Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olinek

CENTRUM Z LUTEINA

Polecane posty

Dziewczyny czy ktoras wie o co chodzi??? Podobno luteina ma wplyw na zmysł wzroku.. Czy macie jakies info a \'propos tego preparatu? czy mozna Go brac w przypadku staran o dziecko? czy ta dawka luteiny w tabsach nie wplywa jakos negatywnie na starajace sie o dziecko kobiety? a moze jest własnie odwrotnie i wplywa na plus??? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wie nic na ten temat? Moze podniose jutro... Juz pozna pora i mało Was na forum...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam
Luteine jak zaszłam w ciąże przez pierwszy miesiąc ----dla podtrzymania ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie podniesc temat bo wczoraj nie bylo wiele dziewczyn wieczorem na Kaffe:) Moze teraz ktos cos napisze Chodzi mi konkretnie o ten prparat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Temat: Blagam pomozcie. Luteina???? 10:27 Milenia19 czesc wszystkim... jestem w pierwszym miesiacu ciazy... Nie jest mi to na reke. Bede szczera. o aborcji nie mysel. ale slyszalam o wywolaniu okresu. I o tym ze luteina moze go wywolac. ostatni dzien miesiaczki mialam 28 stycznia. Poradzcie mi czy luteina mi pomoze i czy moge ja zarzywac?! prosze pomozcie 10:29 strix nebulosa jesli jesteś w ciązy, luteina ją raczej podtrzyma. There is a monkey in my pocket and he's stealing all my change, his stare is blank and glassy I suspect that he's deranged 10:30 9jo ja luteine brałam własnie na podtrzymanie ciązy to jest przeciez progesteron na pewno nie wywołasz nim poronienia 10:31 Luteina Luteina jest na podtrzymanie ciąży.... 10:33 myszka24 " nie jest mi to na ręke"----trzeba było myslec o zabezpieczeniu a nie jak teraz poronic.... jakie to przykre niektóre kobiety nie mogą miec dzieci a tak bardzo pragną a tu jakas gówniara jest i niechce cóz za sprawiedliwośc 10:33 zdziwiona ale rozumie hmm nie powiem ze to popieram ale rozumiem, mozesz wziac bardzo goraca kapiel i w jej trakci wypic czerwone wino najlepiej podgrzane, potem po kapieli pobiegaj po schodach. 10:50 GaboniK ja od 3 lat staram się o dziecko!!!!!! własnie dzisiaj dostałam okres po raz któryś......... jak czytam takie opinie to mnie ciarki przechodzą dziewczyno opamiętaj się! myszka24 ma rację niektóre latami staraja się o dziecko (choćby ja) a Ty chcesz coś co dała Ci natura się "pozbyc" tak po prostu!!??? jak się nie dorosło do decyzji posiadania dziecka to należy 100 razy pomyslec zanim idzie się do łóżka! a Luteina jest własnie na podtrzymanie ciąży i również na wywołanie okresu!?....dziwne prawda....zainteresowani wiedzą o czym mowa Marzenia czasem się spełniają ....trzeba tylko w to mocno wierzyć! 11:00 Lili34 Tak- luteina to progesteron i przy zaburzeniach @-pomaga ją wywołać,natomiast działa podtrzymująco na ciażę(tak samo np duphaston) Szanowna założycielko topiku-polecam sobie odwiedzić większość tutejszych topików i poczytać co niektóre kobiety byłyby w stanie zrobić aby zajść w upragnioną ciąże.... Może zaczniesz się z niej cieszyc.....czego Ci serdecznie życze. Moje wiosenne Szczęścia Jasiek 05.2001 Mikołaj 04.2002 Dominik 04.2004 Drzewo mające korzenie pokryje sie liśćmi Człowiek mający dzieci,podniesie sie z upadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olinek ja biorę luteinę już 3 cykl wskazanie- ponoć \"pomaga\" czy też ułatwia zajście w ciąże , przygotowuje śluzówkę macicy kiedy już dojdzie do zapłodnienia, zapobiega również wczesnym poronieniom tak więc ma wiele działań . Stosuje ją dwa razy dziennie dopochwowo. Lekarz zalecił mi przyjmować ją w drugiej fazie cyklu czyli tak 14-16 dzień.Ponoć niektórym się udało mnie niestety jeszcze nie.... Moja koleżanka dostałą ją na przykład na wywołanie miesiączki.To po krótce tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina zawarta w leku - centrum z luteina - to antyoksydant - czyli po krótce mówiąc chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania np.słonecznego. Natomiast luteina podawana w celu podtrzymania ciąży, lub wyregulowania drugiej fazy cyklu - czyli leki o nazwie - luteina/duphaston to hormony. Nie wiem czemu jest taka zbieżność nazw, ale luteina zawarta w preparacie Centrum z luteiną nie ma takiego działania jak opisują dziewczyny - i nie ma wpływu na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia90
ja zawieram preparat z luteiną, ale jest to lutax amd plus i zawiera on tą luteinę na oczy, a nie tę drugą. jeśli chodzi o oczy to działa jak należy, naprawdę wzmacnia wzrok ;) nie że widzę ostrzej, tylko że oczy nie są tak zmęczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,a ja mam pytanie,staram sie bobasa i okres sie spoznia 11 dni, ginekolog mi powiedzial ze w ciazy nie jestem i przepisal luteine,dzis wzielam 1 tabletke, czy podczas czekania na @ i brania luteinki ,jest mozliwosc ze moge zajsc w ciaze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem w 27tc, Luteina zwiększa dawkę progesteronu więc myśle, że jest to możliwe ale nie jestem pewna ja biore luteine na podtrzymanie ciąży, ale wiem że luteina jest także na wowołanie okresu i jest pomocna przy zajściu w ciąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajjka09
na tej luteinie związanej z ciążą się nie znam, ale biorę preparat z luteiną "tą na oczy" i powiem Wam że pomaga. oprócz luteiny ale lek zawiera też inne witaminki, np C i E. jeśli ktoś szuka preparatu na oczy to mogę polecić to co ja zażywam, a jest to lutax amd plus, ale w temacie luteiny "ciążowej" nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi_em
bardzo poważnym schorzeniem związanym z oczami jest AMD. dotyka głównie osoby po 50 roku życia, ale w dzisiejszych czasach (komputery, te sprawy) może przyjść wcześniej... ja stosuję tabletki z odpowiednimi witaminami (lutax amd plus - zawiera między innymi luteinę, naprawdę świetnie działa na zmęczenie oczu, no i chroni przed schorzeniem!), badam swój wzrok sama, a gdy tylko poczuję że coś jest nie tak, udaję się do lekarza. nieciekawie byłoby stracić wzrok, warto o niego dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam luteine dopochwowá UK zofia_n@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam luteine dopochwowá UK zofia_n@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×