Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwka...

WPADKI w filmach i serialach!

Polecane posty

Gość Oliwka...

jakie sa wpadki w roznych filmach ktore widzieliscie itp piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka...
albo wpadka jakas w moim ulubionym serialu CENA MARZEN:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny topik
tylko o serialach polskich już jest... Ten nie ma już sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
hah ja znam xD dokladnie w wczorajszym odcinku jak zgobila sie Carla to Sofia szukajac ja pytala sie ludzi czy nie widzieli kobiety w stroju bialo-niebiesko-zoltym a rzeczywiscie stroj byl bialo-zolto-zielony nic na nim nie bylo niebieskiego! xD heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadka w...
Cenie marzeń to powstanie tego serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka...
Tak?? gdzie ?? widocznie nie zauwazylam..hmm...no to omincie polskie seriale skoro juz jest taki topic hah :D a piszcie o zagranicznych serialach :D hah albo o filmach polskich i zagranicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka...
no co ty...;/ wg mnie ten serial jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia fiolotka
w Pi główny bohater twierdzi że Leonardo Da Vinci widział wszędzie perfekcyjną spirale, nawet w kodzie DNA, którego wówczas nie znali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia fiolotka
w Pi główny bohater twierdzi że Leonardo Da Vinci widział wszędzie perfekcyjną spirale, nawet w kodzie DNA, którego wówczas nie znali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino112
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY Barbossa ma dość nieprzyjemny wygląd zębów. Ale jest jedna scena, gdzie świeci ich śnieżną bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska landryna
w "CHlopaki nie płaczą" w koncowej scenie gdzie Pazura rzuca monetą (orzeł czy rezka / smierc czy wolnosc itp:)).. jest zbliezenie i spowolnienie a tej obracajacej sie monecie w powietrzu i.. bardzo dobrze widac ze jest ona na zylce podczepiona . zylka idzie w prawy górny róg ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful
podczas katastrofy Titanica na rece jednego z rozbitkow mozna zauwazyc elektroniczny zegarek http://www.gagi.prv.pl/ macie tu strone fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak napiszecie WPADKI to poczy
Ja nei należę do tych, którzy z lupą siedzą rzed monitorem podczas filmu i szukają w nim za wszelką cenę nieścisłości, ale wiem że tłumacząc filmy - kiedy się sceną nie raz oglada klatka po klatce można wyłapać błędy. Ja nie jestem aż tak na to uczulona i w zasadzie nie zwracam na nie wiekszej uwagi, ale znajomy tłumacz lubuje się w ich wyszukiwaniu. Że tu bohaterka ma inne buty, niż w scenie przed sekundą, że ma bluzkę inaczej założoną itp. Pamiętam jak pojawiła się pierwsza cześć Władcy Pierścieni to czytałam artykuł na temat tych wszytskich niedociagnięć. Głownie chodziło o statystów, to jeden mial zegarek drugi addidasy, trzeci prze komórkę rozmawiła itp. Ale juz szcytem było ponoć, jak gandalf galopuje na koniu, a w tle wiadać jadący samochód. Ok. Jak dla mnie: a) nei zauważyłam go w ogóle, jak już mi ktos pokazał, to stwierdziłam, ze wygląda jak inny galopujący koń. Tak więc pozostawaim innym wyszukiwanie tych wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taka wpadke
w szybkich i wscieklych denerwowalo mnie to ze kolesie na prostej zmieniali 15 razy biegi, a i predkosci tez byly jakies dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Troi jest zbliżenie
na Achillesa - Brada Pita, a w tle leci samolot :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
ha ha ha :D perfidne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×