart się teraz Ci sie tak wydaje że nie masz dla kogo żyć,zreszta co to za teks,prędzej żyaś dla niego.Ja wole żyć dla siebie,ale też wole być z kimś ale nie dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
ty tam u góry nie podszywaj się. Dziewczyny wiem, że macie rację, Aniu jak ty sie trzymasz i ile byłaś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Dziewczyny co zrobic ,zeby nikt nie mógł sie podszywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
byliśmy ze sobą tylko kika miesięcy,on wyjechał i wsumie rozstalismy sie przez esy :-( Prędzej byłam z facetem dłużej i zostawił mnie strasznie rozpaczałam i mineło dużo czasu zanim sie pozbierałam,teraz było podobnie tzn chyab początki depresji ale powiedziałm sobie dość już nie bede płakac przez żadnego faceta ,ile można,było fajnie ale sie skonczyło,no i sie jkoś trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Aniu-czasami tez sobie mówie, że dosc, ze nie bede wiecej o nim myslec, ale to czasami wraca i tak okropnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
ja to wlasciwie rozstalam sie ze swoim chlopakiem przez to , ze on lubil piwo a ja wodke. i nigdy przez to nie wypilismy razem ani na zadnej imprezie nie bylim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
no i jego szef znaczy boss mnie nie lubil. a to afront u ludzi z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Nas rozdzieliły kłótnie, a kłocilismy sie przez to, ze on czesto pił, kłamał i nie dotrzymywał słowa. Myslałam, ze juz zawsze z nim bede. Miałam nadzieje ze sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
wiem że czasm sie myślami wraca,trzeba sie czymś zająć zeby nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Staram sie, tylko gdziekolwiek wyjde wszystko mi go przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
a ostatnio sie miarka przebrala gdy mi obiecal , ze w weekend mnie do Wloch zabierze. o ja glupia i naiwna... zabral mnie ale nie do tych co myslalam tylko go wloch trzy stacje od centrum Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia idiotka
a ja wczoraj rozstałam sie z facetem , tzn. ja go rzuciłam w złości i teraz żałuje jak cholera, rycze non stop, tzn juz tylko wyje, bo łzy sie skonczyly. On si nie odzywa.Jestem totalna idiotka. Wolałabym , zeby to on mnie rzucił , a teraz... wiem ze go kocham , wiem ,ze on nie wróci po tym co mu wczoraj powiedziałam i jestem głupia skonczona pusta idiotka ....jezu jak mnie wszystko boli ... normalnie mam wrazenie ze zaraz umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
glupia idiotko>>> nie boj nic jak zachce mu sie ruchac to wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monalisa...
Mnie tez jeszcze w srodku rozdziera.To ja skonczyłam, bo miałam juz dosc tych jego kłamstw. A tearaz czasami żałuje. Tez sie nie odzywa.Staram sie byc silna ale nie udaje mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia idiotka
do monalisy : wejdz na preferencje i zastrzeż sobie nicka wtedy zaden kretyn nie bedzie sie podszywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tego kwiatu pol swiatu!!!!! P.S. zeby nie bylo podszywaczy to musisz sobie zarezerowac nick na stale. tak jak ja to zrobilam, zawaz napisze ci gdzie kliknac... wtedy ci co z toba rozmawiaja beda mieli pewnosc, ze ty to ty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
jak nie był z Tobą szczery tym bardzirej przestań o tym mysleć ,im szybciej tym szybciej wrócisz do normalnego życia,spotykaj sie ze znajomymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie rozstalam z facetem z ktorym bylam ponad dwa lata:( Przez pierwsze pol roku to byla dla mnie agonia,trudne do opisania poprostu tragedia,nic nie jadlam ,nie wychodzilam do ludzi z nikim nie chcialam rozmawiaci itp. Mimo ze od tego czasu minelo trzy lata to nadal czasami o nim mysle jedntm slowem zalosna sytuacja:( Autorko potrzebojesz troche czasu a wszystko jakos samo przejdzie:D Tak ze zycze wytrwalosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, tak jak pisze poprzedniczka :) Pozna juz godzina dziewczyny, a spac sie nie chce... takie swieze i trudne sprawy jak rozstanie sa ciezkie i bolesne we wczesnym okresie... ten straszliwy bol - wiem cos o tym... ale nie na marne ktos kiedys powiedzial, ze CZAS LECZY RANY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia idiotka
no co do spotykania sie ze znajomymi to ja bym sie kłóciła , ja byłam dzisiaj na imprezie i sie poryczałam jak głupia,a tez wyszłam przez rady tego typu . i nic ;/ nie pomogło.pogorszyło sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×