Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imienniczkakkkk

wejdz i powiedz co myslisz o tej sukience!!

Polecane posty

Gość gigimimi
Fajna :) nawet bardzo :) pod warunkiem, że ma się tak idealną figurę, jak modelka na zdjęciu! i ani grama tłuszczyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imienniczkakkkk
echhh no wlasnie :( wiec marzenia odeszly w zapomnienie :) dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicha
Jeżeli problem nie jest duży, a naprawdę marzy Ci sie taka sukienka nie rezygnuj tak latwo. Troche zawsze można skorygować bielizną. Sa specjalne majtki, z dyuza iloscią lycry, wysokie, i brzuch jest płaski, talia ma wcięcie. naprawde mozna czyms takim troche skorygowac, oczywiście mam na myśli okazjonalne sytuacje, na codzien to bez sensu, ale do takich kreacji to wspaniałe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Sukienka bardzo, bardzo ładna, ale na osobę bez żadnych fałdek, (czyli nie dla mnie). Nie wciskaj się do niej w bieliznę uciskową, bo bedziesz wyglądała jak "baleron" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sukieneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna sukieneczka ^_^ Nie wydaje mi się żeby aż tak bardzo pogrubiała. Jak ubierzesz do niej ładne bolerko, czy szal, czy nawet powiedzmy długie rękawiczki, żeby odwrócić uwagę od figury,t o będziesz wyglądać świetnie. I nie wydaje mi isę, żeby tu wymagana była figura modelki :) Kobiety o \"pełnych\" kształtach czasem ładnie wyglądają, jak trochę je podkreślą, np takim strojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna, podobają mi się kreacje z połyskliwych tkanin, jak również podoba mi się w tej sukience sam krój (odcięcie bez ramiączek - tu są naprawdę zbędne, oraz krój nieco za kolano). Jak również podoba mi się kolor - czarny, np. w czerwieni nie byłoby to już tak ładne. Poza tym można tu kombinować np. ze srebrnym albo innymi kolorami. A w innych odcieniach nie masz tej możliwości. Fuu -> Ok, kobieta o pełnych kształtach, ale niekoniecznie z oponką na brzuchu, czy obwisłym biustem. W takiej kreacji widać jak na dłoni każdy defekt figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwisły biust straszy, ale wypukły brzuch jest ok, póki widać wcięcie w tali - tak mi isę wydaje, now wiecie... taki typ jak tańcerki brzucha, któe zawsze mają pełne kształty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczna kiecka
w moim guście...hehe chyba sobie taką kupie :D i zgadzam sie konieczna figura modelki sam materiał wszytko uwidacznia, zreszta krój ten nie jest bezpieczny dla wiekszego ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Bardzo ładna sukienka :) Myślę, że błyszczeniem nie masz się co martwić, bardziej przejmowała bym się materiałem, bo widzę że to satyna, a do niej to trzeba mieć faktycznie ładną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do takiej sukienki nie można się obciskać ściągającą bielizną, bo wtedy zawsze wychodzą z niej jakieś fałdki, a własnie pod tą kiecką widać każdą fałdkę, tak więc nie dość, że trzeba mieć idealną figurę to jeszcze trzeba mieć dopasowaną i ani trochę ciasną bieliznę, bo to wszystko się pod tą kiecką odbija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___propably___
przede wszytkim musi byc idealnie płaski brzuch w tej sukience widac kazdy defekt figury więc musisz miec naprawde idealną figurkę, dosyc spory biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna! jest ladnie wyprofilowana wiec powinnas fajnie wygladac! kup i baw sie dobrze na imprezi sylwestrowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×